Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

2023 yilinda bu bolumu merak ediyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
5
Cevap
0
Favori
82
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Ülke ve Dünya Gündemi >> 2023 yilinda bu bolumu merak ediyorum
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    11261 Mesaj
    Hangi konulari hangi sartlar altinda konusacagiz. Suan 2016 yilinda nerdeyse ayda bir patlama hergun gelen en az 2-3 sehit artan vergiler(trt vergisi ornegi gibi ve bitmek bilmeyen benzinin durumu,faturalar...) ciddiyim 2023u cok merak ediyorum.

Parasi olan 2023un keyfini cikarirken bizim gibi halk tabakasi da bos bos konusacak eminim ki.

Lozanda soyle soyle diyecekler varsa lozan antlasmasindaki o maddeyi bana yazsin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

" Lozan'ı Dış mihraklar değiştirdi kandırıldık "
    |
    |
    2023'te yeni Osmanlı kurulacak inşAllah. Lozan iptal olunca tüm dünya bize bağlanacak. Normalde cennetmekan Sultan 2. Abdulhamit Han bütün dünyayı feth etmiş. Ancak Lozanda Atatürk ve ismet inönü tüm o toprakları yavudilere satmış. 2023 yılında heryer bizim olacak tayyipin izniyle.

|
    |

|
    |
    "vahşi bir takımyıldız yalnızlığın ağacı,bir uzay panayırı kurulmuş pencereme,yüzlerimi aranırım hiçbirini bulamam,ensemde düşten bozma kadınların kıskacı,erkekliğim azalır git git şairliğime,o kadar uğraşırım yalnızlığımdan çıkamam"ATİLLA İLHAN
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
üniversite
SEO
Bey Azura
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,141
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.