Şimdi Ara

2022 SONY BRAVIA TV (Ana Konu) (96. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.913
Cevap
68
Favori
125.954
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9293949596
Sayfaya Git
Git
Giriş
    https://www.sony.com.tr/electronics/support/articles/00276573

Ayfon için var mı bilmiyorum hocam, android için bu iyi, usb ye falan yedeklenebiliyor da. Tv kapalı iken otomatik kanal güncelleme diye ayrı bir ayarı var onu kapatın hem bekleme modunda fazla elektrik harcamaz, tv açıkken de uydu yayınları otomatik güncelleme/kanal arama,bulma gibi bir ayar var, onu da kapatın. Yeni kanal bulmasına, sürekli aramasına gerek yok, gerekirse Manuel frekans araştırınız istediğiniz kanal için. Arada tv üstündeki düşmeden kapatın ve menüden yeniden başlatma yapın.

Regaib Kandiliniz mübarek olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi volkanbirol -- 11 Ocak 2024; 14:15:46 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• volkanbirol V kullanıcısına yanıt
    Onu denedim sanırım hocam. Muhtemelen otomatik arama kısmı açık kaldığı için kanallar geri geliyor olabilir. Kontrol edeyim olmazsa. Teşekkürler. Sizin de kandiliniz mübarek olsun.

Saolun sizinde kandiliniz mubarek olsun kd55xd8505

Modeli tv nin tv nin alt tarafindada kucuk bi cizgi cikmaya basladi hergun bi iki defa kirmizi isik yapiyo kapatip acinca duzeliyo

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • koroglu69 kullanıcısına yanıt
    Şimdilik yapabileceğiniz tek şey geceleri fişini çekmek. Belli bir süre elektriksiz kalınca beyine giden hatam uyarısı sıfırlanır mu neyse, Sony logosu gelmeden 6 kırmızı ışık yakan tv bile birkaç gün elektriksiz kalınca geçici olarak düzeebiliyor.

Tamam.cok.tskler deniycem

• Beyler tv bazen kendi kendine açılıyor. Neden olur bu? Elektrik gidip geldiğinde olur diyeceğim. Kapalıyken sonuçta yine kapalı kalması lazım. Kumandadan kapatma düğmesine basınca uykuya giriyor sanırım. Tam kapatma olayı yok mu?

• Pi kullanıcısına yanıt
    2021 XH9096 da Sony logosunun altındaki düğmeye 3-4 sn basılı tutunca tam kapanma oluyor. Ağdan uyandırma, uydu kanallarını otomatik tarama ve güncelleme vs açık olursa 10-15w değişen tüketimi var uyku modunda. Klavye mouse da uyandırabiliyor. USB, Harddisk vs de bağlı olunca uyku modunda kalabiliyor. Tüm bu şeyler kapalı olunca, usb,harddisk de bağlu değilse normalde kumandadan kapandıktan 15 dk sonra tam kapnmaya geçiyor, 15w dan 2w a düşüyor tüketimi. Google TV ler gibi kumnadadan kapatma tuşuna 3-5 sn basılı tutunca kapanma seçeneği olsa keşke, Sony androidlerdr off tuşuna basık tutunca yeniden başlat seçeneği çıkıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi volkanbirol -- 14 Şubat 2024; 23:56:21 >
    Aynen öyle hocam. Basılı tutuyorum ama sadece yeniden başlatma var. Herhangi bir cihaz bağlı değil. Otomatik arama da kapalı. Bugün eve geldim. Baktım tv açık. Evde kimse yoktu. Bir gün de pc açıkken sonradan kendi kendine açıldı. Anlamadım ne olduğunu. Belli bir ayar da yok. Neyse artık. Yapacak bir şey yok.

• Pi kullanıcısına yanıt
    Bu gecede TV üzerinde düğme varsa oradan kapatın bakalım nasıl olacak. İyi akşamlar.

Sony logosunun altında 1 düğme var. Orayı kontrol edeyim bir hocam. Bir kaç defa denk geldiğimden bu mevzuyu yakalamak zor olacak. Yabancı forumlarda çokça bu şekilde bahsedilmis. Bravia link mi ne vardı. Orayı kapatın diyorlardı. Onu da kontrol edeyim. Eyvallah 

• Yeni alınan sony tv ye su anda garanti veriyor mu sony

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • EMIR52 E kullanıcısına yanıt

Sıfır Sony var mı ki piyasada?

• 
Sayfa: önceki 9293949596
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.