Şimdi Ara

2022 SONY BRAVIA TV (Ana Konu) (89. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.913
Cevap
68
Favori
125.948
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8788899091
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Çok enteresan eve geldim az önce açtım TV'yi hiç bir sorun yok ekranda.😐

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • ozgurbayar O kullanıcısına yanıt

Aman diyim hocam salma! Teknik servise resimleri göster, gereken neyse yaptır derim. Adamlar neyse düzelmiş, bir daha olursa ararsınız der şimdi... Tekrar olmasını bekleme, sonra kullanıcı hatası derler. Belli ki bi sıkıntı var panelde.

• TaKo kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle haklısın.Teşekkür ederim.

Merhaba,

Ortadaki siyah leke ve sağ alt taraftaki siyah leke yanığa benziyor umarım değişim olur.

Bu görüntüyü çekip gelen servis elemanına gösterin veya aynı şekilde paneli açın buraya koyduğunuz resmi canlı olarak gelen servis elemanına gösterin.

Panel garanti kapsamında ise değiştirmeleri gerekir.

Gelişmeleri lütfen burdan paylaşın.

Saygılar.

• john mclane kullanıcısına yanıt

Merhaba Hocam,

Panel den memnunmusunuz biraz detay yazarmısınız.

Teşekkürler.

• notropil kullanıcısına yanıt
    Kendi kendine düzeldi ama yinede yarın servis randevusunu iptal etmedim.

• notropil kullanıcısına yanıt

Daha tv’yi kurdurmadım hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Servis baksın görsel olarak sorun görünmeye bilir tekrarlamaması dileğimle geçmiş olsun

• A95k ara yüzünde bir haftadır sıkça donma kilitlenme yapmaya başladı, her seferinde fişten çekiyordum kendine gelmesi için.

Yeni yazılıma güncelledim, bakalım düzelme olacak mı.

• Guncellemeden sonra manuel kanal ayarlamaya çalışıyorum. Uydu secince hiçbir ekran gelmiyor. Dijital ve analog açılıyor. Yani elle frekans giremiyorum şu an. Var mı bu sorunu yaşayan? Girip bakabilir misiniz?

• XR-65A80K kullanıyorum son zamanlarda şu durum dikkatimi çekti youtube-netflix-tv kanalı izlerken resimdeki gibi kırpma oluyor yada nedenirse çerçeve kenarlarında oluyor nedenini çözemedim ana menüye dönünce düzeliyor sonra yeniden oluyor

2022 SONY BRAVIA TV (Ana Konu)
  • Online film sitelerinde filmler yarım çıkıyor. Kesik olarak yani. Sebebini bilen var mı? Örnek olarak.

2022 SONY BRAVIA TV (Ana Konu)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • raplchel kullanıcısına yanıt
    Pixel shift özelliğinden dolayı çıkıyor o kenarlardaki şerit. Ekran tutulmasını ve yanmasını önlemek için açık oluyor. Eğer isterseniz ayarlardan kapatabilirsiniz, nette kapatılınca görüntünün daha da iyileştiği söyleniyor ancak kapatmanızı önermem.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Pi kullanıcısına yanıt
    Yarım gibi görünen durum IMAX Enhanced özelliğinden.Bu bir format.

Hocam normal online film sitesinden izliyorum. Oradaki vidyolar dediğiniz şekilde mi gösteriliyor acaba? Firefox ta açıyorum. Reklam engelleme vs kolay oluyor diye. Başka tarayici denedim. Simdilik operada sıkıntısız çalışıyor. Ama kimi tarayicida dediğim gibi çıkıyor. Kapanan bir özellik değil değil mi bu?

• Pi kullanıcısına yanıt
    Görüntü ayarlarından değiştirmeyi denediniz mi?Ya da,bu ekran çıktığında görüntü ayarlarında hangi format var?Canlı,Standart Imax vs..

Standart modda. Görüntü aylarından değil hocam baktım. Uyumsuzluktan dolayı olabilir belki.

• Pi kullanıcısına yanıt
    Bir de tabi online film sitelerine gömülü geliyor format,değiştirmek pek mümkün değil.Ayrıca kalitede çok düşük olabilir.

Ondan dolayı demek istedim ben de. 1080p yazıyor ama o kadar değil sanırım. Böyle bir idare edip deneyeyim de. Olur da benzer durumla karşılaşan olursa opera veya başka tarayici denesinler.

• 
Sayfa: önceki 8788899091
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.