Şimdi Ara

2022 SONY BRAVIA TV (Ana Konu) (86. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.913
Cevap
68
Favori
125.954
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8485868788
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Sen aldığın her mala bozulacak arıza gözü ile bakacaksan eğer, o zaman hep ucuz yollu, arıza yaptığı zaman üzülmeyeceğin yerine yenisini hemen alacağın modellere bak..

• 2022 SONY BRAVIA TV (Ana Konu) 2022 SONY BRAVIA TV (Ana Konu) 2022 SONY BRAVIA TV (Ana Konu) 2022 SONY BRAVIA TV (Ana Konu)
    50X89J cihazım geldi kutusu sağlamdı sorunsuz teslim aldık.
    bugün için sony yetkili servisinden 2 kişi geldi cihazı açtılar sözde kurulum yaptılar ve gittiler. test falan yapmıcak mıyız dedim ölü piksel olsa belli olurdu zaten vs dedi acelece gittiler. güvenemedim ben bunlara ve youtube üzerinden video açtım sonuç bu şekilde. vatan bilgisayar değişim yapar mı bu konu hakkında? Cihazın köşelerinde de kararma var hafiften

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mahoagha -- 7 Nisan 2023; 18:38:48 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• john mclane kullanıcısına yanıt

ben ucuz mala para vermem hele elimde patlayacak mala hiç vermem yinede önerin için teşekkürler :)

• RNNN kullanıcısına yanıt

Valla Uygulamasinda soyle diyor :)

2022 SONY BRAVIA TV (Ana Konu)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Backstreet kullanıcısına yanıt

edilecek ama kim tarafından önemli olan o :)

Sony Servisleri acik kalacak...Kurulum ve yedek parca isi devam edecek ama ariza halinde yurt disindan parca beklenebilir..1 Ay muddeti var parcanin gelmesi icin..Yoksa para iadesi ve Urun degisimi hak edilebiliyor tuketici zaten..

Bir ipucu vereyim aslinda pek soylenmez bu gibi durumlar ama Sony Disbiritörlüğünü ARCELIK alacak :)

https://forum.donanimhaber.com/mesaj/yonlen/155505315

hocam arkadaşa söylenen bu söyleyenin sony olduğunu söylüyor ürün değişimi olmadıktan sonra para iadesi olsa ne olur...

Disbiritor olana kadar durum boyle, Eger Arcelik dedigim gibi alirsa disbiritorlugu, degisim de olur..Haziran' a kadar biter sanirim bu is..Son Anlasmalara kaldi cunku..

• Mahoagha M kullanıcısına yanıt

Televizyonunuzda sorun yok, bu paneli kullanan her tv de olan bir durum.

Distribitörlüğü Arçelik alırsa çok sevinirim. Özellikle servis konusunda Arçelikten hep memnun kalmışımdır. Güzel bir haber verdin hocam. Gelişmeleri yaz lütfen:)

O zaman aynı yere çıkıyor yol, ucuz mala para vermeyeceksen, alacaksın sony bakacaksın keyfine..

aldığın her mal bozulacak diye bir şey yok…

• john mclane kullanıcısına yanıt

Elektronik kismet isi arkadaslar...Sony hatasiz diye bir durum olamaz..Soyle Soyleyeyim Mesela Xh9096 serisinde cok sorun vardi ekran olarak, ama degisim yapildi vs..Kimisi Kusursuza denk geldi kullaniyor vs..

Samsung-Lg markalar Daha cok sattigi icin sorunlari daha on planda.. Ama ozellikle Samsung'dan uzak durmaya calisirim cunku q60 serisinde Kasa acikligi, Oled Tv'de bukulme olayi, Dogal renk dusuklugu gibi Kronik sorunlari daha fazla olan bir marka bana gore

Ama Sony daha cok satsa sorunlarini belkide daha fazla gorecegiz o da ayri bir konu..

O yuzden Elektronik biraz da Sans isi..

• Merhaba kumandası şu model olan var mı? Bende özellikle home tuşu ve ses tuşunun tarafından gıcırdama yapıyor sizde de aynı durum var mı? Bir yıldır kullanıyorum, sadece bir kez düştü
    2022 SONY BRAVIA TV (Ana Konu)

• kadillakkk kullanıcısına yanıt

Aynı kumandayı kullanıyorum ama dediğiniz gibi herhangi bir gıcırdama olmadı. Herhangi bir darbe izi vs yoksa servise verin değişim yaparlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AKA_33 -- 8 Nisan 2023; 17:2:6 >
  • Sony 55 inç a80k ile aranıza katıldım arkadaşlar. Ancak google home ile uzaktan kumandayı kullanamıyorum. Örneğin tv de telefonumdan yazı yazmak istiyorum başaramadım.

• AKA_33 kullanıcısına yanıt

Teşekkürler hocam benim demek istediğim, tuşlara bastıkça arka kapağın hafif yerinden oynaması. Dediğinizi yapacağım teşekkürler

• kadillakkk kullanıcısına yanıt
    Dediğiniz gibi bir sorun yaşamadım hocam bence servise verip değişim talep edin. Normal bir şey değil.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

Yaklaşık 15 yıl önce yine arçelikteydi satış.yine alıyo demek ki.arçelik bayiden sony tv almıştım halen duruyor.

Ben doğrudan Müşteri Hizmetlerinden bilgi aldım. Kendi şehrimdeki Sony Servisini’de aradım servis anlaşmalarının Temmuz’da biteceğini sonrasında devam edip etmeyeceğine karar vermediğini ama devam etmeme ihtimalinin muhtemel olduğunu söyledi. 1 yıl geçmeden bir çok ilde servis anlaşmaları bitecektir. Belirli illerde servis hizmetini PS için mecbur sürdürür ama 65 inç TV’yi nasıl paketleyip kargolayıp göndereceğiz oda ayrı mesele.

• korcin K kullanıcısına yanıt
    Yarınlar ne getirir bilinmez belki 2-3 yıl sonra piyasaya yeniden girecekler ancak bana Sony MH’den ve Samsun Sony Servisinden verilen bilgi bu. İnanmayanlar olmuş inanmayanlar kendisi de Sony’i arayabilir. Tahminim en az 1 yıl basit arızalar için yedek parça getirip tamir ederler. Sonrasında yeni distbiratör anlaşması yapılmaz ise sadece ücret iadesi yaparlar.

• 
Sayfa: önceki 8485868788
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.