Şimdi Ara

2022 MAYIS AYI SARI SİTEDEN VİLLA BAKTIRACAK ALTCOİNLER.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
979
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar kendi sepetlerimden bir tanesini sizinle paylaşacağım ne olursa olsun sepette değişiklik yapmayacağım sadece bekleyeceğim konu takibini yapacağım

sepetin yakın zamanda 300 - 350 dolara düşüp biraz silkeleyip 2022 - 4 ve 2022 - 5 ayda zirveye ulaşacağını düşünüyorum

sepetin uzun vadede vadettiği tutar Ortalama 7500 $ + - 500

sepetin uzun vadede vadettiği tutar en düşük 2000 $ + - 500

sepetin uzun vadede vadettiği tutar yüksek 36000 $ + - 500

Son olarak (YTD)

2022 MAYIS AYI SARI SİTEDEN VİLLA BAKTIRACAK ALTCOİNLER.

20.12.2021 SEPET 470 DOLAR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sabitokuyucu -- 20 Aralık 2021; 11:40:14 >

• Hocam 700,000 liraya 2022 mayıs'da villa almazsında (usd 20 tl olarak düşünüldü) ufak bir 2+1 falan alabilirsin 3.sınıf yerlerden. Umarım istediğin gibi olur.

Neyse hayırlı olsun yatırım.

Ben başka birşey soracağım.

Bu gate.io 'da bakiyeni sorunsuz bir şekilde usd olarak veya TL olarak Türkiyedeki bankalara aktarabiliyormusun? Bloke vb. şeyler oluyormu?

Site güvenli mi? Yani 2022 mayıs'da girdiğinde halen duruyor olurmu?

• Gate.io borsası tam manasıyla kumar borsası. Aldığın tokenlara baktım da, evet belki birkaçı sağlam çıkış yapabilir ama bir an önce sağlam ve ekipleri iş yapan coinleri araştırman gerekir diye düşünüyorum. O borsada olan tokenların birçoğu seneye olmayacak mesela. Hype'dan yararlan ve iyi para kazandığını düşündüğün yerde sat. Sadece bir tavsiye.

• omeri7 O kullanıcısına yanıt

usta gate.io da bir sıkıntı yok istediğiniz gibi yatırım çekme yapabilirsiniz binance üstünden yapıyorum ben genelde

site güvenli, binance ne kadar güvenli ise bu da onun kadar güvenli

villa olmasın istediğimiz merso yuda alsak işimizi çözer

forumda takılan arkadaşlar ne yapıyor meraktan açtım fikir alışverişi için ytd değildir .

• TechVET kullanıcısına yanıt

3,4 ay önce dediğiniz mantıklı geliyordu ama artık gelmiyor hocam saçma sapan şeyler oluyor piyasada bu yüzden risk almak istedim dediğiniz gibi gene de bir miktar al sat yaptığım tutar var

• sabitokuyucu kullanıcısına yanıt

Ben gelecek için konuştum. Sonuçta bu bir market. Döngü devam edecek. Oradaki tokenların %90'dan fazla yok olup gidecek. Şimdi sadece hype ile yürüyorlar.

• Risk büyüdükçe kazanç olasılığı da büyür. İnşallah kaybetmeyi göze alamadığın bir parayla girmedin. Ha cebimden kaydı düştü derim diyorsan iyi yapmışsın. Ben de kaybetmeyi göze aldığım parayla Proton, Shibavax, Lydia Finance, Avaware, Travala, Pitbull aldım.

• 25 dolara xec le villa alıcımışin . Ben 2300 dolar aldım şimdi 1300 kaldı. Ama bekleyeceğim. Param olursa 3000 e tamamlar zararımı düşürürüm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • denn.zent D kullanıcısına yanıt

evet hocam haydan gelen huya gider mantığıyla girdim zaten hatta 50 100 dolar daha ekleme yaptım 2 yılda kalsa umurumda olmayacak dolar beklentim şu anda karşılandı sayılır zaten altcoinler düşüşte onlarında belirttiğim tarihlerde yükseleceğini düşünüyorum

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.