Şimdi Ara

2022 Hyundai Staria Türkiye'de: İşte fiyatı ve özellikleri (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
0
Favori
3.763
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • güzel model segmenti için, alternatif iyidir.

arkasını beğenmedim evet. ön taraf retro - fütüristik, sevimli olmuş. profilde yan camlar alan rekoru kırmış olabilir mi oran olarak? içerisi epey ama epey ferah ve yolcular için rahat olmalı, güzel.

mpv alternatifi olarak gideri olabilir bireysel tarafta da. ülke şartları ...

• CapriceClassic kullanıcısına yanıt

8+1 olduğu için otomobil ruhsatlı fakat vergilendirme minibüs kategorisinden yapılıyor diye biliyorum. En azından Zafira, Expert Traveller , Caravelle gibi araçlar için böyle. Yıllık MTV 1570 TL olması gerek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • forcsf F kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler…
    O zaman vergi sorun değil, geriye kaldı yakıt tüketimi…

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://www.youtube.com/watch?app=desktop&v=T5F7aduI19I
    Türkçe inceleme videosu.

• CapriceClassic kullanıcısına yanıt

Rica ederim. Yakıt ciddi sorun:) Avrupalı rakiplerinin yanında katalog tüketimi çok yüksek kalıyor.

• berkolo88 kullanıcısına yanıt
    Oldukça modern ve sıradışı ama sen 35 yıldır aynı tasarım ile üretilen Transporter'ı sevdiğin için böyle şeylerden pek anlamazsın. Mağaradan çıkmanın vakti geldi.

• Buraya gelen modeller basitleştirilmiş olanlar. Almanya da satılan kasanın kendi segmentinde neredeyse rakibi yok. Bu haliyle getirmeleri bence satışı baltalar bunun en fullunu getirip az miktarda satmak daha mantıklı zaten alıcı kitlesi çok sınırlı bir segment otomobil alacak adam almaz zaten bunu.

• Bunu alacağıma giderim Caravelle, Vito, Viano, V-Serisi alırım daha iyi

• Almanya'da VW Transporter ile karşılaştırma yapılmış, çok az farkla kaybetmiş. Bagajı büyük gibi ama özellikle arka koltuklar öne değil de yukarı katlandığı için pratik değil, bagaj büyümüyor diye epey puan kaybetmiş. Sürüş, konfor, donanım, fiyatı başarılı... Bence bu pahalılık ta 650.000 lira iyi fiyat. Bırakın Tucson'u, Bayon ve Kona bile ne kadar pahalandı...

• Bugün Tekirdağ'da bayinin önünde gördüm. Elektrikli araçlara benziyor. Şahsen tasarımı çok ucubemsi geldi.

• Yurtdışında dolu satılıyor ülkemize yine en boşunu getirmişler

• Öncelikle sen değil siz. Ayrıca ben bu araçları değil sevmek yanından geçmem. Herkes istediği yorumu yapmakta özgür. Transporter ne aracı onu bile bimiyorum.  

• MErso vitodan daha genıs denıyor dolayısıyla %30 daha ucuz oldugundan turızmcıler vip kullanım vb ıcın cok satar gıbıme gelıyor artık. Helekı korede 4X4 versıyonları da varmıs bayagı gelısmıs bır altyapı ve kalıte sunuyormus guzela rac

• araç yok ki alsak.

• 659 dan bulabilen varsa hemen alsın :) Piyasadan kimsenin haberi yok herhalde.

• ölü doğum

• Bizim millete vericen Vito yu Transpoterı hopla hoplaya gidecek ne anlar bizim milletimiz boyle kibar arabadan.

• Bir kac kez yolda gördùm , tasarimi felaket...bildiğin bir Ufo , uzayli

• Keske ust donanimlarini ve 4x4 seçenekte olani getirselerdi belki bir sansi olurdu.Musteri secerdi kullanici onlarin reklamı olurdu sonra dusuk donanim getirip fiyat ucuzlatsalardi heryer bunlardan dolardi

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Güzel yatırım aracı seneye 2 katına satarsın

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.