Şimdi Ara

2021 YKS TARİHLERİ AÇIKLANDI! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
64
Cevap
2
Favori
3.583
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bence daha fazla aşılanma olsun daha güvenli olsun diye olabildiğince geç tarihe atmış olabilirler.

• quote:

Orijinalden alıntı: roket42

Sonuç açiklanma tarihi ve Sınav tarihi neden bu kadar geç?Gecen sene hazirliksiz yakalanildi 26sinda yaptilar tamam ama şu ana kadar hep 20sinden önce 15-20haziran arasi yapiliyordu yks iyice temmuza sarkittilar:(

kötü mü olduki hocam ?

• hocam eskilerden bi tek sen kaldın galiba. nadiren giriyorum foruma kimseyi göremiyorum @GrazieRagazzi

-----------------------

sınav tarihi bence mantıklı haziran ayında tarih ilerledikçe vaka sayıları azalmıştı o veriyi göze aldılar. bir de geri ileri alındı topuna girmek istemiyorlardır.

tyt 165 dk durumu yok değil mi yine?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi almanyalidoktor -- 18 Ocak 2021; 21:16:57 >
  • almanyalidoktor kullanıcısına yanıt
    Ben de göremiyorum çoğu kimseyi hocam. Nasılsınız, hayatınız, sıhhatiniz yerindedir inşallah.
  • GrazieRagazzi kullanıcısına yanıt

iyiyim hocam sağlığım yerinde şükür. hazırlıkta online eğitim cebelleşiyoruz. bir de kayyum mevzusu var kendi içimizde bir şeyler yapmaya çalışıyoruz. siz nasılsınız?

Hocam siz EAdan derece yapmıştınız, Sabancı'ya girmiştiniz değil mi ?

Çok şükür ben de iyiyim hocam. Çalışıyoruz tekrardan. Aldığım duyumlara göre melih bulu, almanyalidoktor iktisata girerse ben de kayyum rektör olurum demiş, sözünün eri adammış şaka bir yana geçer inşallah sizin de sıkıntılı süreciniz hocam, iyi haller diliyorum sizlere.
  • Leader of Birmingham. kullanıcısına yanıt

yok hocam sabancı boun arasındaydım boğaziçi ekonomi seçtim.

Yurt dışında master yapacaksınız o zaman ? En mantıklısı bu galiba diye biliyorum.

sağ olun hocam. bir de siz tekrar mı hazırlanıyorsunuz benim hiç bilgim yok kaçıncı yıl olacak?

• Leader of Birmingham. kullanıcısına yanıt

hocam şu an o kadar ileriye dönük bi planım yok. erasmus yapayım yeter şuanlık bana. ailemin maddi durumu el verirse yurt dışı mba denerim belki.

Evet hocam, tekrar hazırlanıyorum. İlk 2018de girdim :(

kolay gelsin hocam yerleşmiş miydiniz daha önce? hedef neresi?

Daha önce yerleşmedim hocam. Olursa işletme olmazsa sizin bölüme.

güzel hocam. kolay gelsin. yardım lazım olursa yazabilirsiniz.

Allah razı olsun hocam, var olun.

Kusura bakmayın hocam, merakımdan yazdım. İnşallah dilediğiniz gibi olur :)

• hüseyinhayko cepkinci kullanıcısına yanıt

Hocam hedefim çok yüksek değil o yüzden biran önce olsun bitsin istiyorum sınava çalısmak zorunda oldugum hergün külfet geliyor 15haziran gibi yapılıp 15temmuz gibi sonuçlar açiklansaydı daha iyi olurdu 2019un tarihleri de iyiydi mesela ama 4agustos sonuç tarihi çok geç daha bunun tercih kismı falan var ohoo üniversitelerin acilması ekim sonunu bulur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Yok hocam ya askerlik istemiyorum soruları bir gün sonra çıkarıp çözerim boşuna girmiş olurum ona vereceğim parayla kendime özel deneme hazırlayacağım geçen senede aynısını yaptım çok verimli olmuştu
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.