Şimdi Ara

2021 Yılı Banka MTV Kampanyaları (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
193
Cevap
23
Favori
44.776
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    banka kartıyla mtv odemesi kalkti.kamu bankaları nakit,digerleri sadece kk ile .
  • Ödeme yaparken kredi kartı veya debit kart ile ödeyebilirsiniz yazıyor odeme sayfasında.. ben denemedim ama

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mtvler de sorun mu var acaba 350 tl odedigim mtv bu yil 530 tl gozukuyor ne yapmak duzeltmek icin?
  • Garanti nin ayrıca Sonax kampanyası var ihtiyacı olup değerlendirmek isteyen olabilir

2021 Yılı Banka MTV Kampanyaları
  • symbol23 S kullanıcısına yanıt

Espiri mi

• quote:

Orijinalden alıntı: sapolee

Evet ben öyle yaptım. E devlet uygulaması üzerinden epttye yönlendirdi. Ödeme yaptım. Kampayaya saydi..

Eptt Avm Paraf üye işyeri mi? Paraf günüm olur mu?

• Olmuyormuş.. öyle dediler

• bugrayeyer kullanıcısına yanıt
    Degil hocam
  • Merhaba,

Enpara için bir yenilik olur mu acaba ? Son günleri beklemekte fayda vardır sanırım . 2021 Yılı Banka MTV Kampanyaları 

#Edit; Sadece kredi kartı ile ödeme oluyor.

Tabloyu da eklemiş olalım.

2011 ford fiesta 1,4 için 796₺/yıllık

2021 Yılı Banka MTV Kampanyaları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Trebuchet55 -- 7 Ocak 2021; 9:9:10 >
  • bu mtvyi de atlayacağım gibi. hazirandakini ödemedim aralıkta yapılandırma çıktı. muhtemelen pandemiden dolayı seneyede tekrar yapılandırma çıkar. çok taksit isterseniz istediğiniz kadar taksitte yapıyor devletimiz sağolsun

• PTT avm güncelleme yapıyormuş. Ödeme yapamadık
  • Bir yanlışlık var bence. E-devlet epttavm'ye yönlendirmez. E-devlet Gelir idaresi başkanlığının sitesine yönlendirir internet vergi dairesinden ödeme yaparsın. Zaten epttavm 2 aydır MTV ödemelerinde güncelleme yapıyor ordan ödeme yapmanız şu an mümkün değil. Siz gelir idaresi başkanlığının sitesinden yapmışsınızdır.

• Hepsinde taksit kampanyası gördüm ben puan kampanyası göremedim.Puan kampanyası bilen var mı Arkadaşlar?

• E devletten girdiğimde motorlu taşıt vergisi yazdım beni vergi ödemeye yönlendirdi ama orada vergi dönemi Ocak ve Aralık yazdı ve toplam borç 1065 TL çıktı bunun yarısı çıkıyordu eskiden 2 taksit şeklinde şimdi toplam dönemi ödememiz gerekmiyor değil mi..?

• Twonokta kullanıcısına yanıt
    Sanirim sistemde sorun var herkesn farkli cikiyor
  • symbol23 S kullanıcısına yanıt

Cevap için çok saol hocam bu hafta tekrar denerim..

• Beyler mtv ödemesine bonys veya chip para gibi hediye veren yok mu yaw bize taksite gerek yok geçen sene garanti vrn ödedikten sonra bi kampanya yapmıştı hayal mayal hatırlıyorum aceleyede getirmiyorum o yüzden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozanbey86 -- 7 Ocak 2021; 15:5:29 >
  • Çevirmede sıkıntı çıkmıyor mu? Yapılandırma nerde çıkıyor
  • vitriol kullanıcısına yanıt
    kartıma 50 tl üzeri alışverişe chip para tanımlı online alışveriştede de geçerli pttavmden ödesem chip yazarmı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozanbey86 -- 7 Ocak 2021; 15:25:55 >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.