Şimdi Ara

2021 Volkswagen Polo (ANA KONU) [GÜNCEL BİLGİLER BURADA] (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
4.785
Cevap
147
Favori
416.249
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tamam polo almanyada da pahalı eski kasasına göre. Ancak bu onu premium havası yapmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • lojistisyen kullanıcısına yanıt
    Valla bana göre araba bir şey değil ama aracım Egea olsaydı her başlıkta Golf, Superb falan eleştirip Egea övmezdim. Gülerler adama.
    Objektif olmak koşulu? Superb için sadece bagajı geniş geri kalan her şeyi kötü demek nasıl bir objektiflik oluyor? B segmenti Polo almak ne kadar saçmaysa C sınıfı Egea almak da bir o kadar saçma. Ama başlıklara gelip alanları aşağılamak kadar saçma değil. Size ne insanların parasıyla ne araç aldığından?

Ayrıca bugüne kadar sadece 1 kere araç önerdim o da B sınıfı f/p lideri olduğunu düşündüğüm Fabia.
    İyi her konuya fikrini yaz da tartışmayalım hiç senin yorumun üzerine. Gir Insignia ana konusuna da milletin yorumları oku tasarım hataları, dandik iç malzemelre, sesler havada uçuşuyor. Güvenlik olarak ahım şahım bir fark yok. Tasarım kişisel fikir, sürüş zevki kişisel fikir. Hiç bir Opel bana sürüş keyfi vermiyor? Sen en sevdiğin rengi falan da söyle kişisel hiç bir şey tartışılmasın.

Ve evet Polo ve Fiesta kendi sınıfında premium his veren araçlardır. Bunu yazması neden batıyor da eleştiriyi göze alacakmış?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kragen -- 28 Aralık 2017; 9:51:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lojistisyen

Sahip olduğumuz araca göre eleştiri yapabileceğimizi bilmiyordum, silerim o yorumları... O zaman bu mantıkla siz de altınızdaki araç ile paralel eleştiri yapın...

Kafanız nasıl çalışıyor tuhaf, ben objektif olmak koşuluyla istediğim arabayı eleştiririm. Egea övmek falan da saçma sapan laflar, neyse onu söylüyoruz, uygun fiyatlı, piyasada f/p aracı diyoruz başka ne diyoruz? Beni eleştirmeden önce kendi mesajlarına bak bakalım, kim neyi övüyor. Bügune kadar herhangi bir karşılaştırmada vag grubundan olmayan bir araç önerdin mi acaba? Hadi marka fanatiği olunur anlarım da bi insan neden grup fanı olur anlamam...

Ayrıca 85 bine benzinli b segment araba almanın, 89 bine dizel c segment araba almaktan mantıklı olduğunu söyleyen biri ne derece ciddiye alınabilir...

egea c sıınıfı mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Gediklii kullanıcısına yanıt
    Evet

• O değil de Egea'ya laf söyleyen yanmış. Yönetici de Fiat fanı galiba

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lojistisyen

Biliyorum hocam, napayım hoşuma gidiyor böylelerini çürütmek... Anlamıyorlar ama olsun eğlenceli oluyor, bir de insan kendi haline şükrediyor.

Çok şükür cidden senin haline.Özellikle düşünce şekline ve karşılaştırma kabiliyetine hayran oldum.

Neyse aracın gece iç görünümü (Gerçi bir agea değil ama )

2021 Volkswagen Polo (ANA KONU) [GÜNCEL BİLGİLER BURADA]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fero01 -- 2 Ocak 2018; 20:23:21 >

• fero01 kullanıcısına yanıt
    Bence laf atma artık, kendi halinde konunuzda paylaşımlarınızı yapın. Eleştirilere cevap verirken de hakim olun biraz kendinize, gerek yok...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lojistisyen -- 2 Ocak 2018; 20:57:51 >
  • bi tane polo konusu açılsında polo almayıp polo yu eleştirmek isteyenler orda konuşsun bari :)
    adamlar polo nun konusundan çıkmıyor bizden daha çok takip ediyolar be :D
  • hayırlı olsun güle güle kullanın. yakıt tüketimi ne durumda acaba?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • fero01 kullanıcısına yanıt
    85 bin fiyatı hangi hangi vw şubesinden almıştınız ?

• quote:

Orijinalden alıntı: m4libu

bi tane polo konusu açılsında polo almayıp polo yu eleştirmek isteyenler orda konuşsun bari :)
    adamlar polo nun konusundan çıkmıyor bizden daha çok takip ediyolar be :D

Tipik toplumsal davranışımız işte.Hayırlı olsun demek yerine ben daha akıllıyım ben daha kurnazım ben daha iyi tercih yaptım mantığı neyse artık hayırlısı...

• quote:

Orijinalden alıntı: Gediklii

hayırlı olsun güle güle kullanın. yakıt tüketimi ne durumda acaba?

Teşekkürler.Daha iyileri sizin olsun hocam.Valla şu an bir depo yeni bitti. Benim şehir içinde düşebildiğim en son rakam 6.4 lt.Ama genel olarak sıkısık trafikte,dur kalk çok olursa 7.0-7.5 diyebilirim.Henüz şehir dışı otoban deneyimim olmadı.

• merhaba arkadaşlar
    bende sipariş verdim yılbaşından önce 1.0 comfortline dsg. vergi muhabbetinden sonra avantajlımıyım dezavantajlımıyım bilmiyorum. ancak egea 10 20 bin km de 2016 model dizeli 52 bin 53 bin tl hatasız araçlar var sıfırına o kadar para vermek çok mantıklı gelmediği icin polo aldım. ayrıca bir dönemde 1.6 lounge 120 bin km kullandım performans olarak 120 beygir performansı vermiyor kalite en dolusunda bile yeterli degil.polemik icin değil ancak ikinci el algısı olarak türkiyede vw başka bir yerde sıfır tercih etme sebebimde tamamen bu algı.. ayrıca vergi indiriminden dolayı manuel düşünen varsa opak kırmızı 1.0 tsi comfortline 71.200 dediler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: berk evliya

85 bin fiyatı hangi hangi vw şubesinden almıştınız ?

Adana Aykan.Ancak Eski kurdan araç kalmıştı şansıma şu an baya arttı sanırım.Bu arada Eylül gibi 83.000 e alan olduğu duydum.1.0 dsg highline için konuşuyorum tabi...

• ayrıca yılbaşından önce istanbul alturda bir adet comfortline bir adette higline dsg vardı. higline icin 83500 demişlerdi. ben ankara doğuştan aldım reflex gümüş.6 hava yastıklı.
  • doktorx10 D kullanıcısına yanıt
    Valla sitesinde şu an fiyat bu bence iyi gibi duruyor

• doktorx10 D kullanıcısına yanıt
    Sizin aldığınız fiyat daha iyiymiş hocam.Bende ki araçta 6 hava yastıklı ancak garip olan güvenlik paketi felan değil. Bayi lansman ve ilk sergileme için getirilen araçlardan olduğu için dedi.Tabi bi standart olması lazım garip biraz.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.