Şimdi Ara

2021 Volkswagen Polo (ANA KONU) [GÜNCEL BİLGİLER BURADA] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.775
Cevap
147
Favori
412.728
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Adam 90k verince mecburen beklentiye giriyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fiyatlar uygun olsaydı eğer bu başlık en az 100 sayfa olmuştu. Bence siz konuşacak kişi sayısını fazla bulamazsınız. :)
  • Elensar77 kullanıcısına yanıt
    fero01 kullanıcısına yanıt
    fiyatlar uygun olsaydı derken ?
    diğer araçlarla karşılaştırmak gerekiyor. artık bütün araçların fiyatları hemen hemen aynı.
    Kalite olarak bazı arkadaşlar kabul etmesede çok fark var. İbiza polo fiesta test sürüşlerini yaptım. Clio yu eklemedim bile şirket araçlarımız clio olduğundan ne olduğunu biliyorum. İbiza ne kadar vw üretimi olsada kaliteden kısmışlar bariz belli plastiklerden koltuk döşemesine kadar.
    Yeni fiesta da kişiye göre değişir tipi hoşuma gitmedi aile aracı gibi duruyor ve tavanı oturuş pozisyonuma göre alçak geldi özellikle arkada kafam tavana değiyor.
    Polo yu herkes ilk bakışta golf sanıyor premium kalitesine gelince kişiden kişiye göre değişir ne beklenildiğine bağlı ben şehir içinde istanbulda rahat kullanım ve kolay park etme istediğimden dolayı polo aldım. Aynı fiyata 2.elde BMW de bulabiliyorsun premium ve konfor istersen onun için boş yere tartışmaya gerek yok
    Fiyatların pahalı olduğundan bahsetmişiniz Türkiyede 3 tip alıcı var ;
    1) Sıfır olsun başım ağrımasın sanayiye uğramayayım
    2) sıfıra o kadar para vermem 2. el alırım şansıma ne çıkarsa
    3) sıfır B sınıfı alacağıma 2. el C sınıfı alırım.

@fero01 @Erbay güney

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi m4libu -- 26 Aralık 2017; 11:50:39 >
  • m4libu kullanıcısına yanıt
    Genel olarak piyasa fiyatları zaten çok pahalı, Polo ise hepsinin biraz daha üstünde pahalı.Eski Polo sahibi olarak, bu kadar uçurum olmadığı için insanlar Polo tercih edebiliyorlardı. Şimdi ise kalite isteyen haricinde genelde daha uygun modellere bakılıyor.

Mesela, Polo satışlarını arttırmak için İbiza fiyatını yukarı çektiler, çünkü ikisi birden çıktığında İbiza beklenmedik şekilde çok satış yapmıştı.
    Kişisel tercihler. Ben 2010 yılında sıfır Polo aldığımda bu başlık yıkılıyordu, sayfalarca mesajlaşma vardı, tartırşmak değil aslında bunu belirtmek istemiştim, yanlış anlaşılmadım umarım.
  • 2021 Volkswagen Polo (ANA KONU) [GÜNCEL BİLGİLER BURADA]

2021 Volkswagen Polo (ANA KONU) [GÜNCEL BİLGİLER BURADA]

yeni polo iç mekanı çok beğendim. ama cam tavan+metalik renk comfortline 1,6 tdi 95 hp manuele 94.000 verilir mi acaba? veya 94 e aldığın arabayı 6 ay sonra kaça satabilirsiniz
  • manisa_tr kullanıcısına yanıt
    Yılda kaç km yapılacağına bağlı.
    Benzinli ile dizel arasında 15.800 fark var.
    1.0 ile 1.6cc arasında MTV de 550 TL fark var
    Bakımda 200 TL fark olsa
    15800 vadeli hesaba yatırsan aylık 150 tl getirisi var X12 =1800 TL
    Yılda toplamda araba evin önünde yattığı zaman 2550 TL dizel zarara sokuyor.
    Dizel Benzinliden 15kuruş az yaksa 2550/0,15= 17000km yapar
    Yılda 17bin km sora dizelde kar a geçmeye başlıcaksın ekstradan motor sesini çekeceksin
    yıllık 20bin km ye kadar bence dizele para verilmez

Peki 20bin km den fazla yapsan 94 verilirmi ? Ocakdan sora tekrardan fiyatlar artar azaldığı görülmemiş
  • m4libu kullanıcısına yanıt
    Birde benim gibi, sıfır polo parasına 37000 kmdeki 116d bmw premium selection araç alıp 2 yıl bedava garanti ile sıfır gibi araç almak isteyenler olabilir. Aranırsa bulunuyor. Bayi bayi gezerken bu şekilde bir uygulama olduğunu öğrendim. Mercedesde de bu uygulama var sanırım ikinci elde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oquzdag -- 26 Aralık 2017; 19:27:24 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Polo'da premium havası mı var? Yok artık Lebron James
  • drkayzer kullanıcısına yanıt
    yok kardeşim öyle bişey diyenmi olduki ?
    premium havası B sınıfında clio, sandero, punto, aveo ve micra da var. kalite ve konfor bu araçlarda direk anlaşılıyor.
    Polo bunlara yaklaşamaz bile polo kadar kalitesiz dandik araç görmedim ben :)
    zaten ne kadar kalitesiz olduğunu satış rakamlarından bile anlayabilirsin her ay en az satan araç polo dur.
    evet sayemizde VW çok iyi gömdük eklemek istediğin bişey varmı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: m4libu

premium havası B sınıfında clio, sandero, punto, aveo ve micra da var. kalite ve konfor bu araçlarda direk anlaşılıyor.
    zaten ne kadar kalitesiz olduğunu satış rakamlarından bile anlayabilirsin her ay en az satan araç polo dur.

Öyle demek istemedim, bende de polo var zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: fero01

quote:

bende polo aldım alanlarla sohbet edecek yer yok :D

bu arada 4 sene astra h kasa kullanımından sonra bu araç biraz alçak geldi.
    Geri park ederken lastiğin vurması için olan sarı demirlere yanaşıyordum arkada 3 kişi ile tampon oraya değdi ve arka taraf biraz yükseldi tekrar yavaşça öne gittim indi.
    yıllardır manevra yaptığım(eğimli) bi yerde geri giderken sanırım ön tampon veya yine arka tampon yere sürttü bi gacırtı sesi geldi bi an bi yere çarptım sandım fakat çarpacak bi yer yoktu.
    bu konularda biraz dikkat etmek lazım araç zaten ufak iyice yanaşmamak lazım

Hayirli olsun.2 hafta bence bende dsg 1.0 highline paketini aldim.Su an icin hersey harika gibi arac yuzde 70 golf hissiyati veriyor zaten.Tabiki de polo oldugunu hatirlatiyor ancak premium havasi sonuna kadar mevcut ozellikle icinde

Hayırlı olsun kaça aldınız acaba merak ettik biz de bakıyoruz da.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erbay güney

Polo ve premium havası. Ne güldüm be

Adam 90k verince mecburen beklentiye giriyor

Bence içinden ağlarken ters psikolojiye yenik düşmüssün.90k vermedim 85 bin e highline aldım.

https://www.youtube.com/watch?v=3j57J77h5cQ&t=16s

Gizli gizli ağlamana devam edebilirsin...
  • quote:

Orijinalden alıntı: drkayzer

quote:

Öyle demek istemedim, bende de polo var zaten

İstersen highline bir yeni polonun içine otur. Zaten ben golf almaya gitmistim.Manuel comfort yada trendline dsg alacaktım.Yeni polodan haberim bile yoktu taki golf ile yanyana görene kadar.Arac B ve C sınıfı arasında yeni bir model olmus resmen bagaj hacminden tütü iç mekan büyüklüğüne kadar herşey genişlemiş.

Youtube da binlerce video var bi inceleyin bence...

Ben araç golften daha iyi felan da demiyorum ancak kesinlikle golf e cok yaklasmıs.Zaten çoğu inceleme sitesi garip bi şekilde bu varken golf un satısları düşecektir demiş ki ben bayide satıs müdürüne sordum yeni gol 2 sene içinde daha da büyüyecek miş.

Bi izlemenizi tavsiye ederim...
    https://www.youtube.com/watch?v=3j57J77h5cQ&t=16s

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fero01 -- 27 Aralık 2017; 19:22:11 >
  • lojistisyen kullanıcısına yanıt
    Dedi ve 100.000 TLye EGEA aldı. Egea yani bu...
  • 2021 Volkswagen Polo (ANA KONU) [GÜNCEL BİLGİLER BURADA]

Daha net resim atarım yarın.Sorusu olanlar merak edenler deneyimlerini paylaşmak isteyenler yazsın lütfen...Trollere felan cevap vermicem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fero01 -- 27 Aralık 2017; 22:58:26 >
  • keşke ucuz olsa da herkes alabilse. ancak gören de bir tek polo 80 bin diğerleri 50 bin sanacak. hep aynı muhabbet.

• Gediklii kullanıcısına yanıt
    Hocam maalesef çok pahalı bizim ülkede.Bende katılıyorum bu araç 24-25 bin euroluk bir araç.Zaten devlet bir araba parasıda vergiden alıyor...Bugun 100.000tl nin altında c sınıfı araç yok nerdeyse...

• Buna verilen paraya amerikada sifir camaro rs aliyorum. Beyler somuruldugunuzun farkindasiniz degil mi ?

Harbiden yazik

• lojistisyen kullanıcısına yanıt
    Sen yetiş Insignia ana konusunda kullanıcılar aracı gömüyor onu savun. Kullanmadığın aracı savunmakta 1 numarasın sonuçta. Kullanıcılara karşı savun da bir sövsünler

1.0 benzinli b segmeng arabaya 85 vermeye tabi ki lafım yok. Adamın parası istediğini yapar. Egea almaktan daha iyi bir tercih yaptığı kesin ama.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fero01

Hocam maalesef çok pahalı bizim ülkede.Bende katılıyorum bu araç 24-25 bin euroluk bir araç.Zaten devlet bir araba parasıda vergiden alıyor...Bugun 100.000tl nin altında c sınıfı araç yok nerdeyse...

aynen öyle. maalesef durum bu.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.