Şimdi Ara

2021 Volkswagen Polo (ANA KONU) [GÜNCEL BİLGİLER BURADA] (196. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: theblade06
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü2 Mobil1 iOS
5 sn
4.784
Cevap
147
Favori
416.168
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 194195196197198
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Teşekkürler hocam

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Overtakes kullanıcısına yanıt
    Dq 200 kodlu kuru tip şanzıman mekaniksel olarak bu tarz seslere sebeb oluyor audi a3 aracım da da bu sesleri ara yollarda düşük hızlarda duyuyorum. Polo da da duyunca alt yapıyım bildiğim için sorun olmadığını anlıyorum. İçiniz rahat olsun mekanik bir sorun değil kronik ses aslına bakarsak.

• onurgencx kullanıcısına yanıt
    Denedim olmadı iPhone ile bağlantıda geliyor samsungla anlaşamadı ne yaptıysam varsa çözümü yardım rica ediyorum.

• Şubat 2020 de sıfır olarak aldığımız aracı eşim kullanıyor,ara sıra ben biniyorum. Çoktan beridir,belki 1 yıldır arka taraftan lık lık ses geliyordu. Bagaj alt rafta kamp sandalyesi vs. var,onlar ses yapıyor diye düşünüyordum. Bugün bagajı pandizotu komple boşalttım,yola çıktım. O ses hala var,daha ilk kalkışta bile başlıyor. Forumu şöyle bir geriye doğru taradım,hiç böyle şikayet okumadım. Bana süspansiyon ya da onun bağlantı parçaları gibi geldi. Araç daha 18 bin deki belki 10 bin km dir o ses var. Garanti bitmeden servise götürmem gerek.

• vb35 V kullanıcısına yanıt
    Aracı yıkayıp alt takımlara su tutup yola çıkın benim a3 Sedan da vardı bi arkadan gelen ses yağmurlu havada gidiyordu alt bağlantı torsiyondan geliyordur muhtemelen bahsettiğiniz ses ise bir de istetme bağlantı yeri var onu iyi sıkın kriko vs onların bağlı olduğu yerleri kontrol edin.

• Arkadaşlar gece geri gitmek için geri vitese alınca arka aydınlatmalar yanmıyor mu çok mu yetersiz hiç bir şey görünmüyor ancak frene dokununca arkayı görebiliyorum. Sıkıntı bende mi bir ayar falan mı yapmam lazım yoksa böyle mi sizde de ya araç 2020 polo dsg

• Merhaba, 15bin bakım zamanı yaklaşıyor bu bakımda neleri değiştiriyorlar ve nelere dikkat etmem lazım? Yetkili servislerde ortalama ne kadara maliyet çıkarırlar? Bilgisi olan arkadaşlardan destek istiyorum :) teşekkürler

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • tikna T kullanıcısına yanıt
    Polo 1600-1700₺ arası olması lazm standart bakım

• tikna T kullanıcısına yanıt
    yağ su karter tıpası cam suyu vs 2400 civarı. sırayı volkswagenim uygulamasından alın. cam suyunu çıkartın.

• vb35 V kullanıcısına yanıt

İyi günler. Yakıt deposundan yakıt çalkalanma sesi geliyor dediğiniz luk luk sesine benzer belki o olabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dhamat D kullanıcısına yanıt
    Yakıt deposundan çalkalanma sesi gelmiyor, gelmemeside lazım. Aracı aldığımda ilk yağmur sonrası arkadan luk kuk ses geldiğini fark ettim ve bende sizin gibi yakıt deposundaki yakıttır diye düşündüm. Fakat sonradan bagaj kapağını açarken su sesi duydum ve bagaj kapağının içine su girmiş, alttaki tıpaçları açıp boşaltmıştım. Servis, su tahliye kanalı yerine oturmamış fabrika montaj hatası dedi. Servis su tahliye kanalını yerine oturttu, bir dahada yaşamadım o sorunu. Böyle bir şey olabilir.

• bir daha garantili vw mi. asla. çakal olmuşlar çakal

• Aracın dijital göstergesindeki genel bakış bölümünde olan yakıt tüketimi sadece "başlangıçtan itibaren" yakıt tüketimini gösteriyor. Bunu Uzun süreli ortalama yakıt tüketimi görünecek şekilde nasıl değiştiriyoruz? Bu kullandığım ikinci polo, diğerinde yakıt aldıktan sonra olan ortalama görünüyordu. Nasıl yaptığımı Bir türlü bulamadım

• onurgencx kullanıcısına yanıt
    Ok tuşuna basın

• Yakıt pompası sorunu yaşayan oldu mu şimdiye kadar ?

• fztonur F kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler, bu kadar basitmiş 👍

• uraltay85 U kullanıcısına yanıt

neden hocam hayırdır? fiyatlardan dolayı mı?

• büdünün kaşı kullanıcısına yanıt
    balata sesinden dolayı. ilk seferede değişim yapıldı. 2. seferde değişim yapılmadı aracın garantisinin bitmesine 13 ay var daha. vw araçların balatasının disklerinin garantisi 10bin km 6 aymış.

• uraltay85 U kullanıcısına yanıt

anladım hocam. sarf malzemesi diye geçiyor bu tür şeyler, o yüzden olabilir. ilk sene bakımını ne zaman yaptırdınız ve fiyat ne kadar tuttu? 2021 lifetı di mi sizde de. benim de önümüzdeki ay ilk bakım olacak. kasko+sigorta+ilk bakım fiyatları hakkında bilginiz varsa yazın lütfen.

• büdünün kaşı kullanıcısına yanıt
    2200 tuttu bakım. kasko sigorta faslına önümüzdeki ay geçeceğiz.

• 
Sayfa: önceki 194195196197198
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.