Şimdi Ara

2021 SAMSUNG NEO QLED MODELLER (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
175
Cevap
3
Favori
9.746
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Birde 5 yaşındaki çocuklar gibi beni şikayet ediyor hay Allahım ya güler misin ağlar mısın. İşine gelmedi her konuya salça oluyorsun diyor bendim 2020 de bütün tv konularından ban yiyen.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam şimdi bizi banlatırda aman dikkat edelim  sırf resim attım diye bütün konular da kavga ettin diyor. Kendiyle karıştırıyor sanırım tv ana konusunda bana neler dediler ben kimseye hakaret bile etmedim.

• Aynen hocam q60t alacaktım yok parasını hak etmiyor yok şöyle derken vazgeçirdi lg ye yönlendirdi sonra da parasını en hak eden tv yi aldırdım dedi. Neyse hocam say say bitmez 1 yılda forumda bu gözler neler gördü ama anlamaz boşver.

• quote:

Orijinalden alıntı: beymen17

Bu mesaj silindi.

Bundan daha iyi ifade edilemezdi.

• Ptolomeo kullanıcısına yanıt

Eyvah ne yaptık biz adamın konusunu kirlettik ne güzel işine geleni paylaşıyor işine gelmeyeni paylaşmıyor du. Şimdi kızacak bize  adam tv karşılaştırması yapmıyorum demişti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi i_brahi_m -- 10 Mayıs 2021; 10:27:39 >
  • ensei kullanıcısına yanıt

Değil hocam video da bi sıkıntı vardır mutlaka  ne işi olur bandingin bu tv de

• i_brahi_m İ kullanıcısına yanıt
    Tv doğru beyazı da üretemiyor gibi geldi bana ama bölgesel karartmada başarılı gözlemlediğim bu
  • ensei kullanıcısına yanıt
    Hocam panelden panele değişiyor mu bu iş?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 2021 model tv ler geldi mi ? bu yıl hiç bir markanın 2021 modellerini görmedim.

gelmediler mi, yoksa ben mi göremedim?

edit: amazon da 65qn85 i buldum. fiyat biraz tuzluymuş ama.

https://www.amazon.com.tr/dp/B094NNQDZS/ref=sr_1_19?dchild=1&qid=1620774855&refinements=p_89%3ASamsung&rnid=13493765031&s=home-theater&sr=1-19

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aksu01 -- 12 Mayıs 2021; 2:22:43 >
  • Ya hala aynı muhabbetler... Şaka mısiniz çocuk musunuz satıcı mısınız nesiniz... Alın geçin alt tarafı TV... Seyrederken bu kadar detayı gözünüz bile ayırt edemez... Yeter ki ekran yanığı olmasın (yeni konu var garanti biter bitmez yanık oluşmuş o yüzden yazdim bunu).

Ev araba alırken bu kadar incelemediginizden eminim...

• Samsung 2021 model qn95 Türkiyeye getirmeyecek galiba listede adı yok

https://www.samsung.com/tr/para-kart-kampanyasi-mayis-2021//

• 65QN90A alacağım galiba ileride yanına hdmi 2.1 120 çoklayıcı ile sorunu çözerim diyorum.

• Arkadaşlar bu neoQled 90a lar mini led mi . Q70r den geçmeye deger mi ?

• Evet hocam Q90A miniled eğer karanlıkta seyretmem ve derin siyahlar istemiyorum derseniz alabilirsiniz çünkü ips panel Q90A karar aşaması sizin ne beklediğinizle ilgili değişir iyi forumlar

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.