Şimdi Ara

2023 RENAULT MEGANE SEDAN (ANA KONU) [GÜNCEL BİLGİLER BURADA] (213. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
5.997
Cevap
132
Favori
752.130
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 211212213214215
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhabalar; silecek suyu dolu olmasına rağmen suyu çok az fışkırtıyor. böyle bir sorun yaşayan oldu mu?

Araç 1500 km'de.

• 2020 model sıfır araç için donanım farketmeksizin fiyat teklifi alan oldu mu arkadaşlr? Ne kdar indirim yapıyorlar ve ellerinde 2020 model araçlrdan sıfır olarak var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mais fabrika, 2020 modellerin maliyetleri çok yüksel olduğu için , 2020leri stokta bırakıp , 2021 model yeni üretilen araçlara el altından kampanya yapmayı uygun görüyor şu an için. örneğin joy paket görüş paketli 1.5 blue dci edc megane liste fiyatları 2020 için 306bin 2021 için 311bin olmasına rağmen 50 bin nakit veren kişiler için 2021 modeli toplamda 232bin tl ya 15 mayıs teslim el altından satıyor. 2020lere hiç bir indirim kampanya yok stokta araç fullenmiş durumda. dolar euro artınca onları % 80 lik ötv diliminden satabilecek aksi halde Mais için 2020 lere indirim büyük zarar etmesine sebep olacak gibi görünüyor. elimden geldiğince anlatmaya çalıştım.

• sHiM kullanıcısına yanıt

193bin tl fiyat veriyorlar 1.3 tce 2020 model. Görüş paketi, metalik renk, c led icon far, krom ön panjur, Park sensörüde var. Design edition diye geçiyor. Manuel. Boş dediğiniz joyda hız sabitleme, yokuş kalkış destek sistemide mevcut, sis farı, park sensörü, amortisörlü ön kaput falan ve c sınıfı gerçek bir sedan 2021 den daha hoş. Tek eksiği kolçak onuda dışardan alıp takınca icondan farkı yok. 130 bin lira fazla para vermeye gerek yok.

• Ben açıkcası otomatik almayı planlıyorum ama liste fiyatları cidden yüksek. Bayiye konuşmaya gittiğimizde ne kadar indirm yaparlar ki? 200 civarı fiyatlara otomatik verme ihtimalleri var mı?

İstanbulda Anakarada yaşıyorsanız otomatik mantıklı ama manuel kullanıyorsanız daha önce gerek yok neden otomatik? Neden 40 bin fazla veriyorsunuz? O parayla 15 yıl benzini bedavaya getirirsiniz. Ama manuel kullanmak zor geliyorsa bişey diyemem. Manuelin keyfi bir başka güzel. Zaten megane en boşunda bile yokuş kalkış desteği var. Manuel şanzıman masrafı 300.000 km götürür. edc otomatik ise 100.000 den sonra saatli bomba. Megane 4 en güzel kasa c sedanlarda. Design edition joy diye paketi icon görünümlü alın binin yıllarca.

• Ankara’da yaşıyorum ve sürekli dur kalk trafikte debriyaj ile uğraşmak hoşuma gitmiyor. Eğlenceli manuel vites bu araçlarda olmaz, fk8 typer alınır o zaman manuel zevkli denir bana göre, gerisi orta güçteki araçlarda avuntu olur.

Sıfır km aldıktan sonra 100.000 km ye 5 yılda anca gelirim, 100.000 den sonra bomba olup olmaması da beni bağlamaz, zaten elden çıkarmış olurum. Kim sıfır araç alıp 300.000 km kullanıyor? Bunlar bence hayali hesaplar, ben kendi gerçekliğime göre hesap yapıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sHiM -- 22 Şubat 2021; 11:52:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tiguanxx

Mais fabrika, 2020 modellerin maliyetleri çok yüksel olduğu için , 2020leri stokta bırakıp , 2021 model yeni üretilen araçlara el altından kampanya yapmayı uygun görüyor şu an için. örneğin joy paket görüş paketli 1.5 blue dci edc megane liste fiyatları 2020 için 306bin 2021 için 311bin olmasına rağmen 50 bin nakit veren kişiler için 2021 modeli toplamda 232bin tl ya 15 mayıs teslim el altından satıyor. 2020lere hiç bir indirim kampanya yok stokta araç fullenmiş durumda. dolar euro artınca onları % 80 lik ötv diliminden satabilecek aksi halde Mais için 2020 lere indirim büyük zarar etmesine sebep olacak gibi görünüyor. elimden geldiğince anlatmaya çalıştım.

Hocam bu fiyatları neresi veriyor ben Ankara’dayım, gidip öğrenme veya dediğiniz gibi kaporo bırakarak Mayıs’ta teslim alma şandım var mıdır?

BİKA istanbul

• rusberk R kullanıcısına yanıt

maalesef ekledim ama olmadı,

• _SeA_ _ kullanıcısına yanıt
    Dediğim gibi android auto ile alakalı iPhone kullanıcıları cevap vermedi onlarda calisiyormu acaba sesle kontrol aplle carplay ile
    Eşimde iPhone 6s var. Sesle kontrol çalışıyor, dediğiniz gibi.
  • Ömer81 Ö kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler cevabınız için
  • 2. yıl bakımı için MAİS Ankara'dan 1.750 TL fiyat aldım az önce.
    OYAK üyesi iseniz 1.580 TL
    Daha 20 bin km olmayan arabanın sarf malzemeleri ikinci kez değişecek.
    EDC olmasa garantisi bozulsun önemli değil diyeceğim ama elimiz mahkum işte.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ömer81

2. yıl bakımı için MAİS Ankara'dan 1.750 TL fiyat aldım az önce.
    OYAK üyesi iseniz 1.580 TL
    Daha 20 bin km olmayan arabanın sarf malzemeleri ikinci kez değişecek.
    EDC olmasa garantisi bozulsun önemli değil diyeceğim ama elimiz mahkum işte.

Bakımı dışarıda yaptırmanız garantiyi bozmuyor. Bununla alakalı kanun mevcut.

Yarı fiyata özel bir serviste bakım yaptırabilirsiniz.

• Arkadaşlar iyi günler. Megane 4 1.3 Tce İcon alarak aranıza katıldık. Araç 2020 model Kocaeli'nden Ankara'ya geldi 400 km'de.Arkadaşlar bi kaç sorum var. İlki araçtan frene basınca bı sürtünme sesi geliyor özellikle durmaya yakın ve frene biraz kuvvetli basınca oluyor. Bu ilk kullanımda dikkatimi çekmemişti. Ankara'da farkettik. Gelirken yolda kar yağıyordu. Bazıları tuzdan vs olabilir diyor ama bu normal mi zamanla geçer mi ? Bir de 7 inçlik ekranda navigasyon ekranı görünmüyor bu sadece android auto ile mi kullanılabiliyor? Kendinden yüklü navigasyon yok mu bu araçlarda? Son olarak bir de aracı ilk çalıştırmaya çalışırken vites P'de olmasına rağmen vitesi P'ye getirin uyarısı çıkıyor. Vitesi hafif ileri itince P ışığı yanıyor ve o zaman araç çalışıyor. Bu normal mi acaba? Yoksa bı servise baktiralım mı?

• LazarusRefleks L kullanıcısına yanıt
    Öncelikle hayırlı olsun kazasız belasız sürüşler dilerim.

1 frene bastığınızda çıkan ses bende hiç olmadı
    2. Küçük ekranlarda navigasyon yok büyük ekran ve rlink2 olan araçlarda var android auto ile halledebilirsiniz ama Türkiye de indirilemiyor APK olarak dışarıdan telefonunuza yuklemeniz lazım
    3. Aracı çalıştırırken Vites konusunda da şimdiye kadar hiçbir uyarı almadım belki bir takılma yapıyordur eğer sürekli aynı hatayı alıyorsanız mutlaka servise gösterin.

Çok teşekkürler yanıtınız için. Eğer vites devam ederse servise götüreceğim. Tabi fren de. Özellikle frene bazıları tazyikli su sıkın geçer yazmıştı benzer sorunlarda. Navigasyon olmaması çok saçma olmuş icon araçta bile koymamış Renault. Telefonu bağlayınca direk android autoya bağlanıyor telefona gömülü varmış ama sürekli kablo bağlantısı istemesi can sıkıcı.

• LazarusRefleks L kullanıcısına yanıt
    Bildiğim kadarıyla android 10 ve üzeri işletim sistemlerinde Türkiye de var YouTube da video var ekrana kablosuz yansıtmak ile ilgili isterseniz bir inceleyin ekstra bir program ile halloluyor

Çok teşekkürler hocam çok iyi oldu bu. Videoyu buldum ilk fırsatta deneyeceğim inşaAllah

• 
Sayfa: önceki 211212213214215
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.