Şimdi Ara

2021-2022 Philips TV (MiniLed, Oled, DLed) (167. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
3.452
Cevap
115
Favori
200.027
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 165166167168169
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Aydınlatmalı kumanda başka bir seviyede hocam, Hiç birşeyi beğenmeyen kişiler bile beğeniyor, Çok kaliteli, Aydınlatma olduğu halde 1 seneye yakın dayandı bende pili2021-2022 Philips TV (MiniLed, Oled, DLed) 

Piyasada bulmak mümkünmü acaba yedek almak lazım 2021-2022 Philips TV (MiniLed, Oled, DLed) 

• Glorfindel1907 kullanıcısına yanıt
    Cidden öyle imiş ilk kullanırken anlayamadım ama olmadığı zaman özellikle gece çok iş görüyormuş :)

TV yi alırken sigorta yaptırmıştım, kumanda düşüp ön siyah parça hafif kırılınca değişim hakkımı kullanayım dedim özel seri olduğu için ellerinde stok yokmuş 6 aya yakın gelmesini bekledim para verip alsam 1200tl den fazla demişlerdi öyle diyeyim zaten o süreçte siyah kumandayı kullandım o zaman anladım arada ki farkı :)
  • capo di capi kullanıcısına yanıt

Ben /% 90 film izliyorum.Amazon,Disney gibi platformlarda hazır ayarlardan HDR Kişisel ya da calman kullanıyorum.

Disk'e doldurduğum filmler için Kişisel ayarlarla az oynuyorum.

Ama en sevdiğim Calman,özelllikle futbol maçları,belgeseller siyahı seviyorum aynı zaman da keskin bir görüntü veriyor bunu seviyorum.

• Tugrall T kullanıcısına yanıt

Ambilight olmayan tv istemiyorum, alıştık bir kere ailecek, akşamları tv izlerken muhakkak açıyoruz.

• ergin967 kullanıcısına yanıt
    Calman ayarlarına müdahale ettiniz mi ? merak ettim maçlarda deneyeceğim.
  • seker1adam kullanıcısına yanıt
    Ne yalan söyleyeyim almadan önce bu kadar farketmez sanıyordum ama boş bir özellik değilmiş cidden

9308 in fiyatı 43 bin tl civarı o paraya çıktıktan sonra oled alırım.
    Eyvallah dostum
  • Yok mu şu güncellemeyi önden yapacak bir baba yiğit :)
  • hocalarim ustadlar teknosa magazasina gitmistik dun ama philipst tv turkiyeden cekiliyor dedi lg veya samsung almamizi oneriyordu ablamlara bakiyorduk ama bu konu gercek mi bilgisi olan var mi

• Philips OLED708/12 alınır mı?

• fbli_s.osman kullanıcısına yanıt
    Teknoloji konusunda aktif başka foruma da baktım ama görmedim öyle bir şey ilk defa duyuyorum ve şaşırdım Sony yi TV konusunda az buçuk anladık ama Philips i hiç sanmıyorum.

Calman ayarları kilitli zaten,ama açık olsa da oynamam.Çünkü dediğim gibi görüntü de bariz keskinlik ve siyahlar daha canlı bence.

Şimdi baktım da bende kilit açık gözüküyor. Bir kaç filmde deneyeceğim farkı.
    Bakabildiniz mi fark'a
    Dün amazon prime dan pasifik savaşını izledim keskinlik konusuna katılıyorum siyah fazla yoktu filmde o konuya bir şey diyemem şuan.
    2021-2022 Philips TV (MiniLed, Oled, DLed)

Kilidi nasıl açıyoruz ?
  • Yok mu hâla güncellemeyi yapan ?

3 sene önce aldığım 9435 tv nin kumandası bundan. Son derece kullanışsız bir kumanda. Tuşları yüksek olmadığından basmak istediğim düğmeye basarken başka düğmelere de basıyorum.

Özellikle menü ve yönlendirme düğmesini idare etmek zor. Işıkları da herhangi bir tuşa basınca yanıyor. Yani karanlıkta istediğin tuşu yine göremiyorsun. Halbuki eline aldığında düğme ışıkları otomatik yanmalı. 4 tane tuşu çıktı yerinde yok. Servise götürsem bir şey yapabilirler mi acaba.

Ben de tv ye uyumlu ucuz kumandalardan aldım genelde onu kullanıyorum.

• CARTEGENA kullanıcısına yanıt
    Tasarım anlamında çok iyi premium duran bir yapısı var bence ama tuşların yakınlığı ve düz olması eksi denebilir evet

Bu modelde elinize alınca yanıyor ışıkları eklemişler demek ki.

Sanmıyorum büyük ihtimalle siyah olandan verirler.

Nasıl açıldığını bilmiyorum,bence gerek de yok spor,maç,film için çok güzel bir seçenek.Kendi zevkiniz için ''Kişisel''ayarlardan her türlü ayarı yapabilirsiniz.

• 
Sayfa: önceki 165166167168169
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.