Şimdi Ara

2021- 2023 Honda Civic | ANA KONU | [GÜNCEL BİLGİLER BURADA] (99. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38.970
Cevap
304
Favori
2.227.753
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
55 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 979899100101
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hic gelmeyeydi desen daha az uzulurdum valla

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Wolfen1976 kullanıcısına yanıt
    160 hp dahada duserse volvo v40 t3 motor cok ciddi sekilde tercihime girecek galiba. Ya arkadas ne hondaymis bee cikti cikacak geldi gelecek derken hayatimiz landi

• Bu kadar nazli gelecek bi araba hele bide soylenilen kalite algisindan uzak gelirse varya seyret cümbüsü..

• onurungor O kullanıcısına yanıt
    Başından beri aynı konuda ısrarlıyım madem yine 4 farklı model Civic olacak arkadaş en üst modeline eklesene herşeyi neden kısıyorsun parası olan onu alsın daha az olan yine elegance alır zaten yok bu şekilde bu kasayıda mundar edecekler vallahi yazık pazarlama konusunda hala çok zayıflar.
  • Şimdi amerikadaki versiyonda konsoldaki ekran bütün donanımlarda standart değil mi. Ekran olmayan bi model yoktu sanırım.

Yoksa ekran olacak da sadece navigasyon mu olmayacak.

Ya her defasında şu hataya düşüyoruz. Honda bu honda. Tabii ki herkesi olumsuz anlamda şok edecek.

4 versiyonmuş. En alt modeli düşünemiyorum. Motor konusu ise avrupadaki emisyon zımbırtısıyla ilgili olabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Blackberry Smoke

quote:

Orijinalden alıntı: Fztemreaksoy

Değerli civic kullanan arkadaşlar ben yeni civic çıkınca 2016 yani eski kasaların fiyatının bi nebze düşeceğini düşünüyorum sonucta model yükselt ek isteyipte eski kasaları satıp yeni kasa ve bu mükemmel aracı almak isteyen civic kullanıcıları olabilir die düşünüyorm bende civic almak istiyorm acaba biraz daha beklesem yeni kasa cıkınca ucuzlar mı eski kasaları param yetmiyor yoksa direk gider yeni kasa alırdımda kendi çapımda bi uyanıklık yapıorm işte sizlerin görüşünü merak ediyorm şimdiden teşekkür ederim cevaplarınız için

Yeni civic çıkınca eski civiclerinde fiyatı artacaktır.

eğer yeni kasa tutulur ise garanti artar.bu hep böyle olmuştur.

• onurungor O kullanıcısına yanıt
    15 HP cok farketmez heleki şehir içinde 7 sanıyede cıkmaa 100 e 8 sanıyede cıkarsın:) unutmayın araç avrupada bile yok bızım de beklememız normal.sabredıcez.yanlız arac geldıgınde 6-12 ay satıslara bakıcaklar döneler alınacak servis kayıtlarına bakılacak araçtaki sıkıntılar değerlendirilecek ve fiyat ona göre düşecek ilk alanlar ucuz alır şahsi görüşüm.2ay sonra zamlanır.takribi 1 sene sonra araç kırılıma girince fiyatlarda düşer yada bayiler fiyat kırar.örnek crv şuan kırılıma girdi gircek..
  • superegoid S kullanıcısına yanıt
    bakın hiçbirşey net değil.birsürü soru var ama cevap yok netlik yok.araçta ekran standart.en üst donanımda honda orjinal navıgasyon var.bır alt versıyon da navıgasyon dusunulumuyor ama ekran var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emir3

Arkadaşlar yeni aldığım elegans otomatik 800 km deki aracım tamamen şehir içi son 100 km de 8.8 lt. gösteriyor.bu değer oldukça uygun geldi.lpg bağlamak niyetim vardı.kararsız kaldım.nedersiniz.

Gçsterge yanında kendiniz de aldığınız yakıt / yaptığınız yol olarak ölçün, aradaki farka da bakın. göstergeler çok iyimser olabiliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: wolkien

quote:

Arkadaşlar yeni aldığım elegans otomatik 800 km deki aracım tamamen şehir içi son 100 km de 8.8 lt. gösteriyor.bu değer oldukça uygun geldi.lpg bağlamak niyetim vardı.kararsız kaldım.nedersiniz.

Gçsterge yanında kendiniz de aldığınız yakıt / yaptığınız yol olarak ölçün, aradaki farka da bakın. göstergeler çok iyimser olabiliyor

Aynı araç bende var, genelde uzun yol kullanıyorum 7.2lt ortalama var yol bilgisayarında, lpg de 50tl ye 250km civarı yol yapıyor. Hesabı siz yapın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blackberry Smoke

quote:

Orijinalden alıntı: wolkien

quote:

Aynı araç bende var, genelde uzun yol kullanıyorum 7.2lt ortalama var yol bilgisayarında, lpg de 50tl ye 250km civarı yol yapıyor. Hesabı siz yapın.

Kusura bakmayın hocam TL olarak fiyat vermişsiniz lpg fiyatları 1.90 ile 2.30 arasında uçurun değişkenlik gösterirken ve ayrıca benzinle alakalı yorum yapmışken bana eksik verilerle hesap yaptırmanız tam olarak ne anlatmaya çalıştığınızı anlatmıyor. göstergede doğru gördüğünüzü düşünüyorsanız bunu söylemeniz yeterli olurdu

• quote:

Hangi şehirde bu değerler
  • 174'lük motorun gelmesini, hatta 185-200'e çıkmasını beklerken 160 beygire düşürmek de neyin nesi oluyor?

Hele de yeni özellikleri kırpılarak gelirse ne anlamı kaldı ki, halihazırda piyasada buna benzer bir suru araç var zaten...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Honda'nın yapması gereken bol donanımı basıp ucuza satması.

Yoksa pek tutulmaz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: imbus_civata

bakın hiçbirşey net değil.birsürü soru var ama cevap yok netlik yok.araçta ekran standart.en üst donanımda honda orjinal navıgasyon var.bır alt versıyon da navıgasyon dusunulumuyor ama ekran var.

Teşekkür ederim. Anladığım kadarıyla ve honda Türkiye yi tanıdığımız kadarıyla, beklentiyi düşük tutmakta fayda var.

Bir tek fiyat konusunda beklentiyi yüksek tutabiliriz sanırım. O konuda honda bizi utandırmayacak diye düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: senersongur

Honda'nın yapması gereken bol donanımı basıp ucuza satması.

Yoksa pek tutulmaz.

bol donanım ve ucuz fiyatmı?böyle bir firma varmı?sen 13 megapixelli telefona 1000 tl istersin aynısını 20 megapiksel yap 1300 istersin.hani istekler elle tutulur ve mantıklı olmalı.
    not: yanlış anlama hör görmek için demedim.kızdı isen özür
  • quote:

quote:

Yoksa pek tutulmaz.

bol donanım ve ucuz fiyatmı?böyle bir firma varmı?sen 13 megapixelli telefona 1000 tl istersin aynısını 20 megapiksel yap 1300 istersin.hani istekler elle tutulur ve mantıklı olmalı.

Honda son yıllarda çok kan kaybetti.

Bunu bu şekilde telafi edip, C segmenti pazarını şekillendirebilir.

Mesela 1.5 Turbo olanı Elagance full donanımla 65000TL'den satabilirler.
  • senersongur kullanıcısına yanıt
    şöyle düşünmek lazım araçlar ülkelere göre değişiklik gösterir.bize göre önemli olan bir özellik almanyada gereksiz olabiliyor.daha dün emisyon skandalı oldu abd de bizde kimsenin umrunda değil.şerit takip sistemi misal yada kendi kendine park gibi özellikleri kaçımız soruyoruz araçta varmı diye.bizim ülkede elegans tadaki donanım yeter.klima abs zenon far bizdeki bu bakısı bıldıklerı ıcın ekstra özellik gelmez.65000 yeni cıvıc ıcın bır ıyı nıyet temennısı sadece sımdı bıle 83000 tl..yenısı gelınce 90 cekıcekler liste fiyatı araç kırılıma girince 75 gibi alırız bence..şahsen ben bekleyeceğim.tabi rakamlar tahmini belki aynı paraya cıkar araç..
  • quote:

quote:

quote:

Yoksa pek tutulmaz.

Honda son yıllarda çok kan kaybetti.

Bunu bu şekilde telafi edip, C segmenti pazarını şekillendirebilir.

Mesela 1.5 Turbo olanı Elagance full donanımla 65000TL'den satabilirler.

farkında olamadığımız birşey var aslında honda satışları iyi.adamlarda sadece sedan cıvıc ve crv var gerçek manada devamlı satılan.fıloda yok.buna ragmen 10k satıs muaazzam.65e dızel megane alabılıdıgınız bır pıyasada 70 bıne dream satan bır honda.bence basarılı ama dahada basarılı olabılır.

• Golf 1.6 TDI BMT 110 PS DSG Highline 101.100,00 TL ekstraları yok abowwww.. cıvıc golfe bakıp fıyatlandırılırsa oylece bakarız vala.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi imbus_civata -- 21 Şubat 2016; 22:31:17 >
  • 
Sayfa: önceki 979899100101
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.