Şimdi Ara

2021- 2023 Honda Civic | ANA KONU | [GÜNCEL BİLGİLER BURADA] (1930. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
38.967
Cevap
305
Favori
2.226.514
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
55 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19281929193019311932
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba. 2020 exe eco civic 30bin km bakımını 3.205tl’ye yaptırdım. Standart bakım. Bilginize.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • yuzi_35 kullanıcısına yanıt

Yaklaşık 40-50 gündür kullanıyorum direkt deneyim aktarayım sana. Fc5i 3 seneyi yakındır kullandım şimdi yeni kasadayım

Kasasi çok güzel eski kasaya göre kapıları daha ağır iç kalitesi daha yüksek yola girişi vesaire Çok iyi bu zamana kadar hiçbir sıkıntı yaşamadım. Alacaklara tavsiye ederim.

Aracımı satıp hemen aldım aracı Bizim burada bir arkadaştı var aynı araba yan yana koyduk karşılaştırmak için iç kalitesivkapıların ağırlığı yola gidişi vesaire çok güzel eski kasaya göre bir tık fazla yakıyor O da normal varsın yaksın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ervanurc3 -- 6 Mart 2023; 18:15:9 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tiestoly kullanıcısına yanıt

Aynen aktif kullanıyorum O yöntemi gayet serileşiyor

• crzyhntr kullanıcısına yanıt
    Geçen yaz bende de aynısı oldu seyahatten dönünce servise götürdüm kronik sorun oldukça gelin ayar yapalım dediler

• 2. El Honda 2020 Eco Executive 20-60bin km ile 2021 Eco Elegance 20-60bin km arasındaki fiyat farkı 25-30 bin oynuyor. Sizce 25-30 bin verip 2021 Eco Elegance mi yoksa 2020 model Eco executive mi seçmeliyim? Araçları kullananlar yorum yapabilir mi? Teşekkürler.

• ivback0 İ kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam. Ben de servise gittim ve aynısını demiş oldular fakat hala dalgalanıyor. Hatta test etmek için 180km hız yapayım dedim fazlasını basmaktan korktum kaput kalkar diye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crzyhntr -- 13 Mart 2023; 6:1:40 >
  • crzyhntr kullanıcısına yanıt
    Malum İstanbul trafiğinden dolayı yüksek hız yapamıyorum ama servisten sonra bana sorun çıkaran hız noktasını denediğimde sorun yaşamamıştım. Aslında aracı satıcaktım bu sorundan dolayı ama piyasa dengesiz olduğu için cesaret edemedim. Senede bir uzun yola çıktığım için elde tuttum. Ama o gerginlik çok kötü bişey yüksek hızda kullanıyosanız Allah sabır versin.

• Merhaba arkadaşlar,
    Yeni kasa civic eco exec + arabam var. 21 model, trafiğe 22 çıkışlı.

Satıp bmw 3 alasım var. Fakat benzer fiyatlara anca 2017-2018 model 318 oluyor.

Genel konfor vs aynı olacağı için 318 özelinde değil de genel olarak 3 serisiyle karşılaştırabilecek birisi var mı (özellikle bir süre kullanmış biri varsa süper olur) ?

Her ne kadar genelde tek başıma kullanacak olsam da bir aile arabası olacak. Yani arkaya çocuk koltuğu, eşim de bazen arkaya bazen öne oturacak. Arka diz mesafesi daha dar gibi görünüyor. Onun dışında konfor ve kasis, çukur sönümlemesinin daha sert olacağını tahmin ediyorum.

motor için, 3 silindir 136 beygir mevcut motoruma çok yakın. Performans anlamında bir kayıp olmasa da LPG’yi bırakmak özellikle şehir içi trafikte biraz üzebilir :)

Öte yandan en çok 1 yaşında arabayı bırakıp, 5-7 yaşında bir arabaya geçmek düşündürüyor. Özellikle c180 bakarsam, bmw’ye göre 1 sene daha yaşlı bakmam gerekiyor.

km düşük bir sürü 318 buldum ama 6 yıllık araba. Çıkar basarım önceki sahibi özensiz kullandıysa turbo bir şeyi delinir, tahrik uyarısı verir veya başka ciddi masraflar açar mı bir sürü düşünce.

Teşekkürler

• Arkadaşlar merhaba,

Sıfır alarak 5 yıl kullandığım Executive Eco 2018 model Civic aracımı sattım ve 2022 model Civic bu kez benzinli modelini bayiden sıfır alıyorum. Yapmam gereken bir şey var mı acaba? Yeni kasa ile ilgili tecrübesi olan arkadaşlardan duymak isterim.

Teşekkür eder, herkese kazasız-belasız-cezasız sürüşler dilerim.

• memomur M kullanıcısına yanıt
    üstüne sağlam para istiyorlarsa,biraz darla spor bodykitleri iste hocam araca güzel hava katıyor şimdiden hayırlı olsun kazasız belasız kullan inşallah,araç hangi paket hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihsar -- 25 Mart 2023; 22:50:12 >
  • fatihsar kullanıcısına yanıt

Kendi aracımı kendim satıp alıyorum inşallah hocam. Executive Plus paket. Spor body kit yok galiba bana verdikleri eklerde, 5 cam filmi, seramik kaplama, ön üç parça ppf kaplama ve aksesuar olarak da bagaj havuzu, paspas ve krom cam çıtası olacak. Ödemeyi de yaptım bu hafta içi teslim edecekler. Bakalım Allah utandırmasın kimseyi.

İyi hocam yine baya bişey vermişler,cam filmi,seramik kaplama ve paspası veriyorlar genelde bende bunlara hariç pedal box taktırdım kavga dövüş,bi dünya para alıyorlar verdikleri şeyler 5 bin etmez şeyler,o yüzden body kit'i söyledim,araç paketiniz çok güzel ben pişman oldum exc plus almadığıma paramda vardı ama neden almadım hâla bilmiyorum :) şimdiden keyifli sürüşler

Teşekkür ederim. Açıkçası sadık müşteriyim diye mi hemen araç buldular bilmiyorum. Çok kısa sürede kaparo yu verdim ve süreç başladı Pazartesi ya da Salı teslim alacağım. Normalde de ellerinde araç var oluyor mu Honda bayilerinde? Bunu merak ediyorum açıkçası.

Hocam,istanbulda ayışığı hondayı ben ne zaman arasam eş dost için en kötü 1 civic hep vardı ellerinde,bilmiyorum banamı denk geldi ama honda'da araç bulunuyor gibi genelde diğer firmalar gibi 2-3 ay sonrasına tarih vermiyorlar genelde ama ellerinde az araç olduğu için sağlam ekstra fiyat geçiriyorlar

Anladım. Muhtemelen ellerinde genelde oluyor ama yavaş davranarak ve ekstra sunduklarının karşılığını alacaklarından emin olunca süreci ilerletiyorlar.

Hayırlısı olsun hepimiz için. Tekrar teşekkürler.

hangi bayi hocam,ben ankarada sordum,takassız yeni cvic satmıyoruz diyorlar,bide ne kadar ödeyeceksin toplamda?

• Merhaba arkadaşlar yazmıştım ama gitmemiş.

Yeni kasa civic eco için 1. Yıl bakım fiyatı aldım: 5000 rot dahil (izmir)

Fren balatası vs değişseydi bi BMW bakımıyla kapışacaktı herhalde. Birinci yıl olabilecek en ucuz bakımlardan biridir.

• smt_smt S kullanıcısına yanıt
    4450 TL çıktı 10bin 182hp İzmir Şubat ayında.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • lionscoach L kullanıcısına yanıt

Kusura bakmayın çok geç gördüm.

Kayseri İnciroğlu.

• 2020 exe ecodan sıfır civic exe plus pakete geçmeye değer mi arkadaşlar?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crzyhntr -- 4 Nisan 2023; 4:50:22 >
  • 
Sayfa: önceki 19281929193019311932
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.