Şimdi Ara

2021- 2023 Honda Civic | ANA KONU | [GÜNCEL BİLGİLER BURADA] (1591. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
15 Misafir (3 Mobil) - 12 Masaüstü3 Mobil
5 sn
38.967
Cevap
305
Favori
2.226.699
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
55 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15891590159115921593
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar hem Civic Fc5 hem Chr Hibrit kullanan var mı?

Karşılaştırma istiyorum

Civic almak için bayi ile anlaştığım gün bir arkadaştan Corolla dizel otomatik denemiştim 7 bin km de ki bana çok uygun fiyata verecekti, ben almayınca götürüp 4-5 bin fazlasına sattı. Bir de yine 7 binde bir Chr hibrit vardı onunla fiyatta anlaşmıştık ama Civic beyaz istemiyorum diye sadece, gri de bulamamıştım. O akşam gri Civic stokta diyen bayi bulunca vazgeçmiştim Chr hibrit araçtan.

Merak ediyorum şimdi de, alsam Chr nasıl giderdi diye

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MaDMaxiBo kullanıcısına yanıt
    Aracınız nedir ? Donanım seviyesi olarak
  • Bugün teybini kurcaladım .wifi ile internet e girdim arabadan yarım saat klip izledim en ufak bir tekleme olmadı.ama ekran yavaş çalışıp durur 🐯ayrıca andorid tabanlı bu ekran belli

• Ayrıca Araçta kesinlikle üretim hataları var.birleşim yerleri açıkları dokununca gevşek hissi veren durumları var.musait olduğumda resimlerim.dertmi diil

• Nejoz kullanıcısına yanıt
    Civic 2018 Elegance otomatik hocam. Anlaştığım Chr Advance donanımdı sanırım ama en boşu mu oluyordu artık.

Bence doğru yaptınız boş bir araç yerine dolu bir civic almışsınız chr güzel araç lakin full paketi almak lazım.

Şehir içi kullanım fazla olmaz diyerek vazgeçmiştim Chr dan. Şehir dışında yakıt onda da fazla oluyor ve Civic gibi Lpg takma şansı da yok. Ama şehir içi kullanımım tahmin ettiğimden fazla oluyor maalesef. Yoksa boş paketi bile çok boş değil, geri görüş kamerası sensör, anahtarsız çalıştırma, dokunmatik geniş ekran falan var, elegance Civicten daha dolu :)

Bir de mavi renk Chr a yakışıyor ama Civicte hoş durmuyor bence, Civicte maviyi beğenmedim ben en sevdiğim renk olmasına rağmen.

Civic kötü yanı çok yakması.

Chr uzun yolda çok yakması ve arka tarafın basık olması ile çok küçük bagajı, 320 litreymiş, civic 520 litre.

Bu hesaplara girince kafam çok karışıyor, madem bagaj önemli değil yakıtı önemsemiyorum o zaman Hb Civic en güzeli diyorum

Civic hatchback neredeyse 2 aydır kullanıyorum bende kuga da var tatile bu sefer civicle gideyim dedim valla Kugayi aratmadı desem yeridir. Tüketim olarak ta 4.5 ları gördüm Kuga aynı yolda 7-8 litre yakardı. Hem cebi yormuyor hemde bastığınız zaman elinizin altında gücü hissediyorsunuz. Araçta eksi olarak görebileceğim adaptif cruise vb donanımlar getirmemişler, onlar olsa tadından yenmez di vallahi ..

Toplam ortalama yakıt tüketimi nedir hocam?

Şimdi Hb + modelinde adaptif cc vardı sanırım

Adaptif cc yok malesef...Sport + ' da..

• günaydın bende RS sedan aldım...şimdilik basacak yol yapmadım...
    sakin İstanbul şehir içi 9,2 lt..
  • Backstreet kullanıcısına yanıt
    Ayarlanabilir Hız Limitleyici

Varmış. Honda sensing den bazı özellikler eklenmiş dediler Ben bunu adaptif cc sanmıştım. Maksimum hız ayarı oluyormuş sanırım. Zaten Exe de olan özellik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaDMaxiBo -- 13 Ağustos 2018; 11:40:51 >
    Aynen o sekilde..

• Zam geliyor bugun..

7 litre ekran tüketimi var en baştan beri ama aracı genelde uzun yolda kullandım aldığım gibi tatile gittim vb.. ama şehir içi çok sıkıştırmadan 10 litre altını rahat görüyorsunuz. 8-9 civarı yani şehir dışıda 5-6 arası.

• Backstreet kullanıcısına yanıt
    Gelmiş. Elegance otomatik benzinli 120 bin olmuş.

• Yüzde 5 civarı zam gelmiş bu kura göre az bile

• yeni dizel hatcbacklerin executive donanımlısını bekliyorum haftalardır. instagramdan satıştaymış gibi reklamını yapıyolar. 10 tane bayi ile konuştum araç hiçbirine gelmemiş. 2 haftadır aracı bulmaya çalışıyorum hiçbir yerde yok. dün de zam geldi! bugün tekrar bayiyle görüştüm eylülde girecek stoklara dedi ve eylüle kadar bi zam daha bekliyoruz dedi. madem satmıyorsunuz aracı neden 2 ay önceden satıştaymış gibi reklamını yapıyorsunuz sayın honda? ülke ekonomisine diyecek bi şey yok zaten araç bayilere gelmeden zam yemek zorunda kalıyor. hevesim o kadar kursağımda kaldı ki..
  • quote:

Orijinalden alıntı: fth05fth

yeni dizel hatcbacklerin executive donanımlısını bekliyorum haftalardır. instagramdan satıştaymış gibi reklamını yapıyolar. 10 tane bayi ile konuştum araç hiçbirine gelmemiş. 2 haftadır aracı bulmaya çalışıyorum hiçbir yerde yok. dün de zam geldi! bugün tekrar bayiyle görüştüm eylülde girecek stoklara dedi ve eylüle kadar bi zam daha bekliyoruz dedi. madem satmıyorsunuz aracı neden 2 ay önceden satıştaymış gibi reklamını yapıyorsunuz sayın honda? ülke ekonomisine diyecek bi şey yok zaten araç bayilere gelmeden zam yemek zorunda kalıyor. hevesim o kadar kursağımda kaldı ki..
    HB'ler İngiltere'de üretiliyor. O yüzden ellerinde olmuyor. Arada bayiler 1-2 tane getiriyorlar. Ben alırken hiçbir bayide yoktu, şans eseri 1 tanesine kırmızı geliyordu, hemen gittim onu aldım

Bir de şöyle bir şey var, şimdi sipariş etseniz araba 1 ay sonra geldiğinde o zamanın fiyatından satın alıyorsunuz...

• quote:

Orijinalden alıntı: fth05fth

yeni dizel hatcbacklerin executive donanımlısını bekliyorum haftalardır. instagramdan satıştaymış gibi reklamını yapıyolar. 10 tane bayi ile konuştum araç hiçbirine gelmemiş. 2 haftadır aracı bulmaya çalışıyorum hiçbir yerde yok. dün de zam geldi! bugün tekrar bayiyle görüştüm eylülde girecek stoklara dedi ve eylüle kadar bi zam daha bekliyoruz dedi. madem satmıyorsunuz aracı neden 2 ay önceden satıştaymış gibi reklamını yapıyorsunuz sayın honda? ülke ekonomisine diyecek bi şey yok zaten araç bayilere gelmeden zam yemek zorunda kalıyor. hevesim o kadar kursağımda kaldı ki..
    Ben aldım lansmanda 1000 bakımına götürdüm teknisyen geri vitesi beceremedi usta başı gösterdiBir sorun var ise yanıtlayayım

• 
Sayfa: önceki 15891590159115921593
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.