Şimdi Ara

2023 RENAULT MEGANE SEDAN (ANA KONU) [GÜNCEL BİLGİLER BURADA] (57. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.993
Cevap
131
Favori
751.087
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5556575859
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tgenc

quote:

Orijinalden alıntı: CaRaBeeN

@zvonimir , gaza basarken bir zırıltı geliyor motordan, daha önceki sayfalarda da bir kullanıcı bahsetmişti.

@arastgeldi , kitapçıkta far yüksekliği arkada oturan kişi vb. bağlı olarak otomatik olarak ayarlanıyor diye yazıyordu

Benim bir sorum: radyodadaki frekanslar ve istasyonlar arasındak fark nedir? Sanırım frekansları yoldaki çekme durumuna göre otomatik olarak belirliyor böylece direksiyondaki döner tekerlek kumandadan ileri geri gidilebiliyor.
    Ama istasyonlar da sanki aynı işlevde gibi?

hocam aynı şeyi bende merak ediyorum. döner tekerlek kumandayı çevirdiğimde sadece radyodan 6 tane istasyon arasında geziyor. oysa ben o kumandanın sırayla radyo istasyonlarını arasın istiyorum. bi türlü yapamadım. her seferinde radyonun üzerindeki << >> tuşlarını kullanmak zorunda kalıyorum

Sizler icin video cektim bahsettiginiz ayarı ben kullanabiliyorum paylaşim yapacağım birazdan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: CaRaBeeN

@zvonimir , gaza basarken bir zırıltı geliyor motordan, daha önceki sayfalarda da bir kullanıcı bahsetmişti.

@arastgeldi , kitapçıkta far yüksekliği arkada oturan kişi vb. bağlı olarak otomatik olarak ayarlanıyor diye yazıyordu

Benim bir sorum: radyodadaki frekanslar ve istasyonlar arasındak fark nedir? Sanırım frekansları yoldaki çekme durumuna göre otomatik olarak belirliyor böylece direksiyondaki döner tekerlek kumandadan ileri geri gidilebiliyor.
    Ama istasyonlar da sanki aynı işlevde gibi?

Sizin için video cektim umarim yardimci olmuştur

Frekanslar menüsü el ile manuel ayar icin sunulmuş

Istasyonlar ise hali hazirda o an ceken kanalları sıraliyarak dinlememize olanak sağlıyor..

https://youtu.be/VGJ5ZnfiwIg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kubi.lay -- 14 Şubat 2017; 16:50:37 >

• Radyo ile ilgili video icin tesekkurler

Ancak , o gecisleri arayarak degil , birsekilde hafiya alip oyle yapiyor. Yani dokunmatik ekrandaki sag sol ok tuslari ile aramanin esdegeri degil o tekerlek cevirme..

Misal videonuzun sonunda 94.80 ile 95.50 arasina , dokunmatik ekrandan aratma yaparsaniz belki o an ceken bir frekans bulabiliyor. Cokca denedim bende hep oyle denk geldim ozellikle bildigim kanallarda.. sanirim o liste yol durumuna gore belirli periyodlarda guncelliyor. Misal 1km geride cizirtili gorup hafizaya almiyor ama siz o sirada baktiginizda belki o frekans artik cekiyordur. Iste bu gercek zamanli aramayi tekerlek ile degil , ekrandaki ok tuslari ile yapabiliyorsunuz bence...

• Arka koltuklarda bir agirlik sensoru olmadigina gore -belki de vardir- acaba emniyet kemerinin takili olmasi tetikliyor olabilir mi far yuksekligi icin?

• quote:

Orijinalden alıntı: Kubi.lay

Sabah sabah başımıza gelene bir bak sinirlenmemek elde değil !!

https://youtu.be/nilwCckXgYs

https://youtu.be/BK7iVxsI39w

Hocam adam nasıl geleceğim diye sormuş. İnip uygulamalı olarak göstermeliydin.eğitim şart😀

• quote:

Orijinalden alıntı: nhtklc

quote:

Orijinalden alıntı: Kubi.lay

Sabah sabah başımıza gelene bir bak sinirlenmemek elde değil !!

https://youtu.be/nilwCckXgYs

https://youtu.be/BK7iVxsI39w

Hocam adam nasıl geleceğim diye sormuş. İnip uygulamalı olarak göstermeliydin.eğitim şart😀

😄😄 Tam zırtto yaa :)))

• CaRaBeeN kullanıcısına yanıt
    Arka koltuklarda agirlik sensoru degilde kemer takilip takilmadigini gosteren sensor var kemer takili olmadiginda kadranin sol ustunde arac ikonu var arka koltuklar kirmizi yaniyor

• bende fluence den megana geçtim dizel icon edc navigasyon ışık vb paket

yeni güzel araba arada çok fark var

ama olumsuz konulara takılıyor insan
    flunce de araç içi sabah 2-3 km yapınca ısınırdı, bu megan da çok çok daha uzun süre alıyor
    ses yalıtımı konusunda da fluence daha iyiydi özellikle motor sesi
    birazda süspansiyon daha sert gibi geldi ama onu biraz daha test etmem lazım

bunlar dışında çok çok üstün bir araç
  • zvonimir kullanıcısına yanıt
    Bende önceden bahsetmiştim uğultumu diyeyim zırıltımı diyeyim gaza bastığında çıkıyor meydana.Aynen bütün megane larda var bizim gibi takıntılılar duyuyor bu muhabbetlerden sonra takmayanlarda duymaya başladı :)

• Kubi.lay kullanıcısına yanıt
    Geçmiş olsun hocam kalbinin o anki çarpma hızı bizi bile titretti :) insanın iç yağları eriyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Erdi5555

Geçmiş olsun hocam kalbinin o anki çarpma hızı bizi bile titretti :) insanın iç yağları eriyor

Çok teşekkürederim.

O yoğun derin nefes alt komşum Rasim beye ait :) :) adam halen kendine gelemedi :) küfür etmeyen adam küfür etmeye başladı, ve son olarak ona bugün bir kamera siparişi veriyoruz.. :)

• VLife kullanıcısına yanıt
    Isinma sorunu bendede var 5 km uzaklikta babamlarin evi oraya gidebe kadar isinmiyor araba. Kardesimde dizel qiulietta var o hemen isiniyor benim megane isinmiyor acaba bu rodaj yagi cok mu kalin ondan olabilirmi?

• Arkadaşlar herkese iyi forumlar araç sahiplerine hayırlı uğurlu ve kazasız araç kullanmalar diliyorum.Bende icon full+full megan sedan sedef beyaz aracıma kavuştum pazartesi günü itibari ile aranıza katılmış bulunuyorum.bugün aracımı biraz kurcalamak istedim şöyle bir şeye denk geldim arkadaşlar. Şöför tarafında bulunan güneşliğin hemen yanındaki a sutünunun bittiği yerde tavan döşemesinde iki adet uzun çizgi kahverengi leke ve iki sıyrık farkettim. Acaba ne yapabilirim ilk defa araç aldım ne yapacağımı bilmiyorum ve çok üzüldüm. Sizlerin tecrübeli olduğunuzu düşünüyorum ve sizden yardım diliyorum.

• BAGAJ HAVUZU IÇIN GORUŞMEMI YAPTIM DOSTLAR URUNU KARGO ILE 110 TL ANLAŞTIM ELDEN ALANLAR IÇIN 100 TL FAKAT ANLAŞMALI KARGO ILE ANCAK 110 TL INDIREBILDIM.

NORMAL SARTTA 139 TL'DEN SATIYOR BAGAJ HAVUZUNU ORTLAMA BU HAVUZUN KARGO BEDELIDE 40 TL CIVARI TUTUYOR BEN ICIN 10 TL OLARAK BELIRLEDI YANI TOTALDE 110 T BIR FIYAT CIKIYOR DOSTLAR..

Daha öncede belirttigim gibi benim bir çıkarım vs yok, aracıma satin aldım sizlerede ornek teşkil etmesi açısından fotoğrafla paylaşım yaptım.

Naçizane fikrimdir bu kalitede başka ürün bulma sansiniz yok hakikatten piyasanin en kalitelisinden, düşünenlerin bilgisine...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kubi.lay -- 15 Şubat 2017; 17:44:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: colprensi

Arkadaşlar herkese iyi forumlar araç sahiplerine hayırlı uğurlu ve kazasız araç kullanmalar diliyorum.Bende icon full+full megan sedan sedef beyaz aracıma kavuştum pazartesi günü itibari ile aranıza katılmış bulunuyorum.bugün aracımı biraz kurcalamak istedim şöyle bir şeye denk geldim arkadaşlar. Şöför tarafında bulunan güneşliğin hemen yanındaki a sutünunun bittiği yerde tavan döşemesinde iki adet uzun çizgi kahverengi leke ve iki sıyrık farkettim. Acaba ne yapabilirim ilk defa araç aldım ne yapacağımı bilmiyorum ve çok üzüldüm. Sizlerin tecrübeli olduğunuzu düşünüyorum ve sizden yardım diliyorum.

Hayırlı olsun aracınız.çok bekledim sedef beyaz ama bize lnsman rengi nasip oldu.birkaç resim çekip koyarsınız sevinirim.

Aksaklıklar için ise hemen servise gitmenizi tavsiye ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nhtklc -- 15 Şubat 2017; 18:16:58 >

• Kubi.lay kullanıcısına yanıt
    Yeniden foto koy da görmeyenler varsa görsün ona göre şipariş sayısını isimleri belirleyelim

• Arkadaslar renault anadolu bolge muduru aradi arac tabela okuma sistemi icin bende durumu anlattim.Bu gun de araci aldigim bayinin servisi aradi haftaya persembeye randevu verdiler galiba araca tabela okuma sistemini ekleyecekler insallah olur bana ilk basta sizin aracta sase no suna gore bu donanim gorunmuyor dedi bende olurmu dedim alirken bana var dediler dedim onun icin 15 bin fark verdim tum donanimi aldim dedim oyle diyince arastirip donucem dedi mudur bugunde bayiden arayip davet ettiler bakalim hayirlisi

Ayrica aracini yeni alan arkadasa hayirli olsun gule gule kullansin anladigim kadariyla full+full bir bakarmi aracinda kadranda ve head up ekraninda tabela okuma sistemi varmi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi papyon34 -- 15 Şubat 2017; 21:5:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: papyon34

Arkadaslar renault anadolu bolge muduru aradi arac tabela okuma sistemi icin bende durumu anlattim.Bu gun de araci aldigim bayinin servisi aradi haftaya persembeye randevu verdiler galiba araca tabela okuma sistemini ekleyecekler insallah olur bana ilk basta sizin aracta sase no suna gore bu donanim gorunmuyor dedi bende olurmu dedim alirken bana var dediler dedim onun icin 15 bin fark verdim tum donanimi aldim dedim oyle diyince arastirip donucem dedi mudur bugunde bayiden arayip davet ettiler bakalim hayirlisi

Ayrica aracini yeni alan arkadasa hayirli olsun gule gule kullansin anladigim kadariyla full+full bir bakarmi aracinda kadranda ve head up ekraninda tabela okuma sistemi varmi

İyi dilekleriniz için teşekkür ederim . Aracı pazartesi teslim aldım alır almaz parka koydum ertesi günü kar yağdı halen kar var o yüzden araç pazartesi gününden beridir otoparkta. Hava düzelince ilk servise gidicem tavan döşemesindeki lekeler yüzünden bu yüzden çok üzüldüm ama bakarım kontrol ederim gidince inşallah .

• papyon34 P kullanıcısına yanıt
    Aracınız hayırlı olsun güle güle kullanın. Bir sorum olacaktı koltuk ısıtma ve masaj aldığınız donanım listesinde varmı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hs37

Aracınız hayırlı olsun güle güle kullanın. Bir sorum olacaktı koltuk ısıtma ve masaj aldığınız donanım listesinde varmı?
    ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kubi.lay -- 5 Ocak 2019; 11:55:15 >
  • 
Sayfa: önceki 5556575859
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.