Şimdi Ara

2023 RENAULT MEGANE SEDAN (ANA KONU) [GÜNCEL BİLGİLER BURADA] (138. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.993
Cevap
131
Favori
751.025
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 136137138139140
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aracım 1 yılını doldurdu, nasipse haftasonu servise gideceğim. ilk bakımda dikkat etmem gereken konular nelerdir. Bilgi verirseniz sevinirim.
  • joy ve touch için vecvox marka multimedia gelmiş youtube da videosu var bir arkadaş kayseri renault da taktırmış video yu koymuş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kubi.lay

Flash belleğinizi biçimlendirip tekrar araçtan parmak izi alin, önceki mesajimda belirttiğim gibi yine bir dk kadar bekleyiniz.

Renault rlink2 toolbox programini indiriniz, flashi pc taktiginiz an program aracinizin şase numarasini taniyacaktir.

Hemen devaminda Üst sağ köşede araç ikonuna var, ona tiklayin Şase numaranizi goreceksiniz numarayi kopyalayip rlink2 store web sitesine girin ve araç profilinizi oluşturun, hata ortadan kalkacaktir.

merhaba;
    Sorunum çözülmezse Renault u arayacağım demiştimi sabah aradım onlarda akşamüstü dönüş yaptılar.
    Durum şu;
    Benim aracım Ekim 2017 de üretilmiş ve navigasyon yokmuş. Bunun yerine artık Android Auto uygulamasına geçilçiş.
    Bu şekilde telefon direkt ekrana aktarılabilecek ve navigasyonuda telefondaki gibi araç ekranında kullanabilecekmişiz.
    Apple uygulaması aktif ancak Google play henüz Türkiye de aktif değil dediler. Çeviriler sürüyormuş yakında yayınlanır sizde kullanabilirsiniz dediler.
    OK dedim bekleyeceğiz o vakit.

Ancak dayanamadım ve Android Auto APK indirdim , telefonu araca bağlayınca uygulama direkt devreye girdi.
    Navigasyon, mesaj müzik artık aktif.
    Paylaşmak istedim.
    iyi akşamlar.

• zvonimir kullanıcısına yanıt
    Aracinizin Rlink sürümünü güncellemelerini talep edin, 7 bin km geçmedi ise araç, sileceklerinin garanti kapsamindan degiştirilmesini isteyin.

Far ayarinizi bir tik daha yukariya aldirin.

Polen filitresi muhakkak carbon olsun, bazı yetkili servisler motor yağını petrol ofisi kullaniyor oda muhakkak elf olsun. Havalar soğudu kapı kulplarina ve kapı kilitlerine birer fıs silikon sprey sıktırın. İç dış yikama talep etmeyin, yeni bakiminiz hayirli olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kubi.lay -- 1 Aralık 2017; 12:16:13 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bozli B kullanıcısına yanıt
    Araciniz hayirli olsun. Mumkunse sizden bisi denemenizi rica etcem. Aracinizda haraket halinde video izleyebiliyormusunuz. Son uretilen araclarda hareket halinde video izlenebildiği yazmis bi arkadas ama kesin bilgiye ulasamadim..

• Merhaba

Aracta video izlenmiyor. Uygulama guvenli surus icin dusunulmus. Navigasyon muzik aramalar mevcut.

Birde OK google aktif. Sesle arama ve sms calisiyor.Navigasyon icin adres sesle giriliyor.

Arac dururkende video izlenmiyor maalesef

• arkadaslar bu megane yeni kasa icon dizel max 10 bin km deki arabalarin piyasasi neden uygun? ayni fiyata baska markada o dolulukta arac imkansiz yok dizel otomatik dusuk km kombinasyonlu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: un momento

arkadaslar bu megane yeni kasa icon dizel max 10 bin km deki arabalarin piyasasi neden uygun? ayni fiyata baska markada o dolulukta arac imkansiz yok dizel otomatik dusuk km kombinasyonlu.

Şuan TR piyasasında en çok satılan araç Megane 4 dizel otomatik ve tercihen icon donanım.
    Bu nedenle piyasası çok iyi, dizel otomatik düşünenler için fırsat.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yildiz

quote:

Orijinalden alıntı: un momento

arkadaslar bu megane yeni kasa icon dizel max 10 bin km deki arabalarin piyasasi neden uygun? ayni fiyata baska markada o dolulukta arac imkansiz yok dizel otomatik dusuk km kombinasyonlu.

Şuan TR piyasasında en çok satılan araç Megane 4 dizel otomatik ve tercihen icon donanım.
    Bu nedenle piyasası çok iyi, dizel otomatik düşünenler için fırsat.

evet hocam cidden fiyatlari cok uygun 2.el de 8 bin km de icon edc-dcilar cok uygun. aslinda cok uygun dedigim o paralara baska markalarda cok sacma sapan araclar veriyolar ve bos. bu yonden uygun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kubi.lay

Aracinizin Rlink sürümünü güncellemelerini talep edin, 7 bin km geçmedi ise araç, sileceklerinin garanti kapsamindan degiştirilmesini isteyin.

Far ayarinizi bir tik daha yukariya aldirin.

Polen filitresi muhakkak carbon olsun, bazı yetkili servisler motor yağını petrol ofisi kullaniyor oda muhakkak elf olsun. Havalar soğudu kapı kulplarina ve kapı kilitlerine birer fıs silikon sprey sıktırın. İç dış yikama talep etmeyin, yeni bakiminiz hayirli olsun

Uyarılar için teşekkürler, bakım önümüzdeki hafta sonuna kaldı. Bakım için 550 TL fiyat verdiler.
    %20 indirimli kış kampanyası varmış, kampanyalı fiyat ise 450 TL (Aracın Kilometresi 9.500)

Bu arada bilgi notu olarak,

Trafik Sigortası 475 TL

Kasko;
    hasarsızlık indirimi ile birlikte
    AXA : 1.025 TL
    ERGO : 997 TL
    UNİCO: 873 TL

• İcon ların ikinci elleri niye bu kadar uygun fikri olan var mı?
    Liste fiyatları 140 civarı araçlar 107-108 liradan satılıyor maks 5 bin kmde araba, garip değil mi?
  • Aktepe_ kullanıcısına yanıt
    Çünkü araç 1 sene içinde çok fazla zam gördü, ikinci el piyasasının bu zamlara adapte olması biraz zaman alır. Bu araçlar ilk başta 90 küsürlerde satılıyordu. 90 küsürden alanlar şu an 100 küsürlere satıyorlar genelde. Filo satışları ve sonrasında filodan araç çıkarma da ikinci eli etkiliyor tabi. Liste fiyatı 140 olmasına rağmen bayide olan araçlar 130 lara alınabilir diye düşünüyorum. Tabi bunlar şu anlık, zamanla ikinci el fiyatları yükselecektir. Zamlı fiyatlardan alan kişiler satmaya başlayınca ikinci el fiyatları yukarı çekilir. 120 civarına yaklaşır ikinci eller. Benim düşüncem böyle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi R_DeNiro -- 4 Aralık 2017; 15:39:5 >
    Bakım için fiyatını çok uygun geldi, hangi şehir hangi servis belirtirseniz sevinirim.

Ankarada henüz servisten almadığım aracım için indirimli 650tl ye imza attım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ack498

Bakım için fiyatını çok uygun geldi, hangi şehir hangi servis belirtirseniz sevinirim.

Ankarada henüz servisten almadığım aracım için indirimli 650tl ye imza attım.

Yaşadığım şehir Zonguldak, iki farklı servis aynı fiyatı verdi.
    benim araç benzinli belki bu detayı fark edemediniz, sizinki dizel fiyat olabilir.
    Cevabınız için teşekkür ederim.

Haklısınız dizel benzinli farkini fark edemedim.

• R_DeNiro kullanıcısına yanıt
    Ben de zamanla oralara geleceğine inaniyorum fakat yakın zamanda aracı 0 alan biri şu an satarsa ciddi zarar edecek gibi bir durum oluşmuş. ülkede parekende araç alanı da keriz yerine koyacaklar bunca vergiye rağmen en sonunda... Filo satışlarının piyasaya sürülmesine sınırlama getirilmeli bir şekilde.
    Lpg varmı araçta ve benim aracimda benzinli sağ aks kafasindan ve torpidodan ses geliyor sizdede mevcut mu

• quote:

Orijinalden alıntı: setbys

Lpg varmı araçta ve benim aracimda benzinli sağ aks kafasindan ve torpidodan ses geliyor sizdede mevcut mu

Lpg yok, bahsettiğiniz ses yok ancak ön takımdan gelen bir ses var, Kasise girdiğimde ya da hız tümseklerinden geçerken metalik olmayan bir ses geliyor, kaynağı tespit edemedim. Hafta sonu bakıma gidince onu da tekrar göstereceğim.
  • Bugun itibariyle bir zam daha gelmiş araçlara;

Icon 1.5 dCi EDC 110 bg liste fiyatı 140.200 TL (opsiyonsuz)

https://www.cdn.renault.com/content/dam/Renault/TR/price-list/Renault-Binek-20171205.pdf

Euro bir miktar geri çekildiği için artış beklemiyordum açıkçası.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aktepe_

Bugun itibariyle bir zam daha gelmiş araçlara;

Icon 1.5 dCi EDC 110 bg liste fiyatı 140.200 TL (opsiyonsuz)
    https://www.cdn.renault.com/content/dam/Renault/TR/price-list/Renault-Binek-20171205.pdf

Euro bir miktar geri çekildiği için artış beklemiyordum açıkçası.

Sedan bu yılın başlarında ilk çıktığında (2016 sonu 2017 başı) fiyatlar neredeyse eşitti..

1 yılda Sedan HB arasındaki fark 600tl den 18bin liraya fırlamış. (Ülkemizde Sedan'a olan talep nedeniyle)

Evet Türk lirası malesef Dolar ve Euro karşısında aşırı değer kaybetti. Dolar ve Euro yükselmedi aslında ya neyse.

Ülkemize İthal olarak gelen modelde HB versiyonlar Türkiyede üretilen ise Sedan.. Peki hangisinin fiyatı artması lazım

Renault aradaki bu farkı nasıl açıklayacak acaba alacak arkadaşlar sorsun bence ?

2023 RENAULT MEGANE SEDAN (ANA KONU) [GÜNCEL BİLGİLER BURADA]

2023 RENAULT MEGANE SEDAN (ANA KONU) [GÜNCEL BİLGİLER BURADA]
    http://www.yenimodelarabalar.com/2017-renault-megane-sedan-fiyatlari-aralik-2016-12-19-25251.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yildiz -- 5 Aralık 2017; 12:27:41 >

• 
Sayfa: önceki 136137138139140
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.