Şimdi Ara

2020 F/P Tatil Fırsatları (55. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.088
Cevap
192
Favori
37.906
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    biz çok beğendik. çok temiz ve düzenli bir otel. denize sıfır. plajı biraz taşlı tek olumsuz yönü. yemekler ve ikramlar çok güzel.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi feykbey -- 29 Kasım 2019; 8:4:11 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sueno'dan istediğim alkollü içki markaları konusunda Suenotur son derece gecistirir tarzda yanıt verdi. Bir de direkt otelden bilgi almayi deneyeceğim. Eğer oradan sa olumsuz bir dönüş olursa maliyet kısma politikalarından emin olup tercihimi gözden geçireceğim. Böyle bir karar aldılarsa güzelim tesise yazık ederler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bana gayet uygun gelmişti.

• Akka Antedon'a baktım açıklanmış fiyatı ve premium otellere yaklaşmış neredeyse beldibi rixos fiyatı vereceklermiş. Genel olarak Kemer bölgesinde fiyat artışları daha fazla göründü bu sezon güral tekirvoa ve amara da öyleydi acaba yerliye ayırdıkları yatak sayısını daha mı düşürdüler?
  • 2-6 temmuz aquasis deluxe Didim 4100 tl. Firsat degil ama mevcut piyasada bir secenek. Antalya otelleri ayarında hizmet veren iki üç ege otelinden biridir.

• quote:

Orijinalden alıntı: zoltan83

Selam..

önce Granada sonra litore bence..

Amara Prestige Elite Hotel'ede bakın derim bende oraya bakıyorum..ama aklım granada yada kaydı şimdi :)
    Amarayı seçin derim.Okurcalardan çok daha iyi bir otel.Granada belek olsaydı Belek derdim ama okurcalardan çok daha iyi bir otel amara.

• Arkadaslar bilginiz olsun titanic otellerde indirim %30 gorunuyor , en son odayi sec yapip rezervasyonu yaparken %45 e cikariyor , 25 - 29 temmuz 5500 cikiyor titanic lara bence iyi fiyat bilginiz olsun sezonun ortasinda 4 yildizli otellere istiyorlar malesef bu paralari.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fettah -- 29 Kasım 2019; 11:10:3 >
  • Arkadaşlar yazan oldu mu bilmiyorum ama tatil sepetinde cuma indirimi var bilginize.

• quote:

Orijinalden alıntı: fettah

Arkadaslar bilginiz olsun titanic otellerde indirim %30 gorunuyor , en son odayi sec yapip rezervasyonu yaparken %45 e cikariyor , 25 - 29 temmuz 5500 cikiyor titanic lara bence iyi fiyat bilginiz olsun sezonun ortasinda 4 yildizli otellere istiyorlar malesef bu paralari.
    Ben denedim olmadı. Kişi bilgilerini dahi girdim. Bahsettiğiniz rakam bu piyasa şartlarında cazip
  • ayaz35350 A kullanıcısına yanıt
    Şimdi denedim bende normalde %30 indirim veriyor. Üye girişi yapıp denediğinde %40 indirim oluşuyor.
    Arkadasin dedigi gibi uyelikle giris yap ve oda sec tikla fiyat otomatik iniyor , bence degerlendirilebilecek bir durum arkadaşlar , azda puan falan kullanabilsem mardan palace i kesin alirdim olmadi larayi alacam titanic belek iyi ama cok fazla cocuklu aileler icin olmadigini düşünüyorum.

• Bütçem doğrultusunda @diverso coşku beyinde yardımlarıyla Crytal parasio Verde resort dan 31.08 05.09 tarihli rezervasyon u tamamladım güzelde bir indirim sağladı iyi veya kötü gidince göreceğiz teşekkürlerimi sunarım kendisine

• Hala beklediğim Adam Eve +16 oteli açıklanmadı. Neyi bekliyor acaba merak içindeyim
  • fettah kullanıcısına yanıt
    Bunu yazmak için gelmiştim :). Titanic Deluxe Belek için Temmuzda 5 gece-6 gün 2 yetişkin- 5 yaşında 2 tane çocuk olacak şekilde 7.610 TL ye sigorta dahil rezervasyon yaptırdım. Üye girişi yapıp oda seçimine girdiğimde %45 indirim gözüktü bana. Umarım hayırlı bir tatil olur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • beluse B kullanıcısına yanıt
    Guzel otel aldiniz memnun kalacaginizdam eminim ,ucuz oldugunu söylemiyorum ama o fiyatlardaki bir cok otelden daha güzel bir otel , simdiden hayirli olsun iyi tatiller.

3 gunde bonus cikartip 16-20 Haziran 2 yetiskin 2 cocuk titanic lara 4.888tl ile rezervasyonumu tamamladim . Destek olan arkadaslara tesekkurler. Birlikte calisamasak da setur yetkilisinim de gayet nazik bir yaklasimi var. Kazasiz belasiz bir tatil olur umarim herkese

Bu gidişle bende acenta acicam zaten 😜😜😜 ets ye gittim indirimleri soyledim otelleri tanittim kiz siz calisanmisiniz dedi 😀 neyse guzel otel guzel fiyattan aldiniz hayirli olsun darisi başımıza diyelim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fettah -- 29 Kasım 2019; 17:48:54 >
    Bana da bulalım o zaman :) bütçe maksimum 4500-5000 5-10 agustos 2 kişi

• Neden mobilde son sayfayı göremiyorum son mesaj 2 ay önce yazıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: ali222

2-6 temmuz aquasis deluxe Didim 4100 tl. Firsat degil ama mevcut piyasada bir secenek. Antalya otelleri ayarında hizmet veren iki üç ege otelinden biridir.
    1 Mayıs 2016'da açılan bu otele açıldıktan sadece 1 ay sonra gitmiş ve çok makul bir fiyata muhteşem bir tatil yapmıştık. 4 yıl aradan sonra tercihimizi tekrar bu otelden yana kullanmaya karar verdik ve 29 Haziran-4 Temmuz arası (5 gece) 2 yetişkin ve 6-9 yaşlarında 2 çocukla 5080 TL karşılığında rezervasyonumuzu yaptırdık. Antalya bölgesindeki kaliteyi arayan, bol kaydıraklı aquapark isteyen ve güneydeki aşırı sıcakları sevmeyenlere rahatlıkla bu oteli tavsiye edebilirim.

• 
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.