Şimdi Ara

2020 F/P Tatil Fırsatları (257. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.088
Cevap
192
Favori
37.924
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 255256257258259
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aynen öyle

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CeyKalDa

akp li belediye antalyada gözel işler yaptı ve halen o işlerin meyveleri yeniyor

Alıntıları Göster
    tabi o meyveleri belediyeyi devralan muhalefet partisi mi yiyor, yoksa konyaaltı ihalesini alanlar mı? haberleri hepimiz biliyoruz, yeni gelen belediye yönetimi, kamunun zarara uğratılması nedeniyle ihaleyi iptal etmiş, yerel mahkeme de bu durumu onaylamıştı.

ama danıştay kararı bozmuş sağ olsun. maksat antalya daha çok meyve yiyebilsin.
  • fettah kullanıcısına yanıt
    Memleketim olunca california desen İzmir derim 😁

Kapalımaraş'da denize girdiyseniz maldivler'in deniziyle kıyaslanabilir derecede güzel ve temiz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fettah

kibrisin denizide izmir e 10000 basar ne olacak , maldivlerin denizide kibrisa 10000 basar bu boyle giderde gider .....

Alıntıları Göster
    magusanın denizi gördüklerimin en iyisi idi
    üstelik keratalarla yüzmek çok huzur verici

• Konyaaltı sahil caddesi eskiden çok geniş ve tenha sayılan bir yoldu ,Yıllardır da öyle kaldı sonunda bir belediyenin kafası çalıştı bir şeyler yaptı ama bu seferde otoparkları dandik, yol o kadar dar ki , pek çok otoparktan çıkacak her araba yolu trafiğe kesmek zorunda kalıyor.
    Ebette güzel hizmet ama burada bulunan plaj alanları ,büfeler vs kimlere kiralandığı da önemli
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugurrsy

Konyaaltı sahil caddesi eskiden çok geniş ve tenha sayılan bir yoldu ,Yıllardır da öyle kaldı sonunda bir belediyenin kafası çalıştı bir şeyler yaptı ama bu seferde otoparkları dandik, yol o kadar dar ki , pek çok otoparktan çıkacak her araba yolu trafiğe kesmek zorunda kalıyor.
    Ebette güzel hizmet ama burada bulunan plaj alanları ,büfeler vs kimlere kiralandığı da önemli
    alternatif olarak arkaya çevre yolu yabtılar emme orası da tıkaniye
    en kıl olduğum yer şarampol bölgesi
    antalya ya heç yakışmiye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CeyKalDa -- 2 Ağustos 2020; 19:33:47 >
  • CeyKalDa kullanıcısına yanıt
    senin derdin de hep aynı şarampolmuş
  • hashus1099 kullanıcısına yanıt
    Antalya yı antalya yapan m Türel dir bunu herkes biliyor bilen de ideoloji için bilmezden geliyor

• CeyKalDa kullanıcısına yanıt
    Reis Bodrum rus dolmaya başlamış gitmek şart oldu,mekanlar tıklım.

• Otele bugün yerleşen martin arkadaştan aldığım bilgiler yanında tripadvisordaki olumsuzlukları göz önüne alarak, yeni bir Granada faciasının edilgeni olmamak için, akşam üstü Kremlini arayıp rezervasyon iptalini istedim , iptal garantim de vardı.Görüştüğüm personel bayram ertesi rezervasyon iptali ve geri ödemenin yapılacağını söyledi.
    bu seneki tatil planım istanbul-ankara-ısparta-antalya güzergahı olduğu için, bodrum marmaris gibi ideal yerler yerine Antalya Lara da kalmayı tercih ettim ve Kremlinin hemen yanıbaşındaki Topkapı Palace da rezervasyonumu yaptırdım.Bayram kalabalığı geçince oteller kendine gelecektir inşallah. Topkapının tripadvisor ve google yorumları kremline göre bir iki tık iyi.Ama forumda, kanlı canlı o otelde kalmış arkadaşlar varsa, bir iki yorum alırsam çok makbule geçecek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: radko

Reis Bodrum rus dolmaya başlamış gitmek şart oldu,mekanlar tıklım.
    2020 F/P Tatil Fırsatları
  • rusya'dan antalya'ya, dalaman'a direk uçuşlar 10 ağustos'ta başlayacak. sırf istanbul üzerinden gelip, antalya, bodrum yapan rus varsa o kadar çoklar mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1234Rambo -- 3 Ağustos 2020; 0:34:39 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    valla hocam 20-28 temmuz arası şu memnun olunmayan otelde tatilimi geçirdim ..
    gitmeden önce burdaki bir arkadaş çok kalablaık yiyemiyoruz sosyal mesafa yok diyince otele girmeden ets yi aradım ..
    dedim ilgili tarihler için ben biraz fark vereyim sizde otelle konuşun onlarda biraz fedakarlık yapsın belek e geçeyim dedim ama malesef kabul görmedi bu teklifim bende el mecbur 2,5 yaşında ki çocuğumla beraber giriş yaptım ..
    öncelikle balkonsuz kara manzaralı oda almış olmama rağmen ben hiç bir şey söylemeden yandan deniz manzaralı odayı verdiler, dakka bir bu çok hoşuma gitti ..
    odaya girdiğimde gayet geniş, ferah, temiz bir oda buldum .. ayrıca oda hergün temizlendi ve barı dolduruldu ..(cola, bira, fanta, sprite v.)
    otelde 8 gün konakladım ızgara et i sanırıyorum 4. günde görebildim ;))) daha çok tavuk ızgara ve türevleri hakim, diğer arkadaşların dediği gibi yemeklerde sıra mevcut ama ben öle abartıldığı kadar sıra beklediğimi hatırlamıyorum ..
    otelin havuzu gerçekten çok küçük, ben havuzda çok takılmadım zaten denizi iskeleden atlamak ve girmek için çok çok güzel .. iskeleden bakıldığında denizin dibi görünüyor benim çok hoşuma gitti ..
    wifi otelin her yerinden sorunsuz çekiyor ..
    animasyon aktiviteleri gündüz vasat denebilecek seviyede .. bu arada animatörler belli bir muhabbetten sonra szden olumlu olarak yorum yapmanızı (tripavisor yada otel puanda) hatta özellikle kendi isimlerinizi yazmanızı yönetimin özel olarak bunu istediğini söylüyorlar .. bana da eddiler ben kabul etmedim ama tripadvisor e girdiğimde özellikle animatör ismi verilerek yapılan yorumlar tamamen onlara ait ..
    çocuklar için her akşam 8.30 başlayan eğlenceleri var kızımın çok hoşuna gitti doğal olarak benimde hoşuma gitti .. daha sonra çocuklar için hergün 11.00 a kada mını clup devam ediyor ..
    gelelim akşam aktivitesine ..
    otelin hemen yanında azura da var dip dibe orada doluluk oranı beach in hemen hemen 5 te 1 i ydi ben konaklarken , beach in iskelesi çok güzel organize edilmiş her akşam farklı bir eğlence (canlı müzik, beach party vb.) varken azura da tek bir akşam eğlence görmedim o güzel iskelesinde ..
    içki kalitesi çok yerinde , lobi bar a gidip marka söylediğinizde hemen hemen her markadan içkini olduğunu görebilirsiniz ..
    benim şuanda aklıma gelen bunlar ve fiyatına göre gayette iyi hizmet verdiklerini düşünüyorum ..

• quote:

Orijinalden alıntı: Üsküdar Gerçekleri

Otele bugün yerleşen martin arkadaştan aldığım bilgiler yanında tripadvisordaki olumsuzlukları göz önüne alarak, yeni bir Granada faciasının edilgeni olmamak için, akşam üstü Kremlini arayıp rezervasyon iptalini istedim , iptal garantim de vardı.Görüştüğüm personel bayram ertesi rezervasyon iptali ve geri ödemenin yapılacağını söyledi.
    bu seneki tatil planım istanbul-ankara-ısparta-antalya güzergahı olduğu için, bodrum marmaris gibi ideal yerler yerine Antalya Lara da kalmayı tercih ettim ve Kremlinin hemen yanıbaşındaki Topkapı Palace da rezervasyonumu yaptırdım.Bayram kalabalığı geçince oteller kendine gelecektir inşallah. Topkapının tripadvisor ve google yorumları kremline göre bir iki tık iyi.Ama forumda, kanlı canlı o otelde kalmış arkadaşlar varsa, bir iki yorum alırsam çok makbule geçecek.
    İki otelin de sahibi aynıydı 2014 de konakladığımızda. İki oteli de kullanabiliyorduk. Yine bu durumdaysa yoğunluk açısından bir avantaj olacağını sanmam

• Baya çoklar

• unusual_pscho kullanıcısına yanıt
    En yoğun ve kalabalık dönemlerinde bile size ve bize sattıklarını belirttikleri oda tipinde kalan bir allahın kulunu duymadık,görmedik. Bize de en üst kattan güzel bir oda verdiler ama yaptıkları etik değil. Bir çeşit kurnazlık. Biz de upgrade yaptılar diye sevinip burda paylaşıyoruz

• radko kullanıcısına yanıt
    Ukrayna'lıdır onlar.

• zippeople Z kullanıcısına yanıt
    Bu 2 otelin ilk yapılışında sahibi MNG idi, WOW Otelleri olarak işletiliyordu, sonra el değiştirdiler.3-5 sene öncesinde her 2 otel de Pgs markası altındaydı. Kremlin i asteria grubu aldı, Topkapı yi ise pgs nin catı şirketi swandor işletiyor.Yani işletmeciler degişti, 8Kremlini alan şirketi araştırdım, Rusyada iş yapan bir türk.iş adamına ait.Hedef kitlesi rus pazarı sanırım) Bu sene rus pazarını hesaplayarak, düşük fiyat politikası izlediler.ben kremlin için 4 gün 2 yetişkin 1 çocuk, 3850 tl ye rezervasyon yaptırmıştım, bana gayet uygun geldi.)
    Topkapının fiyatlaması ise bayram sonrasından 11 ağustosa kadar uygun.Sonrasında ciddi artış var.Bu ara dönem benim için fp sayılır, 4175 tl 4 gün..

Aslında normal sezon olsa kremlinde de sıkıntı olmaz uzun kuyrukların sebebi pandemi kuralları. yeme içme malzeme ve urun kalitesi, binanın genel durumu temizliği ,plajı denizi bunların keyfini cıkartmak lazım.Topkapı da karsımıza ne cıkacak gidince gorecegiz insallah.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Üsküdar Gerçekleri -- 3 Ağustos 2020; 6:25:2 >

• 
Sayfa: önceki 255256257258259
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.