Şimdi Ara

2020 Corsa Yeni Donanım Paketleri: Innovation, Dynamic, Enjoy [Hangisi En Dolu?] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
68
Cevap
2
Favori
11.621
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Anahtarsız giriş ve çalıştırma yok, elektronik fren var.
  • İnno P30 da anahtarsız giriş ve çalıştırma + elektronik el freni var mı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • musttti79 M kullanıcısına yanıt
    P30 yok ki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: musttti79

Bir de P30 kasa varmış. Onunla ilgili bilgisi olan var mı?
    yok öyle bişey uydurma troll efendi
  • sharkemre kullanıcısına yanıt
    P30 var p31 var

• quote:

Orijinalden alıntı: HAKTAN06

P30 var p31 var
    hepsi aynı kasa pejo-citro çakması işte opel in ruhu öldü çoktan 5 para etmez bunu alacağına git has modeli pejo 208 al hem daha şık hem daha gerçek
  • sharkemre kullanıcısına yanıt
    Citroen C3 ile Opel Corsa bana çok farklı geldi Corsa bariz şekilde daha iyi muhtemelen 208 en iyisi olacaktır ama fiyatı ne olur bilemem

• 2020 Corsa Yeni Donanım Paketleri: Innovation, Dynamic, Enjoy [Hangisi En Dolu?]

Yeni Opel Corsa almayı düşünüyorum. Ve bayi bana bunu donanımı önerdi. Şu anda ultimate bulunmuyor ilk gelen ultimate donanımlılar da tam ultimate değil. Mesala hayalet gösterge yok araçlarda. Donanım olarak bana önerilen aracın resmini de paylaşıyorum. P30 kasa ve innovation donanım olarak geliyormuş Türkiye'ye. Ama listede ilginç bir şekilde anahtarsız giriş ve çalıştırma ve elektronik el frenine var demiyor yok da demiyor. O yüzden öğrenme çabam. Yoksa trol falan değilim:) Güzelce cevap vermeye çalışan arkadaşlara çok teşekkür ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: HAKTAN06

Citroen C3 ile Opel Corsa bana çok farklı geldi Corsa bariz şekilde daha iyi muhtemelen 208 en iyisi olacaktır ama fiyatı ne olur bilemem
    kardeşim inan bana hiçbir fark yok zamanında corsa D fiat punto yla nasıl aynıysa yeni corsa da c3 le 208 le tamamiyle aynı platform yani şöyle söyleyim kutu aynı kutu karton aynı karton sadece üzerindeki hediye paketi farklı ama yinede siz beğendiyseniz birşey diyemem ama gerçekten bir B sınıfının bu paralar etmesi ülkemiz adına içler acısı bir durum
  • Satarken zor satılır bu modeller

• Manuel arabaları ultimate diye işaretlemeye başlamışlar

Bu donanım paketlerini almayın aldırmayın satarken zorlanırsınız
  • Merhaba. Geçen hafta beyaz-siyah combinli corsa innovation satın aldım. Kodu P30 olarak geçiyor. Araçta sadece eksik olarak anahtarsız giriş ve çalıştırma özelliği yok. Onun haricinde her şeyi var. Elektronik el freni de dahil. Günümüz araçlarına baktığımızda bu dolulukta bir aracı çok uygun bir fiyata aldığımı düşünüyorum. Zira aynı özellikleri poloya koyduğunuzda 200 binin üzerine çıkıyor. Ve polo kullanan birisi olarak şunu söylemeliyim ki yeni corsa’nın sürüş kalitesi ve konforu da gayet iyi. Satılmaz diyen arkadaşlara şunu söylemek istiyorum. ‘Bunlar tutulmuyor’ deyip fiyat kırmaya çalışanlar ile ’abi donanımları aynı sadece ismi farklı bundan yok satıyoruz’ diyen galericiler aynı kişiler olacaktır.

• Bilen bilmeyen hep aynı cümleleri kullanıyor. Yeni Clio 5, Yeni Peugeot 208 ve Yeni Opel Corsa hepsini kullanmış biri olarak söylüyorum ki kesinlikle opel içlerinde en farklı olanı. Hem tüketim, hem konfor ve hem de kalite/işçilik bakımından. Peugeot 2008 fırsat araçlarından almayı düşünüyordum, son 2 ayda fiyatı 40 bin tl artınca 208'e yöneldim. 1.5 dizel versiyonu için 145 bin fiyat önerdiler ama ben gittim yeni opel corsa innovation 1.2 benzinli araca 160 bin verdim. Kendim 5 sene Clio 4 dizel kullandım. Peugeot 208 ile Clio 5'in hemen hemen aynı donanım ve işçiliğe/kaliteye sahip olduğunu görünce terchimi opel'den yana kullandım. Peugeot ve opel psa grubunun araçları olabilir ama inanın opel ile rakipleri arasında bariz farklar var. 150-200 bin arasında ikinci el hakiki alman araçlarından (mercedes, bmw, audi vs.) alabilirdim ama bu devirde sıkıntısız ikinci el araç bulmak, samanlıkta iğne aramak gibi zor :(

• Aracın sıfırını bulamıyorum, otomatik şanzıman hiçbir yerde bayide kalmamış. Siz ne zaman aldınız acaba?

• ercan1980 E kullanıcısına yanıt
    Nasıl bariz farklar var mesela opel ile rakipleri arasında?

Bir de yeni 208'i yurt dışında mı kullandınız, çünkü buraya gelmedi henüz.

• Peugeot bayisinde 1.5 dizel 208 kullandım. Bayi 2020 model olduğunu söyledi. Ben yeni modelin kasası farklı ama desem de bayideki arkadaş hiçbir farkları olmadığı hususunda diretti ve bana 145 bin kusur fiyat verdi. Araç konforsuz. Frenler kazık. İvmelenme zayıf vs. Araç clio'dan bile kötü. Bu araç böyle ise gelecek olanlar da büyük ihtimalle böyledir dedim ve gittim opel aldım. Diğer sorunuzun cevabını ise daha önce verdim

• ercan1980 E kullanıcısına yanıt
    Gelmediki hala

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar 1.5 dizel'de edition ve innovation arasındaki farklar nelerdir? Yakıt tüketiminden dolayı almayı düşünüyorum. 1.2 motor alsam gerçekte ne kadar yakar? Çekişi nasıl olur? Şu anda 1.2 2012 İ20 kullanıyorum. 1.4 araç kullandım çekişleri çok farklı. Bunda da öyle bir sorun olur mu? Araç konusunda çok bilgim yok. 2 yıldır araç sahibiyim.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.