Şimdi Ara

2020 A180d Sedan AMG alınır mı ? (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir (1 Mobil) - 8 Masaüstü1 Mobil
5 sn
192
Cevap
2
Favori
21.859
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ayrıca fotoğraflı mesajim hanginizin zoruna gitti de sildirdiniz????

2020 A180d Sedan AMG alınır mı ?

Ucubenin daniskasi. Clio symbol un Mercedes versiyonu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Muhtemelen alcam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ReaLGz

Bütçe yetiyorsa kesinlikle CLA derim yeni tasarımı muhteşem, tam bir coupe. Ama CLAya yetmiyorsa A sedan da tabi alınır neden alınmasın. Bende a180d hb var 2019 style. 2 haftadır kullanıyorum memnunum baya. Kesinlikle dağ grisi alın çok farkediyor. Benim beyaz o yüzden çok kendini göstermiyor dışardan. Özellikle iç dizaynı çok güzel. Yakıt tüketimi de çok iyi 4.5 litre ortalamam var 300km sürdüm 39km ortalamayla çoğunlukla şehiriçi yani.
    Hocam hazır yakalamışken sorayım bende 2019 sedan dizel style var
    Aracın sağ ön göğüs yada kapıdan ses geliyor cam titremesi gibi sizde varmı

Ayrıca klima motor ısınmayana kadar ısıtmıyor

Ayrıca yağmur sensörü hassasiyeti kötü otomatik sık modda bile cam tam yağmur olunca oluyor.
    A

Bunlar sizde de böyle mi

Ve yakıt çok iyi uzun yol 2.6 yakaladım 2.5 de olurdu

• eco modu standart (kimine göre spor ) moda alırsan klima çabuk ısınır da soğur da.araç performansı direk artar.
    işi bilmeyenler aracı bu eco modda dener be arabayı beğenmez.performans için standart moda alıp sürünüz ciddi anlamda performans artışı oluyor.tabi yakıt da çok götürüyor.
    sileceklerinde problem vardır göstersen iyi olur sorunsuz çalışıyor normalde.
    alacaklar için tavsiye varsa paranız kesinlikle amg almanız aradaki fiyat farkından daha fazla özellik satın alıyorsunuz.
  • Üstteki arkadaşın dediği gibi hocan. Eco ya geçirirseniz klima uzun sürede ısınıyor. Bindim hemen sıcak üflesin derseniz comfort modda Ac açık yapın. Ac istemiyorum derseniz spora alın öyle de kısmen hızlı ısınıyor.

Kapıdan ses gelmiyor öyle bir problem yaşamadım ama plakalık gevşek falan olmasın hocam dikkat ettiniz mi ona? Benim arka plakadan tıkırtı geliyor da süngerle sıkıştırdım mesela. Kırıkmış değiştiricem bakıma gidince. Yağmur sensörü biraz yavaş dediğiniz gibi ama pek kurcalamadım onu hassasiyeti yüksek moda alıp bakmadım maalesef.

Ve evet yakıt uzun yolda inanılmaz iyi. Ben 90da hız sabitleyiciyle 2.2yi gördüm anlık tüketim. 100e sabitleyince de 3.2 falan gösteriyor.

2020 A180d Sedan AMG alınır mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ReaLGz -- 26 Ocak 2020; 15:13:40 >

• a200 al hocam en azından daha üst sınıf malzemeler ile yapılmış. a180 reno gibi. Ben de a180 ile audi a3 sedan arasında çok git gel yaşadım. a180i hiç beğenmedim audi aldım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dracarys41

eco modu standart (kimine göre spor ) moda alırsan klima çabuk ısınır da soğur da.araç performansı direk artar.
    işi bilmeyenler aracı bu eco modda dener be arabayı beğenmez.performans için standart moda alıp sürünüz ciddi anlamda performans artışı oluyor.tabi yakıt da çok götürüyor.
    sileceklerinde problem vardır göstersen iyi olur sorunsuz çalışıyor normalde.
    alacaklar için tavsiye varsa paranız kesinlikle amg almanız aradaki fiyat farkından daha fazla özellik satın alıyorsunuz.
    Anladım hocam teşekkür ederim
    Anladığım kadarıyla motor ısınmadan klima ısıtmıyor siz de de doğru mu anladım

Silecek için randevu aldım yapacaklarını sanmıyorum servisi pek iyi değil

• quote:

Üstteki arkadaşın dediği gibi hocan. Eco ya geçirirseniz klima uzun sürede ısınıyor. Bindim hemen sıcak üflesin derseniz comfort modda Ac açık yapın. Ac istemiyorum derseniz spora alın öyle de kısmen hızlı ısınıyor.

Kapıdan ses gelmiyor öyle bir problem yaşamadım ama plakalık gevşek falan olmasın hocam dikkat ettiniz mi ona? Benim arka plakadan tıkırtı geliyor da süngerle sıkıştırdım mesela. Kırıkmış değiştiricem bakıma gidince. Yağmur sensörü biraz yavaş dediğiniz gibi ama pek kurcalamadım onu hassasiyeti yüksek moda alıp bakmadım maalesef.

Ve evet yakıt uzun yolda inanılmaz iyi. Ben 90da hız sabitleyiciyle 2.2yi gördüm anlık tüketim. 100e sabitleyince de 3.2 falan gösteriyor.

Hayır hocam plakalık değil eminim ondan

Motor ısınmayana kadar sıcak uflemiyor sizde de demek doğru anladım demi

• quote:

Üstteki arkadaşın dediği gibi hocan. Eco ya geçirirseniz klima uzun sürede ısınıyor. Bindim hemen sıcak üflesin derseniz comfort modda Ac açık yapın. Ac istemiyorum derseniz spora alın öyle de kısmen hızlı ısınıyor.

Silecek için randevu aldım yapsalar iyi yazılımsal sorun yani yağmuru algılıyor sensör sağlam ama hassas değil

• Önerir misiniz a Sedan

• O paraları Vereceksem 508 e veririm en azından d segmenti .

• Motor isinmadan nasil sicak uflesin? Rezistansmi var?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • benguaygun B kullanıcısına yanıt
    A200 ile a180 arasında nasıl bir fark var?

• quote:

Orijinalden alıntı: CaptainSkyWalker

Önerir misiniz a Sedan
    Benim kullandığım style araçta bir kaç şikayetim oldu ses ve yağmur sensörü onun dışında şuanlık çok şükür birsey yok

Araç beklediğim konforu vermedi açıkçası ve jantlar daha iyi olabilir bunun dışında 70 den sonra cam açıksa sağ aynadan rüzgar sesi çok geliyor

Genel olarak iyi araç ama hep derim o fiyatı haketmez
    Sesli komut olanlarda yazılım problemi var diyorlar
    Hb kasasında fare olayınida diyen var

Bir sedan araçta da ortadan gelen bir ses var onunda kaynağı bulunmadı

Bende olan seste servis kontrol ettim çözdüm dedi ama alakası yok kontrol ettiklerine bile inanmıyorum.

Servisini beğenmedim açıkçası ve konfor ses vs var şerit takip de pek kullanışlı değil bizim buradaki yolda

Aracın en çok beğendiğim yönü direksiyonu hassas öndeki yaya ya araca göre frenlemesi arka kamera baya net yakıt iyi ve selektöru çok iyi diyebilirim

Ayrıca otomatik park da iyi ama bazen olmadık yerleri park yeri görüyor

• quote:

Orijinalden alıntı: onatba

Motor isinmadan nasil sicak uflesin? Rezistansmi var?
    Yok demek hocam ondan dertliyim soğukta gidiyorim bir süre

• quote:

Orijinalden alıntı: yigit+

A200 ile a180 arasında nasıl bir fark var?
    Sadece motor diye biliyorum

• Ayrıca forumda a sedan ana konu olsa çok iyi olur sorunlarımızi birlikte çözmek isterim

• Selamlar,

Ben Mayıs 2019 da yeni cla 200 almıştım. Aldığım günden beride çok memnunum. Anlattığınız klima olayı bende vardı. Hemen farketmiştim. Hatta aracın sıcaklık sensörüde düzgün çalışmıyordu. Bir de kamerayla alakalı bir sorunum vardı. Almanyada okudugum haberlerde yeni güncellemeyle bunu hemen hallettiklerini biliyordum. Bende geçen ay serviste güncelleme yaptırdım. Hepsi de çözüldü. Yani bu sıkıntıları zaten almanya bildiği için teker teker ona göre aksiyon güncellemeri yolluyor. Sizin ki içinde güncelleme sonrası bitecektir diye düşünüyorum. Cam titremesi için vs alt bölümlere yan kapı fitillerinin olduğu yere wurth silikon spreyi sıkarsanız halledilir. Ne yazık ki yollar rezil ve araç darbe aldıkça bir de hava koşullarını düşününce bunlar olabiliyor.
  • 15.000km’de 3000tl bakım ücreti ile km’de 20 kuruş bakıma para ayırmayı göze alabilirsem daha ciddi düşüneceğim. Bir de Şubat ayının sonuna doğru bayiler dertlenmeye başlar. bugün “Kapora alalım ama martta fiyatı şu bu olabilir” diye ahkam kesenlerle tekrar görüşüp net fiyatla araç alacağım. Kasım-aralıktaki şirket satışları kimseyi yanıltmasın. Ocakta da araç olmaması normal çünkü 2020 sayılması için banttan 2020’de inmesi gerekiyor o nedenle ocakta ithal araç olmaz. Eskiden böyle bir sıkıntı yoktu.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.