Şimdi Ara

2020 A180d Sedan AMG alınır mı ? (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
192
Cevap
2
Favori
21.843
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam cok dert oluyorsa Webasto taktirmanizi tavsiye ederim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Evet ama Mart sonu en erken o zamana kadar 4 zam gelir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam sizden haber bekliyorum Güncelleme sonrası klima düzelirse ilk fırsatta ben de yazılım güncellemesi yaptırayım. Motor ısınmadan sıcak üflememesi normal zannediyordum ben

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ReaLGz -- 27 Ocak 2020; 9:41:55 >
  • ReaLGz kullanıcısına yanıt
    Tabiki de motorun da ısınması önemli. Ama asıl sorun a sedan ve cla aynı seri olarak geldi. Bütün hepsinde aynı sorunlar var. Tanıdığım sedan ve cla kullanan herkes de aynı klima sorunu vardı. Hatta sıcak hava vermesi için sürekli ısının derecesini arttıyorduk olmuyordu. Güncellemeden sonra bunların hepsi kalktı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: onatba

Hocam cok dert oluyorsa Webasto taktirmanizi tavsiye ederim.
    Büyük dert değilde hocam 20 km yol gidiyorsun anca sıcak olması sıkıcı eski polo 1.2btsi 5 dakika da iş iniyordu

• quote:

Orijinalden alıntı: ReaLGz

Hocam sizden haber bekliyorum Güncelleme sonrası klima düzelirse ilk fırsatta ben de yazılım güncellemesi yaptırayım. Motor ısınmadan sıcak üflememesi normal zannediyordum ben
    Hocam bende öyle zannediyordum hatta konu bile açtım forumda herkes normal dedi ama arkadaşın biraz olsun bile düzelmiş bizde de biraz düzelse yeter

Salı günü kan gövdeyi götürsede yazılım attıracam sonucu size yazarım

• quote:

Orijinalden alıntı: berkolo88

Tabiki de motorun da ısınması önemli. Ama asıl sorun a sedan ve cla aynı seri olarak geldi. Bütün hepsinde aynı sorunlar var. Tanıdığım sedan ve cla kullanan herkes de aynı klima sorunu vardı. Hatta sıcak hava vermesi için sürekli ısının derecesini arttıyorduk olmuyordu. Güncellemeden sonra bunların hepsi kalktı.
    Teşekkür ederim hocam aynı sorunlar olan birini bulmak mutlu etti.
    Yazılım ve kapı sesini hallettikten sonra sanırım yapılacak bir şey kalmayacak.

• Artık stokta araç tutmuyolarmı acaba ?
  • YuRYTR kullanıcısına yanıt
    genelde stoksuz çalışıyorlar

nisan'a kadar araba bulabilseler kesin stoklarlardı
  • Dolar kuruna güvenmedikleri için stok yapmıyolar galiba riske girmiyolar
  • YuRYTR kullanıcısına yanıt
    evet takipteyiz
  • Hocam ön yolcu kapısı tam arkaya geçişte bi trim var ondan geliyodu sesi çok açınca ve bozuk yollarda cız diye bir ses. Şimdi sürücü tarafından geliyor onun için götürcem bir de motor sıcaklığının 90 a sabitlenmediğini söylicem. 90 a oturuyo sonra gazı kesiyosun veya klimayı açınca hemen düşüyo geri bi türlü oturmuyor. Birde motor yağını gösteren sensörle ilgili gitmiştim. Araç 3000 de daha motor yağı bayağı azalmış gözüküyordu. Gittim motor yağı 100 gr eksiltmiş ona takılmayın demişlerdi ve eklemişlerdi. Şimdi yine azalmış bayağı gidince söylicem. Bir de arka kamera kapanmıyordu onunla ilgili yazılım var dediler o haloldu.
    2020 A180d Sedan AMG alınır mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ataberk2468 -- 27 Ocak 2020; 13:44:26 >

• berkolo88 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için. Bu klima sorunu benim araçta yol sanırım, motor sıcaklığı sorunu sadece benim araçta var sanıyordum. Böyle cla ve a sedan kullanıcılarının olduğu bir grup kurulsa fena olmaz sanki. Bilgi paylaşımı yapılır.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ataberk2468

Hocam ön yolcu kapısı tam arkaya geçişte bi trim var ondan geliyodu sesi çok açınca ve bozuk yollarda cız diye bir ses. Şimdi sürücü tarafından geliyor onun için götürcem bir de motor sıcaklığının 90 a sabitlenmediğini söylicem. 90 a oturuyo sonra gazı kesiyosun veya klimayı açınca hemen düşüyo geri bi türlü oturmuyor. Birde motor yağını gösteren sensörle ilgili gitmiştim. Araç 3000 de daha motor yağı bayağı azalmış gözüküyordu. Gittim motor yağı 100 gr eksiltmiş ona takılmayın demişlerdi ve eklemişlerdi. Şimdi yine azalmış bayağı gidince söylicem. Bir de arka kamera kapanmıyordu onunla ilgili yazılım var dediler o haloldu.
    Teşekkür ederim hocam bu ses gelen yere bir bakayım ben aynı dediğiniz gibi ciz diyor ses test sürüsünde arkadaş dedi Göğüsten geliyor demek oda sallamış bana sağdan geliyordu ben daha doğru bilmis im onlardan

90 na oturmamasi da değişik bir durum

Bende yağ tam gösteriyor en iyisi çubuk ile olceyim

Ve dediğiniz gibi bir grup kurulsa çok iyi olur sorunlarımıiz birlikte çözeriz bende sizin gibi sadece bendeki araçta var sanıyordum

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-F95E650A3

Teşekkür ederim hocam bu ses gelen yere bir bakayım ben aynı dediğiniz gibi ciz diyor ses test sürüsünde arkadaş dedi Göğüsten geliyor demek oda sallamış bana sağdan geliyordu ben daha doğru bilmis im onlardan

90 na oturmamasi da değişik bir durum

Bende yağ tam gösteriyor en iyisi çubuk ile olceyim

Ve dediğiniz gibi bir grup kurulsa çok iyi olur sorunlarımıiz birlikte çözeriz bende sizin gibi sadece bendeki araçta var sanıyordum

Alıntıları Göster
    Hocam ses gelince bastırın oraya kesilirse burasıdır değilse bilemedim valla bende başka bi yerden gelmiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Ataberk2468

Hocam ses gelince bastırın oraya kesilirse burasıdır değilse bilemedim valla bende başka bi yerden gelmiyor

Alıntıları Göster
    Tamam hocam teşekkür ederim

• classlord kullanıcısına yanıt
    E'nin altına binene fakir fukara diyen Seat'a biniyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yelken85

Oda yok. Onuda sattım, tabanvay kullanıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Yelken85

Ancak mercedes a 180 daha ucuz olmasına rağmen passat elegans on siparişi verdim. Bu sene gelebilirse alacağım.

• quote:

Orijinalden alıntı: classlord

Ancak mercedes a 180 daha ucuz olmasına rağmen passat elegans on siparişi verdim. Bu sene gelebilirse alacağım.

Alıntıları Göster
    2021 ocağa 380-400 bin olur o araba. Deli kar ediceksin. (ÖTV indirimi vb şeyler olmaz ise)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.