Şimdi Ara

2019 Yeni Peugeot 508 (105. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir (2 Mobil) - 5 Masaüstü2 Mobil
5 sn
4.494
Cevap
91
Favori
432.220
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 103104105106107
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar hiçbir şekilde video izleme şansımız yokmu bu araçlarda
  • quote:

Orijinalden alıntı: oguzmete

Arkadaşlar hiçbir şekilde video izleme şansımız yokmu bu araçlarda
    3008 kullanıcıları YouTube’u Android cihazlar için buradan çözmüşler. Sistem aynı sayılır ancak ben Android cihazım olmadığından deneyemedim. Riske girmek istersen;

http://www.thekirankumar.com/blog/2017/12/29/play-youtube-video-android-auto-app/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi disclosure -- 26 Şubat 2020; 2:15:31 >
  • macro73 M kullanıcısına yanıt
    Yıkamadan sonra oldu birde kartepe soğuk havada oldu. 2 kere. Merkezi aradı daha ilerlemiş seviyeye gelirse değiştireceklermiş. Yani garantisi bittikten sonra demeye getiriyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: manivela18

Yıkamadan sonra oldu birde kartepe soğuk havada oldu. 2 kere. Merkezi aradı daha ilerlemiş seviyeye gelirse değiştireceklermiş. Yani garantisi bittikten sonra demeye getiriyorlar
    Üzüldüm gerçekten, sizde oluyorsa aynı parçalar bizim araçlardada var. Hepsinde genel bir sorun olması gerekirdi diye düşünüyorum. Yıkamada dikkat edeceğim. Insallah sorununuz çözülür.
  • Gelmiş, cumartesi teslim alacağım,

2019 Yeni Peugeot 508
  • akadgulerq A kullanıcısına yanıt
    Gözünüz aydın, Hayırlı olsun...
    Hayırlı olsun. Gözünüz aydın.

Donanım paketini varsa ekstraları ile fiyatı paylaşmanız mümkün mü?

İyi forumlar
  • Bende teslim aldım çok şükür bugün...hemen içindeki piano black yerleri kaplatmam lazım inanılmaz hassas malesef

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ha1616 -- 27 Şubat 2020; 23:34:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ha1616

Bende teslim aldım çok şükür bugün...hemen içindeki piano black yerleri kaplatmam lazım inanılmaz hassas malesef
    benim de tek sıkıntım o maalesef birşey bulursanız paylaşırmısınız ben bunu buldum ama
    2019 Yeni Peugeot 508

• quote:

Bende teslim aldım çok şükür bugün...hemen içindeki piano black yerleri kaplatmam lazım inanılmaz hassas malesef
    benim de tek sıkıntım o maalesef birşey bulursanız paylaşırmısınız ben bunu buldum ama
    2019 Yeni Peugeot 508

• Extra veya opsiyon bulunmuyor
    Ultimate kırmızı, Cam tavan , allure, 2020 , 276bin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akadgulerq -- 28 Şubat 2020; 1:50:57 >
  • oguzmete kullanıcısına yanıt
    Araç dışına yapılan nano seramik kaplama yada telefon ve ipad ekranlarına yapılan diamond protect tarzı sıvı koruyucularla önlem alınabilirmi acaba ?
    Allure paket alırken 18" jant opsiyonu bulunuyor mu hocam ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: manivela18

Geçmiş olsun öncelikle. Benim de başıma farklı bir markada gelmişti stop buğulanması. Direkt değişimi yapıldı. Kullanıcı hatası demeleri çok tuhaf olmuş. Stopa su girmesinin yıkamayla, soğukla ne alakası var? İlerleyince değişelim demişler de stop buğulanmadan kısa devre yaparsa, trafikte riskli bir duruma sokarsa sizi, allah korusun olabilecek daha büyük bir durumda canınızdan kıymetli mi olacak. Bence direkt değüşim için baskı yapın. Yazık günah. Dünya para veriliyor.
  • https://www.parcagonder.com/urun/y508-bagaj-havuzu

Su urunu alip kullanan var mi? Nasildir?
  • BlackberryBB kullanıcısına yanıt
    bulunmuyor maalesef.
    Teşekkür ederim bu aracın hakkı kesinlikle 18“ jant ekstra olarak almak lazım demekki :)
  • quote:

Hayırlı olsun tekrar, güle güle kullanın. Önümüzde ki çarşamba ön tarafa komple şeffaf kaplama yaptıracam. yapan vatandaşa gösterdim vites kenarını oraya yada şeffaf kaplama yaptıracam. (Yapabilirim dedi) Bakalım yapınca resim atarım.
  • numberten_ank kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim.bende Carbon kaplama yaptırıcam yarın yada Pazartesi nasipse bende paylaşırım bakalım.
  • Söyledikleriniz çok mantıklı, önemli bir konu. Ama işte sonuç çıkmıyor. Desteğiniz için teşekkür ederim
  • 
Sayfa: önceki 103104105106107
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.