Şimdi Ara

2019 TOYOTA COROLLA SEDAN (61. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.861
Cevap
123
Favori
761.330
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 48 psi basincla basinc sensoru ikaz vermezmi yada isik yakmazmi. Ben alirken lastiklere baktinizmi dedim , tabi dediler yoksa ikaz verirdi , aklima yatmadi ,gidipde bakmadim , fakat konforda zafiyet gormedim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • daldiy D kullanıcısına yanıt
    Basınç sensörünü ayarlamamışlar demek ki. Bana da basınçları ayarladık bakmanıza gerek yok demişlerdi. Havasını indirip kendim ayarladım basınç uyarısını.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 207m

Ben açıkçası teknolojik anlamda bir artısını göremedim. Kenarlarında ufacık ufacık saçma sapan tuşları olan dokunmatik ekran kötü duruyor. Dashboard’ un üst kısmının malzeme kalitesi ön camla birleşen yerden neredeyse ortaya kadar leğen plastiği şeklinde. Bu her donanımda böyle. Megane da böyle birşey yok. Üst kısmın her yeri yumuşak plastik. Arka kol dayamayı indiriyorsun koltuğun üzerine düşüyor, Megane’ da arka kol dayama sabit koltuğa düşmeden durabiliyor. Ama Corolla hem iç hem dış tasarım olarak daha şık ve albenili. Aracın içine bindiğinizde de daha kaliteli olmasada daha kaliteli ve tok hissetiriyor bu konuda hakkını yiyemem. Ha birde Megane’ ın bagaj demirleri oyuğun içine giriyor daha iyi duruyor, Corolla’da böyle bir durum yok ama en azından Focus sedan gibi bagaj çubuklarını ortada kablolarla bırakmamışlar güzel bir plastikle kapatmışlar.
    Megane 1-2 yıl içersinde yeni tasarım çıkaracaktır şuan sıfır megane alan zarar eder eski araba almış olacak.Megane almayı düşünüyorsanız beklemenizi öneririm eski aracı almayın yazık paranıza

• quote:

Orijinalden alıntı: emrcnd

Megane 1-2 yıl içersinde yeni tasarım çıkaracaktır şuan sıfır megane alan zarar eder eski araba almış olacak.Megane almayı düşünüyorsanız beklemenizi öneririm eski aracı almayın yazık paranıza

Alıntıları Göster
    Valla hocam yeni bebeğimiz oldu. Yeni kasa Fiestamız var, bebek arabası maalesef bagajı kaplıyor. Ucu ucuna sığdı hemde. Bizde sedan veya SW araç arayışına girdik mecburen. Araştırıyoruz bakalım, ama Corolla’ nın Passion modeli hoşuma gitti, ufak tefek eksikleri var mı var ama mantıklı bir araç bence. Passion haricinde almam kesinlikle.

• nv_143 N kullanıcısına yanıt
    ben de onu anlamadim 40 dan 32 ye indirdim herhangi bir uyari vermedi set etmek mi gerekiyor?
  • mcroses kullanıcısına yanıt
    Evet hocam set etmek lazım yoksa uyarı vermez

• daldiy D kullanıcısına yanıt
    Benim araba 50 psi olarak teslim edilmiş, haberim yok. Şehir dışından aldım, tam otobana girecektim aklıma geldi de kontrol ettim. İyi ki de bakmışım, lastiklerden birini de küçük bir taş yarmış, bayağı hava fıslıyordu. Yola çıkmadan tamir ettirdim.
    Basınç sensörü 30 psi altında veya lastikler arasında çok fark varsa uyarı veriyor. Yüksek basınç uyarısı vermez.
  • 207m kullanıcısına yanıt
    Allah bağışlasın hocam.
    Bende de Picanto vardı. Bagaj yüzünden değiştirdim. Vision aldım, diğer modellerin özelliklerine ihtiyacım olmadığı için. Bagaj konusunda hem yükseklik hem genişlik anlamında çok memnunum. Bizim bebek arabası dik (yanlamasına) tekerlerini çıkarmadan sığıyor. Geri kalan alan uzun yolda hayli hayli yetiyor da artıyor bile. Corolla'nın tek eksiği bagajda sabitleyici, kanca karşılığı, file gibi şeylerin olmaması. 1 tane kanca karşılığı var sadece, başka da bir cacık yok.
  • https://turkiye.toyota.com.tr/middle/fiyatl_aksesuar.html#YeniCorolla
    Fiyatlarda ufak bir güncelleme olmuş sanırım 105.800 den başlıyor gözüküyor Dream ve diğer paketlerde artış olmuş mu eski fiyatları hatırlayan var mı ?

@207m
    Allah analı babalı büyütsün.
    Yeni istiyorsanız fazla seçenek yok megane ve astra artık eskidi yüzleri yeni kasa çıkınca eski kasalar eskimiş olacak.

Corolla ve focus mevcut şuan yeni çıkan sadece

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrcnd -- 1 Mayıs 2019; 21:0:0 >
  • emrcnd E kullanıcısına yanıt
    Ben 22 martta almıştım flame x pack. O zaman liste fiyatı 142500 liraydı. 138000 liraya bırakmışlardı. Diğer paketlerinin fiyatlarını bilmiyorum.

• 2019 Nisan Toyota Corolla Fiyat Listesi:

Corolla:
    2019 TOYOTA COROLLA SEDAN

Corolla Hybrid:

2019 Mayıs Toyota Corolla Fiyat Listesi:

Corolla:

Corolla Hybrid:

• mcroses kullanıcısına yanıt
    32 ne ya! 35 yap bari. Aracın tüketimini artırırsın. Ben hep 35 bastırıyorum.

• yazilimsever kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim, Allah bağışlasın sizin bebeğinizide. Ben sırf bebek arabası için alıyorum. Kanca, file tarzı şeyler aramıyorum. Octavia çok başarılı araba, ama hem donanım hem de fiyat anlamında mantıklı gelmiyor bana. 2.el alayım diyorum o da içime sinmiyor. Bakalım hayırlısı olsun diyelim.

• quote:

Orijinalden alıntı: emrcnd

https://turkiye.toyota.com.tr/middle/fiyatl_aksesuar.html#YeniCorolla
    Fiyatlarda ufak bir güncelleme olmuş sanırım 105.800 den başlıyor gözüküyor Dream ve diğer paketlerde artış olmuş mu eski fiyatları hatırlayan var mı ?

@207m
    Allah analı babalı büyütsün.
    Yeni istiyorsanız fazla seçenek yok megane ve astra artık eskidi yüzleri yeni kasa çıkınca eski kasalar eskimiş olacak.

Corolla ve focus mevcut şuan yeni çıkan sadece
    Çok teşekkür ederim. Yeni Focus sedanı hiç beğenmedim. Fiyat desen çok abartı. Corolla bana daha iyi gibi geldi.

Benim teknolojiden kastım tss( adaktif hiz sabitleme çarpışma önleyici sistem şerit takip) özellikleri 150 binlik meganede hiçbiri neredeyse yok o yüzden teknolojik olarak dedim bu saydığım özellikler neredeyse tüm araçlarda opsiyonel ve 200 bini aşan fiyatlarla sunuluyor şuanda fiyat olarak bence rakibi yok kalite olarak birçok konuda haklısınız lafım yok ona...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi marsk35 -- 1 Mayıs 2019; 23:52:4 >
    Yalan yok focus arka koltuklarda hiç bişi yok ne havalandırma nede kol dayama orası can sıkıcı ama aynı fiyatta olsalar ben focusu tercih ederdim en azından carplay var. Bütcem 130 civarında 0 araba almaya yetiyordu o yüzden corolla aldım he pişman mıyım tabikide hayır hatta yeni egea yi 3 gündür kullandıktan sonra aşık oldum corollaya bukadar kalite farkı olacağını hiç düşünmezdim ...

• Flame paket güzel bi haber vereyim bu pakete hurda indirimi 8 bin oldu 3 binlira hurdaya harcıyorsunuz 5 bin indirim almış olursunuz tüm alacak arkadaşlara duyrulur alt paketlerde 10 bin bu arada internette hurdacı nosu bulup arayın kagıt uzerinden adınıza hurda alım yapıyor uğraşmıyorsunuz bile

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi marsk35 -- 2 Mayıs 2019; 0:26:26 >
  • toyotalarda şu an carplay/android auto ve navigasyon yok. o biraz sıkıntı, 8 inç ekran var sadece müzik çalabiliyoruz. onun dışında fiyatına göre süper arabadır. sanırım bursa fabrikasında bazı parçaların üretimi yapıldığından diğer markalara göre daha ucuz. vw grubu araçlara göre sürüşü çok daha konforludur, güvenlidir.

vw gurubu araçlarda en ucuzu seat oluyor.

az daha verme imkanı varsa honda öneririm. car play/android auto ile navigasyon var.
  • 
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.