Şimdi Ara

2019 TOYOTA COROLLA SEDAN (338. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.861
Cevap
123
Favori
760.698
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 336337338339340
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sonra somunu dami degistirmek gerekir ? Nedenini de yazarsaniz bana yardımcı olmus olursunuz hocam

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Triptofan kullanıcısına yanıt

Neyini anlatayım!2019 TOYOTA COROLLA SEDAN 

çakmanın somunu çakma saplamaya göredir,

çakma somunu diğer orjinal saplanmalarda kullanırsanız onları da bozmaz mı?2019 TOYOTA COROLLA SEDAN 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • lordford50 kullanıcısına yanıt
    Hocam çakma da deneyerek aldim orjinal somunla. Dişleri uyumlu yani birebir zaten sizin dediginiz gibi olsa somunu Dişler tutmaz takmaninda bi anlami olmaz.

• Orta konsolun eğiminden dolayı düzgün bir telefon tutucu bulamadım. Mıknatıslı olmayanlardan ne önerirsiniz?

• s0ft kullanıcısına yanıt

Aliexpress'te ekran kısmına takılan tutucular var.

• Up

• Arkadaşlar silecek değişecek tavsiyeniz var mı ve link tabi ki 🙂

• dadas2558 kullanıcısına yanıt
    En son inwels marka aldim fena değil.

70/35 cm

• dadas2558 kullanıcısına yanıt
    İnwels ALMA kesinlikle. Ben aldım arkadaşım görünce açma iade et bu marka kötü çıkıyor dedi. Zaten ucuz bi deneyim deyip taktım. İlk silmede bile leke bıraktı. Bosch iyi ama fiyatı da iyi

Ben mesajı görene kadar alıp denemiş olma ihtimalin yüksek. Alıp denediysen sende de aynı sorun oldu mu acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bülent40 -- 22 Haziran 2023; 22:20:0 >
  • Bülent40 B kullanıcısına yanıt

Yok hocam şöyle oldu arkadaşın tavsiyesiyle parçacıya gittim kutuyu görünce fluence de yaşadıklarım aklıma geldi 🙂

Herhalde bosch alacağım hocam nette sanki daha pahalı geldi

• 30 bin bakımı için 4020 TL fiyat verdiler sadece yağ ve filtreler için. Yakın zamanda bakım yaptıran oldu mu?

• Merhaba arkadaşlar. Stepneye yedek lastik koyacağım. Sabitleme aparatı nerden bulabilirim?

• yasin613 Y kullanıcısına yanıt
    Yarin sakarya sandikciya 10 bin bakimina gidiyorum. Haziran basinda randevu almistim normalde sivasta oturuyorum bayram dolayisiyla bakim buraya denk geldi. 0 20 yağ ile 2900 demişlerdi fiyata bakalim yarin ne cikacak kur vs artti diyip fiyati yukselttilermi gorucez.. Buradan bilgilendirme yaparim.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Orcunsau kullanıcısına yanıt
    Ben sabitlemedim kendinden yapiskanli izolasyon sungerleri ile kapladim stepnenin duracagi yeri. Bir sikinti yasamadim 7 aydir ses vs acisindan..

2019 TOYOTA COROLLA SEDAN

• Triptofan kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim hocam, sabah sandıkçı Toyota yı aramıştım 3200 tl fiyat verdi 30 bin bakımı için. Forever kart indiriminiz var falan dedi diğer bayii lerin hiçbiri bu karttan bahsetmemişti.

Anladim hocam benim forever kartim yok galiba bana bisey demediler. Genel anlamda aldigim hizmetten memnun kaldim. 2900 dediler bakimdan once. İslem bitince 2650 liraya indi ben bisey demeden 😀

• 2020 kasım çıkışlı aracımın orijinal aküsü bulunmakta. Aracım 2.5 yaşında ve her gün aktif kullanılanılıyor. Aküm sağlamdır diye umut ediyorum.

11 günlüğüne yurt dışına çıkacağım. Akü kutup başını sökmemi tavsiye eder misiniz?

• Benzin +lpg BP den alıp kasaya Toyota diye belirtirseniz araç telefon numaraniza kayıtlı ise puan birikiyor haberiniz olsun.

• biuu kullanıcısına yanıt
    Siz yokken kullanma ihtimali olmayacaksa çıkarırsaniz iyi olur.

• 
Sayfa: önceki 336337338339340
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.