Şimdi Ara

2019 TOYOTA COROLLA SEDAN (179. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.857
Cevap
122
Favori
759.301
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 177178179180181
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bence kendinize inanın,
    Kendiniz test yapın.
    Bir yıl yol bilgisayarını sıfırlamayın 0w20 ile ortalamanızı not edin.
    Diğer yıl da 5w30 ile bir yıl ortalamasını görün.
    Bizimle de paylaşın,
    Kimseyi yalancılıkla ve reklamcılıkla tahkir etmemiş olursunuz.
    0w20 , 0w30 , 5w20 < 5w30
    Arada iki yağ viskozitesi daha var, illaki farkı anlayacaksınız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2020 model liste fiyatı 152900 1.6 dream otomatik için fakat 2019 model ikinci elleri 150 binden başlıyor bu işte bi terslik var bayide araba falan mı yok veya gidince fiyat mı değişiyor da ikinci eller bu seviyede?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yasoneva

2020 model liste fiyatı 152900 1.6 dream otomatik için fakat 2019 model ikinci elleri 150 binden başlıyor bu işte bi terslik var bayide araba falan mı yok veya gidince fiyat mı değişiyor da ikinci eller bu seviyede?
    BAYİDEN 148 FİYAT aldım ben dream için, ancak devlet destekli kredi flame paketi kapsadığı için onu aldım 158 e, asy sonuna gelecek inşlh. bu arada dream paketi 147 fiyat alanlarda var . ikinci eldeki şişkinliği anlamanın imkanı yok ben de zaten 4/5 binlira için ikinci el yerine 2020 aldım
  • quote:

Orijinalden alıntı: halil45tr

BAYİDEN 148 FİYAT aldım ben dream için, ancak devlet destekli kredi flame paketi kapsadığı için onu aldım 158 e, asy sonuna gelecek inşlh. bu arada dream paketi 147 fiyat alanlarda var . ikinci eldeki şişkinliği anlamanın imkanı yok ben de zaten 4/5 binlira için ikinci el yerine 2020 aldım

Alıntıları Göster
    Bayilere 2020 model geldi mi hocam?Hayırlı olsun 148 çok güzel fiyat 2020 model dream otomatik için.

• 2020 gelmedi benim bildiğim. Aralıkta Satılanlar 2019 yenilenmiş kasalar.

• Bayiden neler hediye ettiler sıfır alan arkadaşlar ? Flame x pack mds alacağım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • DoctorEconomy kullanıcısına yanıt
    Ben kasım ayında flaxme xpack mds almıştım.
    Hediye olarak +2 yıl garanti uzatma, seramik kaplama, trafik seti, halı paspas ve arka park sensörü verildi.
  • hayır geldi izmir borovalıdan aldım ben. ancak teslim almadım , almamamın sebebi de bireysel emeklilik hesabı kapattık onun iadesini bekliyoruz
  • Bende bugün;
    "2020 model Dream MDS elmas gümüş gri renkli aracımı; kartel koruma + arka park sensörü + Cam kaldırma modülü + bagaj havuzu + paspas + ilk yardım çantası" hediyeleri ile 148.000 TL ye anlaştım. Araç ay sonu gelecek, şuan ellerinde yok. Bekliyoruz bakalım hayırlısı...

Bu arada Satıcı arkadaş apple carplay uygulaması var diyor ısrarla gelince göreceğiz...
  • hayırlı olsun.
    2019 kasalardan bariz bir fark yok gibi.
    android auto/apple car play desteği eklenmiş sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Karax2009

Bende bugün;
    "2020 model Dream MDS elmas gümüş gri renkli aracımı; kartel koruma + arka park sensörü + Cam kaldırma modülü + bagaj havuzu + paspas + ilk yardım çantası" hediyeleri ile 148.000 TL ye anlaştım. Araç ay sonu gelecek, şuan ellerinde yok. Bekliyoruz bakalım hayırlısı...

Bu arada Satıcı arkadaş apple carplay uygulaması var diyor ısrarla gelince göreceğiz...
    benim aracım da elmas gümüş gri. rengi çok hoşuma gidiyor. iç döşeme de siyah olunca daha da güzel görünüyor.
    hayırlı olsun.
  • Kristaldeniz kullanıcısına yanıt
    Sanada hayırlı olsun arkadaşım, yazmayı unutmuşum benim aracında içi siyah, özellikle istedim ve bekliyorum... Bencede çok daha güzel..
  • Karax2009 K kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. Genel anlamda memnunum. Sanki uzun zamandır kullaniyormusum hissi verdi araç. Hemen alıştım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Karax2009

Bende bugün;

Hayırlı olsun

• halil45tr H kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kristaldeniz

Ben kasım ayında flaxme xpack mds almıştım.
    Hediye olarak +2 yıl garanti uzatma, seramik kaplama, trafik seti, halı paspas ve arka park sensörü verildi.
    Keyless go nasıl hocam araçtan uzaklaşınca direk kapıyı kitliyor mu yoksa illa kapıdaki butona basmak mı lazım? Birde kapı kilidini açıp kapatınca ses çıkıyor mu

• DoctorEconomy kullanıcısına yanıt
    Kapılari kilitlemek için elini kapı koluna dokunduruyorsun sadece.
    Açmak için de kapı koluna elini getirince otomatik açılıyor.
    Kapı açma kapa sesi yok. Ama kilitlerin açılma kapanma sesini duyuyorsun. Birde işıklar yanıp sönüyor açma kapama işlemlerinde.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kristaldeniz

Kapılari kilitlemek için elini kapı koluna dokunduruyorsun sadece.
    Açmak için de kapı koluna elini getirince otomatik açılıyor.
    Kapı açma kapa sesi yok. Ama kilitlerin açılma kapanma sesini duyuyorsun. Birde işıklar yanıp sönüyor açma kapama işlemlerinde.
    Teşekkür ederim hocam

• Selamlar. Bende geçtiğimiz günlerde 31 Aralık 2019 çıkışlı dream mds ile aranıza katıldım. İlk olarak uzun yolda kullandım yakıt 5.8 ortalama 110 km hız. Yol tutuşu ve süspansiyonları çok beğendim. Yol sesi de denildiği gibi rahatsız edici olmadı. Ancak 1 haftdır şehir içi tüketimi biraz can sıkıcı gibi oldu. Ortalama 9-10 lt gibi gözüküyor ortalama trafikte. Araçta carplay var.

• Ahcebre A kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun. Şehir içi maalesef o oranlarda geziyor. Benim de 10 lt ort. Yoğun trafik ve trafik lambası çokça. Ama şehir içi akıcı trafikte 7-8.lerde ort.
    Android auto desteği de var değil mi?
    Bir de kablolu mu yoksa kablosuz mu apple carplay?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kristaldeniz -- 14 Ocak 2020; 12:44:59 >
  • 
Sayfa: önceki 177178179180181
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.