Şimdi Ara

2019 Telsiz Kullanım Ücreti 2.32 TL oldu (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
82
Cevap
3
Favori
15.831
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

yeni sim kart satın alırken vergi

paket alırken vergi

hala da doymuyorlar vergiye

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telsiz alıp kalacağız bu gidişle.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Penguen dergisinin bir kapağı vardı. Evet, evet ... diye giden, onu koysun birisi

• Bu gidişle ne alırsak alalım, hangi ürün veya hizmeti alırsak alalım ödeyeceğimiz ücretin yarıdan fazlası vergi olacak. Vergistan olduk iyice.
  • Numaramı hazır karta taşıdım geçen hafta. Paket beğenmedim bir türlü. 3-4 gündür sadece whatsapp'la idare ediyorum wireless ile. Ona da vergi koyarlar mi acaba?

2019 Telsiz Kullanım Ücreti 2.32 TL oldu

• Benim turkcell faturasız hattımı vodafone faturasıza geçirsem, 1-2 ay sonra tekrar turkcell faturasıza dönsem, geçiş yapıldığı andan itibaren tekrar telsiz kul. ücreti alabilir mi turkcell ??

• geçen sene borcu olan faturasız turkcell hattımı telekom yaptım bi hafta geçmeden turkcell yaptım yine, vergi almadı yıl sonuna kadar

• Kulağımın arkası boş kaldı biraz da o taraflara...
  • İnanın varya iş için lazım olmasa kullanmam telefon felan yeminle bu nedir be her yerden para kesiliyor
  • 0.01 TL vardı ona da göz koymuşlar aldılar elimden

2019 Telsiz Kullanım Ücreti 2.32 TL oldu

yükleme yapmadığım için çok bekler 2.31 TL'yi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi __kadıköyRAP__ -- 4 Ocak 2019; 16:20:50 >

• quote:

Orijinalden alıntı: alfamega

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    ne faturası hocam hat faturasız

• Numarayı başka operatöre taşıyıp tekrar aynı operatöre gelme olayını ille aralıkta mi yapmamız lazımdı? şimdi taşıyıp tekrar gelsek yıl sonuna kadar ödemek zorunda kalır mıyız?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • __kadıköyRAP__ kullanıcısına yanıt
    geçen birisi taşıyamamış hattı tekrarda denememiş borç kabarmadan bi diğer operatöre git tekrar gel eğer vergiden dolayı taşıtmıyorlarsa
  • quote:

Orijinalden alıntı: krkmz1666

geçen birisi taşıyamamış hattı tekrarda denememiş borç kabarmadan bi diğer operatöre git tekrar gel eğer vergiden dolayı taşıtmıyorlarsa
    11 martta hattım aramaya kapanacak ve taşımam gerekecek, o zaman gelince denerim.

• Faturasızda telsiz kullanım ücreti borcu varken o alınamadan önce yüklenen TL ile paketi yapabilme imkanı varmıdır bilen varmı?

Ayrıca tamam meblağ bişi değil 2TL artı eksi, lakin 1,64'ten 2,38'e çıkarmakta doğru değil, Halka hizmet yine halkı söğüşleyerek olmaz, adil düzen için bişiler yapılırsa bu konuda kimse ses çıkarmaz. Ali ağaoğlunun kullandığıun hattında aylık vergisi 2,38 benimde böyle şeymi olur.

• Kullandığımız tarifeye zaten vergi veriyoruz ayrıca tlfn alırken de vergisini veriyoruz. Ben en doğrusunu yapıyorum kaçak tlfn alıp kullanıyorum memnunum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Tulgacan

Faturasızda telsiz kullanım ücreti borcu varken o alınamadan önce yüklenen TL ile paketi yapabilme imkanı varmıdır bilen varmı?

Ayrıca tamam meblağ bişi değil 2TL artı eksi, lakin 1,64'ten 2,38'e çıkarmakta doğru değil, Halka hizmet yine halkı söğüşleyerek olmaz, adil düzen için bişiler yapılırsa bu konuda kimse ses çıkarmaz. Ali ağaoğlunun kullandığıun hattında aylık vergisi 2,38 benimde böyle şeymi olur.
    Unutma;

Ali Ağaoğlu lüks yatı ve kotrasına %0 vergi veriyor, yani vergisiz alıyor ama sen 1 liralık ekmek için 8 kuruş vergi veriyorsun. Adil düzen ve Türkiye… Aynı cümle içinde kullanılması bile abes...

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.