Şimdi Ara

2019 Skoda Superb'in Türkiye fiyatı belli oldu (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
77
Cevap
1
Favori
12.596
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Motor şanzıman aynıyken Premium ile Prestige arasında nasıl bir donanım farkı varda 58 bin lira fiyat farkı oluyor hayret gerçekten.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • S.Soylu kullanıcısına yanıt
    Onu Hükümete sorucaksın. Donanımın bedeli artı ötv üzerinden kdv hesaplanıyor. Eee eu da 6,4 lira iken gayet normal. 10000 eu 64000 lira ediyor. Kısaca otomobil firmalarının kabahati değil vergileri getirenlerin kabahati.

• mladenbmv M kullanıcısına yanıt
    Kolayı var alma bu kadar sıkıntıyada girme. Zaten alabiliyorsan sıkıntın yok demek. Hükümet ne hayal kurmamızı istiyor nede rahat yaşamamızı. Adam gibi aile arabası alalım diyorum daire parası çıkıyor. Bu yaştan sonrada kredi idi faiz idi uğraşamam. Otur oturduğun yere diyorum kendime. Var eski bir aracım kiddiği yere kadar artık. Bir aracada 300.000 lira vermek çok zoruma gidiyor. Birde ederi okadar olsa gam yemiyecem.

• Bu piyasada 185 bine dizel otomatik D segmenti araç için fiyat güzel gibi. Bu paralara LPG’li Civic satıyorlar.

• zotacing kullanıcısına yanıt
    ama asgari ücret ayı kalacak. Komik vallahi ne durumdayız. Bu durumu görüp hala dış güclerin oyunu bu diyenler gözlerini hiç mi açmıyor acaba. Avrupa abd bizle uğraşıyor dolar eu o yüzden artıyor diyenlere Gürcistandamı bizimle uğraşıyor para birimi bizden katmı kat değerli hale geldi. Hem kulaklarını kapatanlara hem gözlerini. Biliyorum boşa konuşuyorum bişey değişmiyecek . . .

• Ülkemizdeki MARABALAR gidip BEYAZ renk alır yine...

• S.Soylu kullanıcısına yanıt
    Prestige paketler bir ust otv matrahina dahil oluyor ve aracin vergisiz fiyati 15.00 20.000 tl artsa bile vergilerlerden dayi 50.000 e yakin fark cikiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: zotacing

Bu mesaj silindi.
    Hangi ulkede yasiyorsunuz acaba? Bugun piyasada 2.0 4×4 araci 158.000 tl ye ancak 200.000 km de alirsiniz. Herkes ister 158.000tl ye boyle bir arac ancak aci ama gercek turkiyede yasiyoruz

• 1ses1 kullanıcısına yanıt
    Sorma işini çoktan geçtik de sağolsun Doğuş'da boş geçmiyor. Yoksa bu arabanın 260 bin lira olması çok ayrı bi olay sabaha kadar eleştirip yazıp çizsek boş. Her güne zamla uyanıyoruz sağolsunlar.

• Fiyatlar saçma sapan. Bu kadar para bu arabaya verilir mi?

• Millet iyi ki öğrenmiş o paraya ev alınır ah alırsın ev

• çöp

• Bu ne gardaş uçak mi aliyoruz alirsin honda hayat onda en fulu 182 bg cvt sanzuman 173000 bin tl yerli uretimden sasmayin motor ingiltere uretimi

• SUPERB L&K 2,0l TDI
    Modell
    SUPERB
    Ausstattungslinie
    45.050,00 €L&K

arada böyle başka ülkelerde konfigüre ediyorum. Güzel hayatlarmış =)

• 250 bin TL sen fazla para veriyorsun ve güvenlik donanımların hiçbiri yok.

• (Not: Göreceli yorumdur kızmayın)

Bu skoda tasarımı ne zaman öğrenecek yaa. Ne itici hatlar var arabada. Görsellik sıfır arkadaş.

• arkadaşlar fiyat alan oldumu acaba elite+sunrof alacam 199750 fiyat aldım
  • Dizel otm. premium metalik gri 209000 fiyat verdiler

• Yeni kasa 1.5 TSI 150 PS Comfort fiyatı alan, gören, duyan, bilen var mı? Liste fiyatı hurda teşvikiyle 158.300 TL yazıyor. Manuel vites. Olsun varsın hiç önemli değil, sonuçta sıfır araba.

Ama piyasada yok, hiç bir bayide yok, Aralık'ta belki gelir diyorlar.

Bilgisi olan paylaşırsa memnun olurum.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.