Şimdi Ara

2019 Ocak Dönemi MTV Kampanyaları (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
369
Cevap
37
Favori
90.785
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Müşteri hizmetlerini aradım şimdi sonradan taksitlendirmeye bu dönem kampanyamız yok. O 31 Temmuz a kadar olan eski bir kampanyamızdı dedi.. burada taksitlendirmeyi yapan batmı bu dönem bilmiyorum ama.. ben peşin ödedim.. Allahtan 326 tl🥳

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kampanya mtvye özel değil. Kredi kartına özel. Ne alırsan al 6 taksit yapıyor kuyum gıda alkol hariç Enpara.com

• fonseca_ F kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam, işlem dönemiçine geçtikten sonra "Harcama Taksitlendir" bölümünden MTV'mi taksitlendirdim. İstersen müşteri hizmetlerini ara bir sor. Mobil uygulamadan ödemeyi yaptım, gib.gov.tr'den değil.
  • Garanti hala kod veriyor demi arkadaşlar? Herhangi bir sorun yoktur umarın😊

• Biraz bekleyelim yeni kampanyalar eklenir belki.
  • Happy ile MTV Ödemeleriniz Kar Paysız 3 Taksitle!

Kampanya Detayları:

Kampanya 1 – 31 Ocak tarihleri arasındaki 100 TL ve üzeri Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemeleri için geçerlidir.

Taksitlendirme işleminizi ödemenizden sonra 0 850 222 22 44 numaralı Müşteri İletişim Merkezi’mizi arayarak, Türkiye Finans İnternet Şubesi aracılığıyla veya harcama anında iletilen SMS’e dönüş yaparak kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

İşlemini İnternet Şubemiz aracılığıyla gerçekleştirmek isteyen müşterilerimiz internet şubeye giriş yaptıktan sonra Kredi Kartları > Taksitle > Yeni Başvuru adımlarını izledikten sonra taksitlendirmek istedikleri işlemi seçerek 3 taksit seçeneğini işaretlemelidirler.

Kampanya, MTV ödemelerini Türkiye Finans İnternet Şubesi, Türkiye Finans Mobil Şube, Müşteri Hizmetleri,www.gib.gov.tr aracılığıyla Happy ya da Türkiye Finans Kredi Kartları ile peşin olarak gerçekleştiren müşterilerimiz için geçerlidir.

MTV ödemelerinizi Türkiye Finans İnternet Şubesi > Ödemeler > Motorlu Taşıtlar Vergisi Ödeme adımlarını izleyerek kolayca gerçekleştirebilirsiniz.
    Türkiye Finans Mobil Şube üzerinden ödeme yapmak isteyen müşterilerimiz Ödemeler sekmesi altında bulunan MTV Ödeme alanından Plaka No > Sorgula > Ödeme Aracını Seçiniz > Karttan adımlarını izleyerek Happy veya Türkiye Finans Kredi Kartları ile ödeme yaparak kampanyadan faydalanabilirler.

Happy ya da Türkiye Finans Kredi Kartları ilewww.gib.gov.tr üzerinden yapılan MTV ödemeleri 3 TAKSİTLE kampanyasına dahildir. Anlaşmalı vergi daireleri listesi için tıklayınız.

Kampanyaya ek kartlar dahildir.

Happy Zero Kartlar kampanyaya dahildir.

Ticari ve Business Kartlar kampanyaya dahil değildir.

Bonus/puan ve nakit avans harcamaları kampanyaya dahil değildir.

Kampanyada katılım sınırı yoktur.

Kampanyaya katılacak müşterilerimizin kartının açık durumda olması ve kampanya tarihi itibarı ile kredi kartlarını kullanmasını engelleyen herhangi bir durumun olmaması gerekmektedir.

Hakkında haciz işlemi başlatılmış, bir dönemden fazla borç gecikmesi olan kredi kartı hesapları, bu ve benzeri durumlardan doğan idari ve kanuni takipteki hesaplar, kart sahibinin vefat bildirimi yapılmış hesaplar ve aynı tarihte tüm kartlarında iptal kart blokesi bulunan kişiler kampanyaya katılamaz.
    Harcamanın gerçekleştirildiği iş yerinin sistemde kayıtlı sektör bilgisinin hatalı olması ya da kampanya kapsamı dışında kalması durumunda sorumluluk Türkiye Finans Katılım Bankası A.Ş.'ye ait değildir.

Türkiye Finans Katılım Bankası A.Ş. tüm kampanyalarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Web sayfaları, e-posta ya da SMS’lerdeki yazım hataları bağlayıcı değildir.

• Enparada 6 taksit çıkıyor provizyondan sonra. İhtiyacım olmadığı için taksitlendirmedim.

2019 Ocak Dönemi MTV Kampanyaları

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • black_leon kullanıcısına yanıt
    Az önce kullandım sıkıntı yoktu
  • Neo dan ses yok hala?

• Garanti ile ödeyenlere hepsiburada kodu geldi mi hemen?

• mikropzoft kullanıcısına yanıt
    Garantide kodun yanında taksit imkanıda varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: univer66

Garantide kodun yanında taksit imkanıda varmı?
    Gib den garanti pay ile ödeyince 3 taksit yapıyormuş. Denerseniz kodun gelip gelmediğini paylaşır mısınız

• quote:

Orijinalden alıntı: mikropzoft

Garanti ile ödeyenlere hepsiburada kodu geldi mi hemen?
    Böyle bir indirim kodu mu geliyor bulamadım ben, alt limitsiz iese bonus ile ödeme yapayım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lahilama

Böyle bir indirim kodu mu geliyor bulamadım ben, alt limitsiz iese bonus ile ödeme yapayım.

Alıntıları Göster
    300 lira ve üzerine 30 lira indirim veriyor

tamam hocam ödediğimde haber ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mikropzoft

Gib den garanti pay ile ödeyince 3 taksit yapıyormuş. Denerseniz kodun gelip gelmediğini paylaşır mısınız

Alıntıları Göster
    ben cuma günü ödedim, kod falan gelmedi
  • Puan veren olmassa enparadan 6 taksit yaparız

• quote:

Orijinalden alıntı: samet3534

ben cuma günü ödedim, kod falan gelmedi

Alıntıları Göster
    Gib üzerinden garantipay ile mi ödedin hocam? Ben de biraz önce öyle ödedim de gelmedi, kampanyanın en altında o şekilde ödeyenlere kodlar haftalık gönderilecek yazıyormuş

Evet gib den garanti pay ile ödedim gib den ödemeyince 3 taksit yapmıyor zaten

• İşbank maximum için fikri olan var mı?

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.