Şimdi Ara

2019 Ocak Dönemi MTV Kampanyaları (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
369
Cevap
37
Favori
90.771
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • cazip bir kampanya olmayınca enpara kk ile tek çekim ödedim artık provizyondan çıkınca 6 taksit e kampanyadan böleriz
  • Ziraat Bankası kredi kartı ile üç taksit olarak ödedim.
  • Ay sonuna kadar vakit var iken son güne kadar beklemeyi düşünüyorum Belki farklı kampanya olursa birleşme ihtimali olabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İş Bankasından bi hareket yok mu daha
  • belo3 kullanıcısına yanıt
    hala gelmedi kod
  • quote:

Orijinalden alıntı: dede06

cazip bir kampanya olmayınca enpara kk ile tek çekim ödedim artık provizyondan çıkınca 6 taksit e kampanyadan böleriz
    Hangi siteden odediniz hocam?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • maximum güya taksit yapmış ,yahu ben zaten 3 aylık alıyorum ,üstelik vergim zaten 300 tl. altı
  • zero43 Z kullanıcısına yanıt
    kod banada gelmedi mh kayıt açtım 2 gün geçtikten sonra aradım 15.000i geçtiğinden kodunuz gelmemiş diye otomatik bir cevap yazmışlar.. çok saçma bir cevap ayın 5.inde nasıl hemen 15bine ulaştılar, diyorum madem öyle kaldırın kampanya içeriğini sitenizden..
  • Denizkartim parakart da var mtv kampanyasi

• Arkadaşlar Vakıfbank'ın da bir kampanyası var. 250'ye 25 bankomat para diye. Dilerseniz onu da değerlendirebilirsiniz.
    2019 Ocak Dönemi MTV Kampanyaları
  • en avantajlısı garanti gibi duruyor. hem 3 taksit hem de hiç yoktan iyidir hediye çeki. hem de 300 TL şartı şurtu yok..
  • Hepsiburada kodu için mesaj gelmedi, bende Twitter üzerinden @garantiyesor adresine mesaj attım. Bugün aradılar kodu verdiler :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: SzolnoK

en avantajlısı garanti gibi duruyor. hem 3 taksit hem de hiç yoktan iyidir hediye çeki. hem de 300 TL şartı şurtu yok..
    Sıkıntılar oluyormuş kodda. O yüzden ben biraz daha bekleyeceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrah1982

kod banada gelmedi mh kayıt açtım 2 gün geçtikten sonra aradım 15.000i geçtiğinden kodunuz gelmemiş diye otomatik bir cevap yazmışlar.. çok saçma bir cevap ayın 5.inde nasıl hemen 15bine ulaştılar, diyorum madem öyle kaldırın kampanya içeriğini sitenizden..
    Bu mesaj ustte kalsin ki garanti bonus kullanilmasin

• quote:

Orijinalden alıntı: emrah1982

Bana da kod gelmedi, pazartesi günü yani ayın 7 sinde ödemiştim,şikayet kaydı oluşturmuştum bugün sonuçlanmış, kodu bana telefonda söylediler alışveriş yaptım indirim düştü. Çok garip. Ayın 5 inde yaptıysanız size hayli hayli vermeleri lazım. Site üzerinden kendiniz iletişim bölümünden tekrar bir şikayet kaydı gönderin bence.

• mikropzoft kullanıcısına yanıt
    Sikayetvara yazdim donus bekliyorum ama 2gun oldu ordanda cevap yok

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • https://www.akbank.com/tr-tr/kampanyalar/Sayfalar/neo.aspx

10-31 Ocak 2019 tarihleri arasında kampanyaya kayıt olduktan sonra Neo kartınız ile gib.gov.tr’den yaptığınız ilk 200 TL ve üzeri MTV ödemenizde 20 TL chip-para hediye edilecektir. Katılmak için VERGİ yazıp 4566'ya gönderin veya Axess Mobil'den "Hemen Katıl"a tıklayın.

• Neo 200/20 geldi

• Garantinin Hepsiburada çeki geldi 300/30

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.