Şimdi Ara

2019 MAKYAJLI PASSAT (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
110
Cevap
1
Favori
16.289
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hkn345

Passat kullandınızmı bilmiyorum. Tamam güvenilir,iç malzeme kalitesi güzel amma velakin o lakur lukur en ufak çukurlarda ses çıkartması, ön takımın dağılacak hissi vermesi dsg zaten saatli bir bomba , tsi motorda yağ terlemesine bir çözüm buldularmı acaba ? B8 kasa en az maliyetle üretilen kasa bunuda belirtmek isterim. Kia nın en baz modelinde bile katlanır ayna varken, passat gibi bir arabada en üst donanımda opsiyonel olarak geliyor. Buda güldürücü tabii.....
    golf'te de passat'ta da en beğendiğim özellik çukurlarda, rögarlarda tangır tungur gerine tok bir ses gelmesidir. bahsettiğin şeyi bir çok araçta gördüm ama ne golf ne de passat'ta göremedim. her ikisinde de çukurdan, rögardan geçmek resmen zevk.

• Bizim ülkede boşoğlu boş, bismillah paket alıp uçağa bindiğini sananlar olduğu sürece daha çok yedirirler makyajlı diye...

2019 MAKYAJLI PASSAT

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ***RAMMSTEIN*** -- 6 Şubat 2019; 11:17:26 >
  • sey_47 kullanıcısına yanıt
    Mişın komplitıt

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 10 numara olmuş adamlar işi biliyor kaliteden ödün vermeden sade şık tasarimla devam .

• Geliyor
    Geliyooorr
    Mükemmel kapı sesi geliyor.

• Arkası hariç beğendim güzel olmuş biraz daha değiştirebilirlerdi arkasını.Fiyatını merak ediyorum ben çok ucuk olmaz inşallah

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Aman Allahım vw ilk defa direksiyonda değişiklik yapmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Haksızlığa gelemeyen adam -- 6 Şubat 2019; 11:49:0 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Filo firmaları buna çok sevinecek.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Analog saatin yerine gelen passat yazısı çok komik duruyor. Digital gösterge panelinin yeni stili,fontları çok kötü olmuş. Ön tampondaki değişim çok kötü olmuş (Led gündüz farı olan haricindeki) Ambiyans aydınlatmaya farklı renkler gelmiş umarım standarttır.
  • Motor seçeneklerine şanzıman çeşitlerinin de eklenmesi lazım hangisi patlak hangisi sağlam ona göre bakalım.

• Analog saat güzel bir detaydı. İlerde opsiyon yaparlarsa şaşırmam. :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-DECF0C154

Dünün aynısı diyenlerin beklentisi acaba ne? B8 satış rekorları kırarken neden tasarım değişikliğine gitsin ki? Ayrıca adı üstünde MAKYAJLANDI.Son zamanlarda foruma delirmemek elde değil.Seviye yerlerde.Otomobilin o`sundan anlamayanlar sırf yorum olsun diye boş yorum yapıyorlar.
    Şahsi fikrim, analog saat cool bi imaj sergiliyordu iç mekanda.Kaldırılması kötü olmuş.Onun dışında beğendim
    Beklentimiz ne miydi ? En azından aynı araç gelmeseydi be. Adamlar sis farı değiştirip makyajladık diye sunuyorlar. Resmen müşterilerinin aklıyla dalga geçiyorlar. Türkiye trafiğinde hiç dikkat ettiniz mi bilmem ama hep boşline passat var. Dolu passat görmek mucize. İnsanlar bomboş araçlara servet ödüyorlar. Almanya'nın yüzüne tükürmediği araçları alarak onları zengin etmeye devam. Ha bir de babamızın malı gibi savunmamız da işin başka bir komik tarafı... :)

• Saate takılanlardan birisi de benim. Arabaya gerçekten premium bir hava katıyordu. Yerine gelen Passat yazısıda çok ergence. Ledli küçük bir VW işareti olsa daha iyi olurdu. Hayalet göstergeleri de Superb’den almışlar. Direksiyon fena değil en azından bir tık daha farklı. Klima kontrol tuşlarına da artık lanet olsun. Bize gelene kadar Highline fiyatı için bir tahminde bulunayım. En az 580 Bin diyorum.

• Led farın standart olması doğru adım.

Kaç paralık güvenlik ekipmanı, her araçta olmalı.

Çanak farlı Trend passatla gece kör oldum resmen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sey_47

Yettim

]

Amme hizmeti.

Edit: İçi bayağı benzer, fazla bir değişiklik yok. vites konumu, el freni konumu. döşemeler falan.
    Farlara IQled falan koymuşlar. Buralarda çok görürüz yine halojenlileri. Hmmm hayalet gösterge de var. Gelmeme ihtimali de var gibi.
    Bunun İçin gelmiştim çıkıyorum

• Bunun nesini yorumlayalım hiç bir değişiklik yok. Üstüne bir de analog saat gitmiş. Vw tasarımcısı olmaktan daha kolay bir şey yok dünyada.

• Vw'nin tasarimi iyilestirmeden makyaj yapmasima aliskiniz ama ilk defa tasarımı kötüleştirmişler. (Bkz. Saatin kaldirilması arka krom sahte egzos cikislari )

• quote:

Orijinalden alıntı: ***RAMMSTEIN***

Beklentimiz ne miydi ? En azından aynı araç gelmeseydi be. Adamlar sis farı değiştirip makyajladık diye sunuyorlar. Resmen müşterilerinin aklıyla dalga geçiyorlar. Türkiye trafiğinde hiç dikkat ettiniz mi bilmem ama hep boşline passat var. Dolu passat görmek mucize. İnsanlar bomboş araçlara servet ödüyorlar. Almanya'nın yüzüne tükürmediği araçları alarak onları zengin etmeye devam. Ha bir de babamızın malı gibi savunmamız da işin başka bir komik tarafı... :)

Alıntıları Göster
    Hiç bir malı babamın malıymış gibi savunmam.Bana ne? Yollarda boşline passat görmek istemiyorsan bakmayacaksın.Ayrıca makyajlanıp da kasayı tamamen farklı kılan bi marka henüz görmedim.Ülkedeki araba fiyatları savunuyormuşum gibi bi düşünce aklına nerden geldiyse lütfen bir daha gelmesin

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-DECF0C154

Hiç bir malı babamın malıymış gibi savunmam.Bana ne? Yollarda boşline passat görmek istemiyorsan bakmayacaksın.Ayrıca makyajlanıp da kasayı tamamen farklı kılan bi marka henüz görmedim.Ülkedeki araba fiyatları savunuyormuşum gibi bi düşünce aklına nerden geldiyse lütfen bir daha gelmesin

Alıntıları Göster
    Makyajda kasa tamamen değişmez de en azından farlar falan değişir. :) Adamlar bir tek sisi değiştirp devam etmişler. Ben senin için söylemedim yazdiklarimi genel olarak söyledim. Ve hala içten içe savunuyorsun gereksiz yere. Yollarda görmek istemiyorsan bakmıcaksın demek ne demek ? 125 BG su motorlu d segment araç mı olur ? Yollarda kepaze oluyorlar görmemek mümkün değil ki... Arkadaşım 178 bine b8 passat aldi hem de boş. Ben 169bin e f10 m tec bmw 5.20 aldım. Adam kafasını duvarlara sürtüyor şimdi. Anlatmak istediğim bu. 178 bin verdi ayna katlanmiyor...

• ön ve arka park sensör sayısı 4ten 6ya çıkmış. analog saat konusunda arkadaşlara katılıyorum. saçma sapan Passat yazısı nedir yahu? binen kişi hangi arabaya bindiğini bilsin kafasıyla mı yapılmış?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iquique -- 6 Şubat 2019; 14:18:31 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.