Şimdi Ara

2019 LG C9 OLED TV KULLANICILARI KULÜBÜ (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.983
Cevap
27
Favori
103.444
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bende siki bir c9 takipçisiyim su andan itibaren. Vatandan indirim bekliyorum. olursa bende alacam insallah
  • Philipp_Plein kullanıcısına yanıt
    Hocam OLED55C9 cıktığında kaçtan satıldı?
    17999
    Kaç kişi aldı bu fiyattan 2 3 ay içinde 14999 düştü bu fiyattan satıldı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • enessezgin E kullanıcısına yanıt
    Hocam tahminen
    LG OLED65CX 27. 999. 00TL
    LG OLED77CX 69.999.00TL den satışa çıkacak.

• Sadece Amerika'da virüs nedeniyle 20 milyon kişinin işsiz kalması bekleniyor,o kadar televizyonu bu fiyatlardan kime kaç tane satabilecekler.Bizde de benzer bir durum olacak muhtemelen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: özkanşef

Sadece Amerika'da virüs nedeniyle 20 milyon kişinin işsiz kalması bekleniyor,o kadar televizyonu bu fiyatlardan kime kaç tane satabilecekler.Bizde de benzer bir durum olacak muhtemelen.
    Hocam bunlar premıum ürünler cıktığı an yok satar yanlış anlamayın şuan OLED 65C9 stoklarda olsun yaklaşık 46 47 kişi almak için beklıyor,her ürünün bir alıcısı oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: odilya

bende siki bir c9 takipçisiyim su andan itibaren. Vatandan indirim bekliyorum. olursa bende alacam insallah
    Hocam takipte kalın en kısa sürede düşer diye tahmin edıyorum fiyatı buradan paylaşım yaparız
  • Fiyatların maşallahı var hocam Bu döviz kuruyla filan normal tabi denecek bir şey yok. C9 almakla iyi etmişiz o zaman. Acaba pişman olur muyum CX yakınken alıyorum diye düşünmüştüm ama gitti o düşünce

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • çetin169 Ç kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun hocam. Foto vb bekleriz konuyu canlandırmak açısından

• quote:

Orijinalden alıntı: enessezgin

Fiyatların maşallahı var hocam Bu döviz kuruyla filan normal tabi denecek bir şey yok. C9 almakla iyi etmişiz o zaman. Acaba pişman olur muyum CX yakınken alıyorum diye düşünmüştüm ama gitti o düşünce

Hocam OLED77C9 ile keyfinize bakın bu işin sonu yok
    Yaklaşık 27.000 fark var OLED77CX ararsında değermi değmez o farkka 1 tane OLED65CX alırsın

• Haklksınız hocam sonu yok da işte insan doyumsuz

• quote:

Haklksınız hocam sonu yok da işte insan doyumsuz
    Hocam ses kalitesi nasıl ev kullanımı için yeterli geliyormu?
  • quote:

Canlı kanlı çok daha iyi hocam. Muhteşem bir deneyim. Tavsiye ederim uygun fiyat yakalarsanız. Sorusu olanlara elimden geldiğince yardım etmeye çalışırım. Sağolun
    Merhaba , öncelikle yeni bölüm için teşekkürler.. Bundan önceki tv niz ve görüntü kaynağınız (Digitürk ,D-smart receiver ya da uydu cihazı) neydi sakıncası yoksa yazabilir misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Burak_Keskin06

Hocam OLED55C9 cıktığında kaçtan satıldı?
    17999
    Kaç kişi aldı bu fiyattan 2 3 ay içinde 14999 düştü bu fiyattan satıldı.
    O fiyata içine gömdükleri 46” led tv hediyesi vardı sonra o kampanya bitince gerçek fiyatı olan 13K ya gerilemişti.

• Hocam ses kalitesi gayet yeterli. Ses seviyesini en çok 50 ye aldığımı hatırlıyorum. Kalite olaeak da gayet yeterli. Soundbara filan gerek yok öyle. Ama tabi fiziksel 5.1 ses almak isteyenler soundbar çözümlerine yönelebilirler. Normal kullanım için gayet yeterli. Sanal 5.1 desteği de çok iyi. Netflix dizilerinde fiziksel gibi olmasa da o etkiyi hissettim. Dediğim gibi fiziksel olsa daha farklı olur.
    kemalege2000 hocam benim eski tv yaklaşık 10 yıllık filan vesteldi. İkisini karşılaştıramam tabi

• Philipp_Plein kullanıcısına yanıt
    Hocam ithal ürünler sonuçta. Döviz kurunu da dikkate almak lazım

• quote:

Orijinalden alıntı: Philipp_Plein

O fiyata içine gömdükleri 46” led tv hediyesi vardı sonra o kampanya bitince gerçek fiyatı olan 13K ya gerilemişti.

Alıntıları Göster
    Hocam ürün cıktığında hediye yoktu, 2 ay sonra başlattı kampanya 50 inç tv hediye kampanyası,
    Hocam inşllah uygun fiyattan cıkar, 1 ay içinde belli olur fiyatı düşünen herkez alır
  • quote:

Hocam ses kalitesi gayet yeterli. Ses seviyesini en çok 50 ye aldığımı hatırlıyorum. Kalite olaeak da gayet yeterli. Soundbara filan gerek yok öyle. Ama tabi fiziksel 5.1 ses almak isteyenler soundbar çözümlerine yönelebilirler. Normal kullanım için gayet yeterli. Sanal 5.1 desteği de çok iyi. Netflix dizilerinde fiziksel gibi olmasa da o etkiyi hissettim. Dediğim gibi fiziksel olsa daha farklı olur.
    kemalege2000 hocam benim eski tv yaklaşık 10 yıllık filan vesteldi. İkisini karşılaştıramam tabi
    Hocam bir ev kullanımı için ideal şekilde yeterli osaman.
  • Normal kullanım için kesinlikle yeterli hocam. Ekstra masrafa gerek yok

• Benim c9’da bugün geldi, kuruldu. Hiç bir sıkıntı yok. Önceki kullandığım samsung nu4200 curved.eşekten inip arap atına binmiş gibiyim.

• erenu89 E kullanıcısına yanıt
    Dostum hayırlı uğurlu olsun güzel günlerde kullan.Hangi vatan mağazasından hangi şehre geldi acaba.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.