Şimdi Ara

2019 LG C9 OLED TV KULLANICILARI KULÜBÜ (119. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.983
Cevap
27
Favori
103.444
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 117118119120121
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    nasıl beceriyorlar o piksel hatasını? capasitör hatası olsa gerek TFT teknolojisinin sorunu... kontrolsüz üretimin sonucu...
  • arkadaşlar selam. bence çok uluslu şirketler Türkiye'yi 3cü dünya ülkesi gibi görüyor ve buraya gönderdikleri malları da ona göre gönderiyorlar.
    yanlış anlamadıysam oled ekranlar koreden geldi ve tvler büyük ihtimalle vestelde falan toplanmıştır. yabancı forumlarda ölü pixel şikayeti var mı acaba bunada bir bakın.
    tabi bu sorun amerika'da falan olsa orada bu cihazı alan kullanıcı LGye zor zamanlar yaşatır. yok öyle 6 ay değişim var falan demez garanti süresi 2 yıldır 720 gün diyelim ki bu olay 719 gün oldu, hadi değiştirmiyoruz veya tamir edemiyoruz desinler. diyelimki aldılar tamire belli bir süre geçerse muadil cihaz verirler vermediler mi tüketici bir avukat bulur direkt mahkemeye verir ve seyredemediği günlerin psikolojik bozukluğunu bile LG misliyle öder. ama bizler inanın hoşgörülü toplumuz.
    birde buradaki BURAK kardeşin hakkını verelim, keşke LG bünyesinde böyle insanlar olsa. yasal hakkınızı yasal süreniz içerisinde almaya çalışın ne gerekiyorsa yapın çünkü yasal süreniz biterse LG'de muhatap bile bulamayabilirsiniz.
    sakın yazdıklarım başka yere çekilmesin ben sadece LG tvler ile yaşadığım sorunlardan sonra sizleri uyarma gereği duydum herkese kolay gelsin.

• outlander O kullanıcısına yanıt
    3.dunya ülkesi gibi görüyor kısmına bir şey diyemem.Hakli yanınız olabilir.
    Zaten bu politikayı kendi ülkemize kendimiz yapıyoruz.Disariya mal giderken en iyisi gider iç piyasaya özen gösterilmez.
    Biz kendimize özen gostermiyoruz elin adamı mı bize özen gösterecek?

Velhasıl

Konu başka yerlere gitmesin şimdi.

Amerika'daki bahsettiğiniz haklar artık bu ülkede de mevcut.Sadece biraz daha fazla uğraş gerektiriyor o kadar.Eskiden hiç yoktu.

THH ile açıp kazanmadığım bir hak mücadelem olmadı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • s_g_m_s kullanıcısına yanıt
    Evet ben de tüketici mahkemesinde hiç dava kaybetmedim ancak süreç uzun ve sonucu malesef sadece hakkın geri verilmesi oluyor. Satıcıya uygulanan bir yaptırım yok.

Kaldı ki burada durum 1-2 değil komple satılan bir serinin hatalı olması durumu, firmanın ya bu konuyu çözmesi ya da devletin bu tarz durumlara karşı ağır yaptırımlar uygulaması gerekir.

Bu ülke hiç bir şirketin sorgusuz sualsiz top koşturacağı arka bahçesi olmamalı. Şahsi kanaatim kimse susup bu durumu sineye çekmemeli.

• keyn K kullanıcısına yanıt
    Hocam 65C9 da 55deki ölü pixel problemleri yokmu?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: anktotti

Hocam 65C9 da 55deki ölü pixel problemleri yokmu?
    Hocam OLED65C9 şuana kadar 1 kez yaşanmadı diye bilıyorum yaşayan olsa yazardı burada.
  • Ben bugün servis talebinde bulunup iade sürecini başlattım , görüntü-ses kalitesinden çok memnun olmama rağmen bu şekilde kullanmamaya karar verdim. Gelişmeler ile ilgili buradan bilgi vereceğim.
    Yeni tv talep etmeyeceğim bu süreci daha fazla uzatmak istemiyorum.
  • e_mumcik E kullanıcısına yanıt
    Para iadesimi isteyeceksiniz.

• e_mumcik E kullanıcısına yanıt
    Hakkınızda hayırlısı olsun hocam

Keyifle kullanmayacaksiniz en doğrusunu yapmışsınız

• alsem A kullanıcısına yanıt
    Evet para iadesi isteyeceğim , Vatan ile konuştum servis çağırıp rapor tutturun , iade işlemini yaparız dedi.
  • anktotti kullanıcısına yanıt
    Benim 65inç tr üretim 7 8 tane var.

• quote:

Orijinalden alıntı: eto83

Benim 65inç tr üretim 7 8 tane var.
    Hocam rapor tutdurdunuz mu siz ?
    İlk kez OLED65C9 da olduğunu duydum.
  • Servisi aradım cumartesiye randavu verdiler gelecekler

• quote:

Orijinalden alıntı: eto83

Servisi aradım cumartesiye randavu verdiler gelecekler
    Hocam direk rapor yazar değişim olur
  • 55E9 nereden buluruz?

• Arkadaşlar aşağıdaki örnek listeye göre bana özelden bilgilerinizi gönderin bende bilgilerinizi listeye girip Abdullah Bey’e mail atacağım.Tablo olarak göndermenize gerek yok siz bilgilerinizi gönderin ben listeyi dolduracağım.

En geç cumartesi akşama kadar herkes özelden bilgilerini bana göndersin.

Sadece 55C9 da problem yaşayan arkadaşlar bilgilerini gönderecekler.

2019 LG C9 OLED TV KULLANICILARI KULÜBÜ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alsem -- 5 Haziran 2020; 14:7:45 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Philipp_Plein

55E9 nereden buluruz?
    Hocam TÜRKİYE satışına açılmadı bulamazsınız bu ürünü
  • Bugün servis geldi , ölü pikselleri tespit etti , bir yeri arayıp teyit aldı , rapor tuttu götüreceğiz tvyi dedi , arabada yer yokmuş Pazartesi gelip alacaklarmış.Merkezden onay alıp bilgilendireceğiz sizi dedi.Bakalım para iadesi istediğim zaman sorun çıkaracaklar mı onu merak ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: e_mumcik

Bugün servis geldi , ölü pikselleri tespit etti , bir yeri arayıp teyit aldı , rapor tuttu götüreceğiz tvyi dedi , arabada yer yokmuş Pazartesi gelip alacaklarmış.Merkezden onay alıp bilgilendireceğiz sizi dedi.Bakalım para iadesi istediğim zaman sorun çıkaracaklar mı onu merak ediyorum.
    Hocam değişim raporu yazıldınmı herhangi bir sorun sıkıntı olmadan ödemeniz iade olur havale yaptığsanız eğer 3 iş gününde geçer kredi kartı ile ödeme yaptığsanız bu süreç 2 haftayı bulur
  • 
Sayfa: önceki 117118119120121
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.