Şimdi Ara

2019 LG C9 OLED TV KULLANICILARI KULÜBÜ (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.983
Cevap
27
Favori
103.444
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugun borusan lojistikten tv mi teslim aldım. Insallah servis yarın ya da cuma günü gelip kurucak. Hangi testleri kesin olarak yaptirmam lazim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • emforny E kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle ölü piksel testini detaylıca yapın yaptırın ben dahil son teslim alan arkadaşların birinde epeyce ölü piksel çıktı panelde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nofear_61 -- 21 Nisan 2020; 19:11:47 >
  • çetin169 Ç kullanıcısına yanıt
    Hocam bu durum bende de vardı. Bazı pikseller değişiyor bazıları sabit ölü kalıyordu. Bi anlam veremedim duruma. Servis aldı götürdü vatandan değişim bekliyoruz şimdi.

• quote:

Orijinalden alıntı: emforny

Bugun borusan lojistikten tv mi teslim aldım. Insallah servis yarın ya da cuma günü gelip kurucak. Hangi testleri kesin olarak yaptirmam lazim?
    Hocam hayırlı olsun güle güle kullanın bu süreçte herkesin uygulaması gereken işine yarayacak olan şeyleri maddeler halinde yazıcam okuyun ve mutlaka uygulayın ki hiç sorun yaşamayın.

1.Öncelikle tv yi internet veya mağaza nereden aldığınız farketmeksizin kutu elinize ulaştığı anda kesinlikle kimse dokunmada kutunun her bir santimini güzel bir şekilde inceleyin kutunun yıpranmamış olmasına bandrollerine açılacak olan yerlerine dikkatlice bakın ve içinize sinsin kutunun daha önceden açılmadığına karar verdiğiniz anda servis elemanlarına sadece kutuyu açmasını söyleyin kutu açıldıktan sonra içinden çıkan her bir parçayı vidalar, askı aparatı,tv ayakları,gibi şeyleri kutuları jelatinleri üzerindeki çizik veya parmak izlerine kadar inceleyin tvnin jelatinli olmasına üzerinde toz olmamasına ve sıfır kokusuna dikkat edin.

2.Tüm bunları yaptıktan sonra tv yi kurabilirsiniz diyin tv kurulduktan sonra gerekli testleri mutlaka yaptırın ölü piksel bulutlanma vs. yakından her bir pikseli tane tane inceleyin ölü piksel olmadığına emin olun.

3.Daha sonra servis elemanlarından tv nin sistem menüsüne girmelerini isteyin ve tv nin kullanım süresine bakın eğer açamıyoruz bilmiyoruz gibi şeyler söylüyorlarsa kullanım saatine bakmadan tv yi asla teslim almayacağınızı ve imza atmayacağınızı söyleyin ve gerçektende teslim almayın.

4.Son olarak tüm bu evreleri tamamladıktan sonra tv her anlamda içinize sinip sorunsuz olduğuna karar verdikten sonra en son servis elemanlarının verdiği kağıda imzanızı atın bu kısım çok önemli ilk 3 maddeyi tam anlamıyla başarılı bir şekilde yapmadan sakın imza atıp teslim almayın.

• Arkadaşlar merhaba. Az önce yakından dinine girerek pixel testi yaptım sonuc olarak tv de 11-12 tane kadar ölü pixel saydım. Tv kurulurken servis uzaktan bakıp birşey yok hayırlı olsun dedi cekti gitti. Resimleri paylasıyorum sizlerde onaylıyacaksınız muhtemenelen.

Şimdi süreç nasıl işlemeli bana biraz bahsedermisiniz? Direk servisimi arıyoruz yoksa LG genel merkezimi? servis geldiğinde gösterip gözlerinin icine sokacağım elbet! Alıp götürdüklerinde değişim iade verirlerse değişimi (vatan) dan mı yapacağız ? Şimdiden teşekkürler

2019 LG C9 OLED TV KULLANICILARI KULÜBÜ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AxS -- 21 Nisan 2020; 20:12:48 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• ps4 de hdr oyun açınca tvnin alt kısımları baya bi ısınıyomu sizdede?
  • quote:

Orijinalden alıntı: alsem

Hocam en fazla yeşilde 7-8 tane.Diğer renklere göre değişiyor 2-3-4-5 tane,her renkte farklı.
    Bir de şu var bazıları kaybolup tekrar geliyor değişken.
    Ama yeşil renkte çok belirgin ve net.
    Hocam kusura bakmayın çok soru sordum size!
    Benim tv de ölü pikseller tv nin en üst ve en alt çerçeve birleşim yerine çok yakın,tv nin orta kısımlarında yok,sizinkide o şekilde miydi yoksa tv orta kısımlarındada var mıydı?

• Haydaaa ne oluyor arkadaşlar bu ölü piksel olayı ne böyle?

Benle başladı devamı geliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: AxS

Arkadaşlar merhaba. Az önce yakından dinine girerek pixel testi yaptım sonuc olarak tv de 11-12 tane kadar ölü pixel saydım. Tv kurulurken servis uzaktan bakıp birşey yok hayırlı olsun dedi cekti gitti. Resimleri paylasıyorum sizlerde onaylıyacaksınız muhtemenelen.

Şimdi süreç nasıl işlemeli bana biraz bahsedermisiniz? Direk servisimi arıyoruz yoksa LG genel merkezimi? servis geldiğinde gösterip gözlerinin icine sokacağım elbet! Alıp götürdüklerinde değişim iade verirlerse değişimi (vatan) dan mı yapacağız ? Şimdiden teşekkürler

Hocam merhaba sizdeki piksel değil panel hatası olabilir daha belirgin resimler atarmısınız?
    Birde özelden fatura bilginiz ve tv nin seri numarasını paylaşım yapın hızlıca çözüm üretelim yardımcı oluyum size hocam
    444 65 43 arayıp servis kaydı oluşturabilirsiniz bilginiz olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: xyro

ps4 de hdr oyun açınca tvnin alt kısımları baya bi ısınıyomu sizdede?
    Hocam sadece ps4 de mi oluyor herhangi flim v.s izlerkende oluyor mu?
  • Burak Bey bu son teslimatlar neden böyle oldu? Bir çok arkadaşın panelinde hatalar çıktı bir fikriniz var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: nofear_61

Burak Bey bu son teslimatlar neden böyle oldu? Bir çok arkadaşın panelinde hatalar çıktı bir fikriniz var mı?
    Tr deki ürünlerin hepsi aynı deniyor ancak bu zamana kadar çıkmayan şikayetlerin başlaması tuhaf
  • quote:

Burak Bey bu son teslimatlar neden böyle oldu? Bir çok arkadaşın panelinde hatalar çıktı bir fikriniz var mı?
    Hocam anlamadım bende şuana kadar hiç karşılaşmadık ilk kez sizde cıktı sonrası geldi özelden serisini gönderirse araştırcam piksel değil panel hatası var bence resim beklıyorum yüklerse eğer piksel mi panel mi görürüz.
  • Arkadaşlar ben de şaşırıyorum gerçekten.O gece vatandan 9 bin tl ye C9 alanların ben dahil neredeyse hepsinde ölü piksel çıktı.İşin ilginci ürünler teşhir değildi hepsi sıfırdı,hem ekran kullanım saatleri sıfır dı hemde bütün aparatlar yeni jelatinliydi.Şimdi ister istemez insanın aklına şu geliyor,yeni gelen tv lerdemi böyle çıkacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: ismet3535

Tr deki ürünlerin hepsi aynı deniyor ancak bu zamana kadar çıkmayan şikayetlerin başlaması tuhaf

Alıntıları Göster
    Hocam elektronikişi şans işi bizim mağzamızda belki 400,450 adet satıldı 1 tane cıkmadı,belki cıktı dikkat eden olmadı önemli olan herhangi sorun sıkıntı oldun mu hızlıca çözüm üretilmesi gereken destekler verileçek.
  • Benim fatura ve ürün bilgilerim sizde mevcuttu isterseniz arkadaştan gelen bilgiler ışığında onları da bir kıyaslayalım. Yani anlayamadık olayı. Bana gelen üründe ocak üretimiydi bu arada.

• quote:

Orijinalden alıntı: alsem

Arkadaşlar ben de şaşırıyorum gerçekten.O gece vatandan 9 bin tl ye C9 alanların ben dahil neredeyse hepsinde ölü piksel çıktı.İşin ilginci ürünler teşhir değildi hepsi sıfırdı,hem ekran kullanım saatleri sıfır dı hemde bütün aparatlar yeni jelatinliydi.Şimdi ister istemez insanın aklına şu geliyor,yeni gelen tv lerdemi böyle çıkacak.
    Hocam gelen üründede olursa oda değişim olur,alan kişi sayısı çok o gece 50 adet üzerinde satılmış alan kişilerin hepsi detaylı bakmamış olabilir yada bakıldığsada cıkmamıştır hocam
  • quote:

Benim fatura ve ürün bilgilerim sizde mevcuttu isterseniz arkadaştan gelen bilgiler ışığında onları da bir kıyaslayalım. Yani anlayamadık olayı. Bana gelen üründe ocak üretimiydi bu arada.
    Tamamdır hocam sizi fatura bilginiz tv serisi mevcut onada bakalım bir bana ulaşan bilgiyi burada paylaşım yaparım
  • Burak bey merhaba. Size hem özelden mesaj yazdım hemde whatsapptan. Bir bakarmısınız rica etsem.

• quote:

Orijinalden alıntı: Burak_Keskin06

Hocam hayırlı olsun güle güle kullanın bu süreçte herkesin uygulaması gereken işine yarayacak olan şeyleri maddeler halinde yazıcam okuyun ve mutlaka uygulayın ki hiç sorun yaşamayın.

1.Öncelikle tv yi internet veya mağaza nereden aldığınız farketmeksizin kutu elinize ulaştığı anda kesinlikle kimse dokunmada kutunun her bir santimini güzel bir şekilde inceleyin kutunun yıpranmamış olmasına bandrollerine açılacak olan yerlerine dikkatlice bakın ve içinize sinsin kutunun daha önceden açılmadığına karar verdiğiniz anda servis elemanlarına sadece kutuyu açmasını söyleyin kutu açıldıktan sonra içinden çıkan her bir parçayı vidalar, askı aparatı,tv ayakları,gibi şeyleri kutuları jelatinleri üzerindeki çizik veya parmak izlerine kadar inceleyin tvnin jelatinli olmasına üzerinde toz olmamasına ve sıfır kokusuna dikkat edin.

2.Tüm bunları yaptıktan sonra tv yi kurabilirsiniz diyin tv kurulduktan sonra gerekli testleri mutlaka yaptırın ölü piksel bulutlanma vs. yakından her bir pikseli tane tane inceleyin ölü piksel olmadığına emin olun.

3.Daha sonra servis elemanlarından tv nin sistem menüsüne girmelerini isteyin ve tv nin kullanım süresine bakın eğer açamıyoruz bilmiyoruz gibi şeyler söylüyorlarsa kullanım saatine bakmadan tv yi asla teslim almayacağınızı ve imza atmayacağınızı söyleyin ve gerçektende teslim almayın.

4.Son olarak tüm bu evreleri tamamladıktan sonra tv her anlamda içinize sinip sorunsuz olduğuna karar verdikten sonra en son servis elemanlarının verdiği kağıda imzanızı atın bu kısım çok önemli ilk 3 maddeyi tam anlamıyla başarılı bir şekilde yapmadan sakın imza atıp teslim almayın.

Alıntıları Göster
    Çok teşekkürler Burak Bey ilginiz alakaniz icin insallah bir sorun cikmaz kutuda herhangi bir sorun iz yoktu zaten acilmis olduguna dair umarim icinden de oyle cikar.

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.