Şimdi Ara

2019 F/P Tatil Fırsatları (Ana Konu) (352. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.104
Cevap
253
Favori
774.831
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 350351352353354
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2-6 Ekim Side Palemo Hotels Oceana da konakladım. Son dakika fırsatından yarı deniz manzaralı oda 4 gece 2 kişi 3450 TL.

Temizlik, personel ilgisi, yemekler genel kondisyon çok iyiydi. Tavsiye ediyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • dore-can D kullanıcısına yanıt
    Nerede ne kadara konaklıyorsunuz hocam ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba,

Geçtiğimiz hafta herkes tarafından önerilen Zeynep otel belek'te konakladık. Gelecek senelere referans olması açısından değerlendirmemi paylaşmak istiyorum.

Havaalanına iniş yaptıktan sonra Via Transfer (Mia transfer) ile ayarladığım transferimi yapacak olan şoförün numarasını mesaj olarak aldım. Bavullarımız çıkana kadar şoför bey geldi ve takribi 3-5 dakika beklettikten sonra transfer aracımıza yerleştik ancak bir sonraki uçaktan gelecek 2 kişiyi bekleyeceğimiz gerekçesiyle bizi yarım saat oyaladılar ki ben transferi tek başıma olacak şekilde almıştım. Yarım saat beklemenin sonunda, gelen kişilerin uçağının indiğini, bavullarını aldıklarını ancak kırık olmasından ötürü rapor tutulacağını dolayısıyla biraz vakit geçeceğini söylediler. Bu sürede de beklemek istemediğimizi söylediğimiz için bizi 18 kişilik bir minibüse bindirmek istediler :) Hem daha kötü şartlarda gitmek istemediğim için hem de daha fazla bekleyeceğimizi anladığım için(minibüs dolana kadar bekleteceklerdi) karşı çıktım ve yolun karşıdan 150 liraya taksi tuttum, via transfer (mia transfer) ile bir daha görüşmemek üzere ayrılıp otele doğru yola çıktık.

Otele 13:20 civarında vardık, otelin normal giriş saatinden erken varmamıza rağmen odamız hemen teslim edildi. (Aile odası almamızın bir etkisi olabilir.)
    Sonrasında biraz etrafı dolandıktan sonra öğle yemeğiyle tatilimize başladık. Otel değerlendirmelerime geçecek olursam;

Otelin genel işleyişi, konumu, mekanı ve çalışanlarından memnun kaldığımızı söylemek istiyorum. Ancak otelin yemeklerinde bir tatsızlık vardı. Coşku beye yemek konusunda seçici olduğumuzu belirttiğimizde zeynep otel'den memnun kalacağımızı belirtmişti -o yüzden burayı tercih ettik.- bu açıdan biraz hayal kırıklığına uğradığımızı söyleyebilirim. Özellikle kırmızı etler yenilebilir değildi -garip bir koku vardı-, beyaz etler de benzer şekilde soğuk ve tatsızdı. Öğle yemeğinde yiyecek bir şeyler bulamadığımızdan ötürü Snack Bar'a giderek sonraki günlerde orda yemeyi tercih ettik. Snack barın yemekleri lezzetliydi (özellikle zeynep pizza) ancak 16:00'da kapanmasından ötürü akşam yemeklerimizi ana restoran'da yemek durumunda kaldık.
    Ana restoranda yenilebilir yiyecekler pide, patates, bazı zeytinyağlı yiyeceklerden ibaretti. Hem yaptıkları ızgara etlerde hem güveçte pişirdikleri etlerde benzer bir kötü koku vardı. Dolayısıyla sürekli olarak karbonhidrat ağırlıklı beslenmek zorunda kaldık. Ana yemeklerin dışında tatlı reyonunu pastalar başta olmak üzere başarılı bulduğumu da belirttikten sonra puanlama aşamasına geçmek istiyorum.

Deniz: 8/10 -> Öğleden sonra biraz dalgalı olmasına rağmen sürekli denize girdik, iskele ve iskele bar başarılıydı.

Hizmet: 9/10 -> Çalışanlar güleryüzlüydü, memnun kaldık.

Konsept: 9/10 -> Snack bar akşam 7'ye kadar açık kalabilirdi.

Yemekler: 3/10 -> Karbonhidrat ve tatlılar dışında yiyecekler kötüydü.

Oda: 9/10 -> Odadan memnun kaldık, iki katlı olması hoşumuza gitti.

Genel değerlendirme: 7/10 -> Yemekler iyileştirilirse seve seve bir daha gidebilirim, eğer yemekler bu şekilde devam ederse fiyat açısından avantajlı olursa gidilebilir.
    Eylül başında rezervasyon yaptığımızı göz önünde bulundurursak fiyat/performans açısından başarılı bir tatil olduğunu düşünüyorum(Gecelik kişibaşı 350TL). Seneye için otel aramalarına başladığımızı söyleyerek burda bitiriyorum. Sorularınız varsa yardımcı olabilirim.

İyi forumlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jestia -- 7 Ekim 2019; 10:45:50 >

• Nuh'un gemisini kesinlikle önermiyorum. Limak gibi otel varken oraya gitme hatasında bulunduk :( yemekler lezzetsiz, çeşit az. Kırmızı et vasat, az çeşit... tavuk ve patates yemekten başka bir şey yapamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: investing

Nuh'un gemisini kesinlikle önermiyorum. Limak gibi otel varken oraya gitme hatasında bulunduk :( yemekler lezzetsiz, çeşit az. Kırmızı et vasat, az çeşit... tavuk ve patates yemekten başka bir şey yapamadım
    keşke almadan yorumlara baksaydınız. limak ile kıyas kabul etmez bu otel
  • quote:

Orijinalden alıntı: alitaro

keşke almadan yorumlara baksaydınız. limak ile kıyas kabul etmez bu otel

Alıntıları Göster
    Nisan ayında almıştım, o zaman yorumlar böyle değildi maalesef :(
  • tepetör T kullanıcısına yanıt
    Adrasan da 30.09/03.10 arası konakladık hocam.. Cicibaba hotel/restoran da kaldık denize sıfır.. deniz çok güzel çocuklar için ideal, Çıralı ve olimposa yakın alternatif olarak..otel yarım pansiyon şeklinde işletme çok iyiydi temizlik anlamında, adrasanın en yeni oteli, sabah kahvaltısı tatminkar, akşam yemekleri köfte,tavuk veya balık olarak seçmeli şeklinde gayet lezzetli ve mezeleriyle beraber doyurucu.. işletme sahipleri de ilgili,sıcakkanlı.. genel olarak memnun ayrıldık..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • arkadaşlar herkese selamlar,
    2020 yazı için Daima Biz Otel - Kemer seçmeyi düşünüyorum.
    burada konaklayan ve aquapark hakkında bilgi verebilecek olan var mıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: investing

Nisan ayında almıştım, o zaman yorumlar böyle değildi maalesef :(

Alıntıları Göster
    şimdi malum siteden 2019 nisan ayında yazılan yorumlara baktım onlar da gayet kötü.

şimdi 5 yorumdan 3ü muhteşem filan diyor ama onlar hikaye. size tavsiyem otel araştırırken en çok kötü yorumlara dikkat edin.

atıyorum mesela yorumun birinde otele girişte 500 tl depozito alındığı ve çıkışta da çıkış yapıldıktan sonra lobiden dışarı çıkmanın yasak olduğunu yazmışlar. bu tek bir yorum bile o otelin kalitesini gösteriyor.

mesela açın voyage belek'in yorumlarına bakın en kötü yorumların gerekçelerini okuyun güler geçersiniz. en kötü yorumu ne kadar iyiyse o otel de o kadar iyidir.

• quote:

Orijinalden alıntı: alitaro

şimdi malum siteden 2019 nisan ayında yazılan yorumlara baktım onlar da gayet kötü.

şimdi 5 yorumdan 3ü muhteşem filan diyor ama onlar hikaye. size tavsiyem otel araştırırken en çok kötü yorumlara dikkat edin.

atıyorum mesela yorumun birinde otele girişte 500 tl depozito alındığı ve çıkışta da çıkış yapıldıktan sonra lobiden dışarı çıkmanın yasak olduğunu yazmışlar. bu tek bir yorum bile o otelin kalitesini gösteriyor.

mesela açın voyage belek'in yorumlarına bakın en kötü yorumların gerekçelerini okuyun güler geçersiniz. en kötü yorumu ne kadar iyiyse o otel de o kadar iyidir.

Alıntıları Göster
    haklısınız o zamanki kötü yorumlarla iyi yorumları karşılaştırınca yanlış sonuca vardığımı anladım.

neyse ben yandım başkaları yanmasın diyelim

• erka1907 kullanıcısına yanıt
    Tavsiye etmem kötü bir otel.Sadece Aqua için bile olsa sezonda o kadar para verilmez o otele.

• investing kullanıcısına yanıt
    Nuhun gemisine ve limak a gitmis biri olarak, nuhun gemisi granada belek limak kibris ise voyage belek diye bi karsilastirma yapabilirim , kesinlikle limak varken hunun gemisine gidilmez.

• erka1907 kullanıcısına yanıt
    Daha once gittiginiz otellere gore değişir bu oyelin memnuniyeti , aquasi disinda kapisinin onunden gecilmeyecek bir otel.

• Bu ay voyage torba ya gitmeyi düşünüyordum. 2 gece 4 yetişkin 2600 falan çıkıyor fakat bildiğim kadarıyla bu otelin kapalı havuzu ve açık ısıtmalı havuzu yok galiba o yüzden biraz kararsız kaldım. Böyle kaliteli bir otelin ekime kadar açık olup bunu yapmaması ilginç

• parkdvl kullanıcısına yanıt
    Mesela biz hocam. İş dolasıyla ve fiyat bakımından anca gidebiliyoruz otele. Vogue bodrum otele gidecektik fakat su basmış otele para iadesi yapılacak

• Sizinde şansınıza hocam,bildiğin otel sular altında kalmış.

• gorkemnalbant G kullanıcısına yanıt
    Sorma hocam aynen öyle

• 
Sayfa: önceki 350351352353354
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.