Şimdi Ara

2019 F/P Tatil Fırsatları (Ana Konu) (253. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.104
Cevap
253
Favori
774.826
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 251252253254255
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hesaba bakar mısınız ? Türkiye'ye yakın 400 milyon müslüman yaşıyormuş bunun %10 unu çeksek 40 milyon kişiyi helal turizmle ülkemize getirebilirmişiz

İyi de islami oteller diğer otellerden daha pahalı ve yorumlara bakarsanız çoğunu da beğenen yok

Neyin kafasını yaşıyor bunlar ?
    https://www.sabah.com.tr/turizm/2019/06/14/helal-turizmle-40-milyon-turist-getirebiliriz?utm_source=facebook&utm_medium=social&utm_campaign=rss

• Arkadaşlar kritikler ve esprili cevaplarınız için teşekkür ederim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Larissa Holiday Beach Club (Konaklı)
    Bu otelin fiyatları ucuz geldi bana bu otel Hakkında Bilgi sahibi olan bir arkadaşımız var mı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Baratonian

Arkadaşlar kritikler ve esprili cevaplarınız için teşekkür ederim.
    Tamam espri falan yaptık da ,ben maxx royale gidecek olsam ne otele girmeden önce burada olup zaman kaybederim

ne de otelden çıktıktan sonra

vay la otel ,şöyle ,böyle diye buraya yazarım

Bundan emin olabilirsiniz

Hayırlı gezmeler size hocam
  • ankarali87 A kullanıcısına yanıt
    Dediğiniz otel de kalmadım ama larissa otellerinin ikisinde kaldım . Öncelikle bu otel grubunun çoğu her sene veya bir kaç senede el değiştirir

Ben bu otel grubunda tek aradığım iyi bir denizi olabilmesi .Başka da kesinlikle beklenti olmaması gerekir ,hüsrana uğrarsınız

iyi denizi olan da side/Kumköy larissa beachdır .Deniz harici bir beklentiye girmem derseniz ,tercih edebilirsiniz

konaklı denizi taşlık bir alandır bazı otellerin denizine bile girilemez ama larissa konaklınınki nasıldır bilemem
  • polyo kullanıcısına yanıt
    Türkiye'nin en lüks otellerinden birinin en pahalı odalarından birini paylastiginiz için teşekkürler. Biraz daha pahalilari için Prive By Rixos ya da Gloria'nin villalarina bakabilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu yaz uhd otel zor.herkes belirtmiş zaten.en uygunu ege akdeniz turu. 4000 tl civarı 6 gece turlar var.(2+1 kişi ) denenebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi watersreep -- 14 Haziran 2019; 18:39:41 >
  • Antalya bölgesinde Temmuz ayı için 5 yıldızlı 2 yetişkin 1 çocuk max 3500 liraya önerebileceğiniz otel varmıdır arkadaşlar?

• Temmuz 11-15 temmuz arası Antalya bölgesinde max 4000 bütçe ile iki yetişkin ve bir bebek otel tavsiyesi istiyoruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: ankarali87

Larissa Holiday Beach Club (Konaklı)
    Bu otelin fiyatları ucuz geldi bana bu otel Hakkında Bilgi sahibi olan bir arkadaşımız var mı?
    Aman diyim sakın düşünmeyin bile.https://www.tripadvisor.com.tr/Hotel_Review-g951014-d548365-Reviews-Larissa_Holiday_Beach_Club-Konakli_Alanya_Turkish_Mediterranean_Coast.html yorumlar aşırı kötü.

• quote:

Orijinalden alıntı: dupondii

Temmuz 11-15 temmuz arası Antalya bölgesinde max 4000 bütçe ile iki yetişkin ve bir bebek otel tavsiyesi istiyoruz.
    Bu kriterleri siz ets ye yazim bence , belirlediginiz birkac oteli buraya yazin tecrubesi olan degerlendirsin , yoksa cok geniş kapsamli bir durum , mesela onceliginiz hangi konular vs. Gibi ....

• fettah kullanıcısına yanıt
    Bella resort and spa düşünüyorum. Aslında az çok kriter belli. Kum sahil, çocukla rahat etmek, bu bütçede max kaliteyi almak.

• quote:

Temmuz 11-15 temmuz arası Antalya bölgesinde max 4000 bütçe ile iki yetişkin ve bir bebek otel tavsiyesi istiyoruz.
    Crystal palace side

• quote:

Crystal paraiso verde boğazkent

• şu tatil muhabbetlerini okudukça gülüyorum, türk insanı olarak algımız öyle bir değiştiki, sanırsın padişah sarayından çıktık da ona göre hizmet kalite istiyoruz.
    hiç bir şeyi beğenmiyoruz. yok şu olacak, yok otelin bilmem ne özelliği olacak falan filan.
    Herşey dahil adı altında zaten soyguna kurban gidiyoruz. Elin avrupalısı 3 kuruşa tatil yapar, sen gider 12 taksitli tatil alırsın..

altı üstü 1 hafta denize gircen, yemek yicen, sanki çalışanları satın almış gibi hava tava yapıp değişik değişik triplere dalan insanımızda ki tavırlarda görülmeye değer.

allaha şükür deniz memleketinde yaşıyorum, yazın hemen hemen her gün denize gitme imkanım var.
    birde bu otellere bu kadar para kaptırmayın arkadaşlar zaten 1 haftada ne yicen içicen.
    en güzeli çadır kurmak.. mis gibi doğa içinde kendin pişir kendin ye..
  • Ruslara da fiyatlar ağır gelmeye başladı
    -------------------------------------

Rusya'da charter iptalleri başladı

Ruslar ya son dakikayı bekliyor, ya da bir yere gitmiyor

Seyahat pazarı uzmanları, Türkiye charter programında yapılan değişiklikler ve uçuş iptalleri son iki haftanın trend konusu olduğunu belirtiyor. Intourist Genel Müdürü Sergey Tolçin, bu durumun geçen yılın temmuz ve ağustos aylarında da gözlemlendiğini hatırlattı. Tolçin, ''Neden ise aynı, Antalya'daki yüksek fiyatlar ve Rus halkının alım gücündeki gerileme. Bu sezon başında iyi bir erken rezervasyon dönemi yaşadık ama şu anda talep kayıyor. İnsanlar ya son dakika sıcak turlarını bekliyor ya da hiçbir yere gitmeme kararı alıyor.
    https://www.turizmguncel.com/haber/rusyada-charter-iptalleri-basladi

• quote:

Orijinalden alıntı: merikop

Hilton da geçen sene 4 gece kaldık. İlgi alaka süper, yemek kalitesi iyi çeşitlilik azdı. Malt viskiye kadar tüm alkoller kaliteli markalarla ücretsiz sunuluyor. Kompakt, bir otel.
    Bu sene onun yanında Kemer Barutta kaldık, 10 gün önce, burası geçen seneki Hiltona göre bir tık önde diyebilirim. Otel çalışanları inanılmaz eğitimliler ve mutlular, kendinizi çok iyi hissediyorsunuz. Yeterli personel var. Yemek ve alkol çeşitlilikler bol, alkoller birinci sınıf. Havuz yeterli. İskele mevcut. Ayrıca bu yıl " Collection " denen bir seviyeye yükselmişler dolayısıyla onun gerekliliklerini yerine getiriyorlarmış.
    Barut Kemerde 2 kez kaldık, bu senede yine dayanamayıp rezervasyonu oraya yaptırdık. Mutlaka bir Maxx royal değildir ama şahsen bugüne kadar gördüğüm en üst kalite...

• İyi günler iyi tatiller arkadaslar
    17-20 temmuz antalyada bi tatil almak istiyorum öyle cok tatil kültürümüz yok çok anlamam bu islerden 1700-1800 adios puanım var 3250 tl gibi bisey yapıyor
    ilk olarak 450 puan avans cekerek sueno golf ayarlayım diye düsündüm sonra iceri girmenin gereksiz olduğunu düsünerek
    zeynep otele yöneldim yada queens park le jardin 4050 adios indirimi ile zeynep otel fiyatına geliyor
    esim kapalı ama ayrı pilaj havuz olsun öyle takıntılarımız yok kimseninde bizle isi olmadığı bi yer arıyoruz 1,5 yasındada bi oğlum var
    tatilden beklentimiz deniz ve yemek bu ikisinin mümkün olduğunca iyi olduğu bi yer arıyoruz
    bu iki otelden hangisini tercih etmeliyim yada farklı alternatij sunan olurmu ?
  • 
Sayfa: önceki 251252253254255
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.