Şimdi Ara

2019 F/P Tatil Fırsatları (Ana Konu) (252. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
7.104
Cevap
253
Favori
774.852
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 250251252253254
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ayvalık da tavsiye edeceğiniz bir pansiyon ya da ucuz yollu otel varmı?
    4-7 Temmuz arası 3 yetişkin,1 çocuk kahvaltı dahil.
    Limitim en fazla 1000 lira.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Duja bodrum icin arkadasimin yorumlari :

+ Lar

+ icki servisi oldukca genis aramadiginiz kadar var.
    + otelin konumu manzarasi muthis
    + personel cok caliskan olabildigince ilgileniyorlar (oda haric)
    + yemekler ortalama ustu mukemmel de diyemem

- ler

- otopark buyuk problem anayolun kenarina koyuyorsunuz hayatimda boyle bir seyle karsilasmadim
    - odada tv nin yatak karsisinda olmadigi ilk oteldeyim ayrica buzdolabi tamamen bos su bile koymamislar otel yetkililerine belirtmeme ragmen halan kaziyan yok
    - animatorler vasat, saklabanligi animatorluk saniyorlar mukemmel animatorlerin oldugu otellerde bulundum

Genel olarak - lerine ragmen fiyatini hak eden bir otel gelecek sene pahalanirsa tercih edilmez ancak su an fiyatiyla ultra her sey dahil konseptiyle - leri goz ardi edilebilecek bir otel, oneririm herkese 10 uzerinden 7 diyebilirim otele.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Baratonian

Maxx royal ile ilgili tecrübesi olan arkadaş varmı?

Detaylı değerlendirme yapabilirse sevinirim.

Gitmeyi düşünüyoruz
    2017 yilinda balayi için kemer Kirisdeki oteli de 5 gun kaldim. Maddi durumunuz varsa kesinlikle gidin derim. Istediginiz her ama her sey var.yemekler istanbul da yiyebileceginiz en ust kaelite restoranttaki yemekle gibi, alkol aliyorsaniz Chivas 24 ylliktan sahilden meyve tabaginin yaninda dom perignon sampanya getiriliyor. Yok yok.. Onumuzdeki seneler de bir kere daha gitmeyi istiyorum ama asiri pahalanmis durumda.

Otelin tek kotu yani burdan sonra hic bir oteli begenmiyorsun :)

• bu yıl ilk kez rezervasyon yaptırmadım. geçen yıl 4.300 tl gittiğim otel 9.500tl fiyat çıkarıyor. her şey dahil oteller bana cazip gelmiyor artık.

4 yetişkin 5 gece kalabileceğim her şey dahil olmayan denizi güzel bir butik otel arıyorum. çünkü gittiğim yeri gezmek istiyorum her şey dahil otele gidince otelden çıkamıyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sar1Lac1 -- 14 Haziran 2019; 11:14:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Okandem1986

2017 yilinda balayi için kemer Kirisdeki oteli de 5 gun kaldim. Maddi durumunuz varsa kesinlikle gidin derim. Istediginiz her ama her sey var.yemekler istanbul da yiyebileceginiz en ust kaelite restoranttaki yemekle gibi, alkol aliyorsaniz Chivas 24 ylliktan sahilden meyve tabaginin yaninda dom perignon sampanya getiriliyor. Yok yok.. Onumuzdeki seneler de bir kere daha gitmeyi istiyorum ama asiri pahalanmis durumda.

Otelin tek kotu yani burdan sonra hic bir oteli begenmiyorsun :)

Alıntıları Göster
    2016 da maxx royal belekte kaldim , kesinlikle daha iyisine gidebileceginizi zannetmiyorum ama suanda o bu paralari verirmiyim bilemiyorum , yanliz para harcamak icin kazanilir sizi etkilemeyecekse tereddüt etmeyin.

• Baratonian kullanıcısına yanıt
    Türkiye’nin en iyi oteli.Yorumlamaya gerek yok diyebilirim.Tabi bütçeniz bunu karşılayabilecek güçteyse başka bir yere bakmayın bile.Alternatifi yok şu an Türkiye’de.

• Arkadaş, bornoz hangi marka diye soruyor .

Hadi cevaplayın bakalım
  • ugurrsy U kullanıcısına yanıt
    Yapmayın şöyle şeyler. Gittiğim otel de istemesemde markasına dikkat etmek zorunda kalcam
  • 2019 F/P Tatil Fırsatları (Ana Konu)

4 gece bonusa 49 yerine 41 bin tl,fırsat arıyorsanız madem
  • ugurrsy U kullanıcısına yanıt
    işin kötüsü markayı kontrol etsekte iyi olup olmadığını bilmiyoruz ki
  • Bu sene hiç bir hd,uhd oteller hele hele bu tarihlerden sonrası için fırsat oteli olmuyor malesef piyasa uçtu gitti tutabilene aşk olsun. Artık kasım ayında 2020 için bakacaz durumlara
  • 
Sayfa: önceki 250251252253254
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.