Şimdi Ara

2019 En İyi Online YDS Kursu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
6.823
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
 • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
Mesaj
 • Merhaba arkadaşlar. YDS çalışacak arkadaşlara yardımcı olabilmek için katıldığınız kursları ve tecrübelerinizi paylaşabilir misiniz? Belli başlı online kurs verenleri ben burada belirteyim. sizde ekleme yapabilirsiniz.

  1-Akın Dil
  2-Online YDS Center
  3-Suat GÜRCAN-uzaktanyds
  4-Remzi Hoca
  5-seyfi hoca
  6-Dilsem
  7-ankara dil akademisi
  vs... • Farklı bir konuda daha bahsetmiştim. Buraya da yazayım. Ben online kurslar hakkında çok fazla araştırma yaptım. Hemen hemen tüm kurslarla görüşme sağladım. En son Online YDS Center'a kayıt oldum. Hem derse giren öğretmenin dersi anlatış tarzı, hem eğitim içerikleri, hem fiyatları hem de sundukları diğer imkanlar beni buraya yönlendirdi. Özellikle derse giren hocanın ilgisi çok yüksek. Ne derste ne de ders dışında hiçbir sorum cevapsız kalmadı. Şöyle de bir avantajları var. Bir dönem kursa kayıt olunca 2. kez ydsye girecek olanlar için canlı ders videolarını ve hoca ile iletişimi bir sonraki yds sınavına kadar açık bırakıyorlar. Yani bir nevi bir kez kayıt olup 2 defa kurs alıp puan yükseltebiliyoruz.
 • Yunus hoca ydstime ve ankara dil iyidir.
 • Akademik Batı Dilleri çeviri eğitimleriyle duyulmuş genelde ama sınav eğitimlerinde de gayet başarılı istikrarlı ve köklü bir kurum.. Ben tavsiye üzerine gittim yoksa ismini bile duymamıştım. Nereye giderseniz gidin Eğitimi verecek hocayla muhakkak görüşün, mümkünse dersine girin.. Ben memnun kaldım.
 • Farklı bir konuda daha bahsetmiştim. Buraya da yazayım. Ben online kurslar hakkında çok fazla araştırma yaptım. Hemen hemen tüm kurslarla görüşme sağladım. En son Online YDS Center'a kayıt oldum. Hem derse giren öğretmenin dersi anlatış tarzı, hem eğitim içerikleri, hem fiyatları hem de sundukları diğer imkanlar beni buraya yönlendirdi. Özellikle derse giren hocanın ilgisi çok yüksek. Ne derste ne de ders dışında hiçbir sorum cevapsız kalmadı. Şöyle de bir avantajları var. Bir dönem kursa kayıt olunca 2. kez ydsye girecek olanlar için canlı ders videolarını ve hoca ile iletişimi bir sonraki yds sınavına kadar açık bırakıyorlar. Yani bir nevi bir kez kayıt olup 2 defa kurs alıp puan yükseltebiliyoruz.
 • Online YDS Center. Benim puanım baya artmıştı sayelerinde.
 • Burası çok reklam dolu hocam her konunun altı aynı yorumlar dolu. Hangi kurstan alacağımı bilmiyorum ama online yds center'dan almayacağım orası kesin. Ben şahsen Remzi hoca ya da Zafer hocadan almayı planlıyorum şimdilik. Burayı facebook zannedip kullancı adıyla hesap açıp sanki kullanıcı deneyimi gibi millete yutturmaya çalışanlardan almayacağım
 • Ben Kariyer Yolundan (Online yds center) yds eğitimi alıyorum. Farklı bir konuda da düşüncelerimden bahsettim. Kurstan örgün eğitim alıyorum, örgün eğitimlerinden gayet memnunum. Örgün eğitime dahil olan kişilere online eğitim videolarını da izleme imkanı tanıdılar. Videolardan bakarak online sistemlerini de beğendiğimi söyleyebilirim. Zaten online eğitimde de örgün eğitimde de derse aynı hoca giriyor ve hoca çok iyi. Bir kurstan verim almayı sağlayan en önemli etken de bence hocadır zaten.  < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi denkilercup -- 9 Ocak 2020; 12:12:54 >
 • Reklamlara bak reklamlara.

 • yds eğitimi için çok fazla araştırma yapmış biri olarak iki kurum arasında kalmıştım boğaziçi ve ingilizce uzem. kendine ait yds kaynakları olan ve tamamen sınav odaklı bir eğitim hazırladıkları için ingilizce uzem le hazırlandım son sınavda istediğim puana ulaştım. özellikle uzaktan eğitimi iyi araştırın derim zaman kaybı olmasın.

 • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.