Şimdi Ara

2019 Çalışma Günlüğü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
226
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yeni bir DH'li olarak ben de yapayım bakalım. Her sabah 6 da veya her gün yatmadan önce(evet uyku duzenim baya kotu sayilir,duzeltmistim fakat yilbasi gecesi yine bozuldu.Ve daha simdi uyuyacagim :/ yavas yavas uykuyu oturtmaya baslamam gerek) güncellemeye çalışacağım.

Genel olarak baktigim zaman amacim Mart sonuna kadar konuları tamamen bitirmek.Bu 3 aylik hedefi koymamdaki tek motivasyon vaktimin bol olması ve Matematik/Geometri adına konularin cogunun bitmesi.Evet kalan konular baba konular olabilir fakat geride biraktigim konular da az buz vakit yemiyordu,baya yiyordu yani.

1 Ocak 2019 06:00 - 2 Ocak 2019 06:00:

2.Dereceden Eşitsizlikler ve Eşitsizlik sistemleri konusunu bitirdim,Çözüm 3D'den 64 soru çözdüm.

1 Türkçe denemesi çözdüm.

1 Sosyal denemesi çözdüm.

Acil TYT Matematik SB'den 35 soru Mutlak değer çözdüm.

31 Aralık yilbasi gecesi olduğu için biraz daha az calistim cunku bayagi gec uyandim.Ve gunumu pek derse ayiramadim.Şu andan itibaren başlayan 2 Ocak 06:00 - 3 Ocak 6:00 araliginda daha fazla çalışmayi planliyorum.

Hadi bakalım.Burayi yarin sabah 6'ya kadar 1 Kimya AYT konusu,1 Matematik AYT konusu,1 Türkçe + 1 Sosyal denemesi(Günlük rutin haline getirdim) ve 1 ya da 2 tane Matematik TYT konusu ile güncellemeyi hedefliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.