Şimdi Ara

2018 YKS 5k yaptım. Sorularınızı sorabilirsiniz :) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
79
Cevap
10
Favori
6.176
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam şuan 12 yim 9-10 da hiç çalışmazdım ama iyi bir lisedeyim 11 sinifta 0.75 mat tyt ile baslayip suan 26-27 civarlarindayim geo 0 daha hiç bakmadim o yuzden isaretlemiyorum onun dışında 11 de baya çalıştım 40 k istiyorum denemelerde genelde 29-30 tr 26-27 mat 14-15 sosyal 10 fen yapiyorum 40 k civari istiyorum ama ayt fen calissam da korkutuyor ders calisirken ya olmazsa diyorum siz o ya olmazsayi nasil astiniz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tesla Hayranı

Hocam şuan 12 yim 9-10 da hiç çalışmazdım ama iyi bir lisedeyim 11 sinifta 0.75 mat tyt ile baslayip suan 26-27 civarlarindayim geo 0 daha hiç bakmadim o yuzden isaretlemiyorum onun dışında 11 de baya çalıştım 40 k istiyorum denemelerde genelde 29-30 tr 26-27 mat 14-15 sosyal 10 fen yapiyorum 40 k civari istiyorum ama ayt fen calissam da korkutuyor ders calisirken ya olmazsa diyorum siz o ya olmazsayi nasil astiniz
    Aşamadım fakat şuan tıp fakültesindeyim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mundoo -- 14 Ekim 2018; 0:28:17 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mundoo kullanıcısına yanıt
    Helal olsun hocam hocalarım eğer böyle çalışmaya devam edersen 20k içine girersin diyor kendimi çok geride görüyorum çok umutsuzum

• quote:

Orijinalden alıntı: Tesla Hayranı

Helal olsun hocam hocalarım eğer böyle çalışmaya devam edersen 20k içine girersin diyor kendimi çok geride görüyorum çok umutsuzum
    Dediğim gibi bende de vardı :)

• Bu kendinizi sürekli olduğunuz veya olabileceğiniz yerin gerisinde görmekle ilgili boş zamanınızda Dunning-Kruger Etkisi'ne bakabilirsiniz. Sohbetiniz bu kavram üzerine dönüyor da onun için dedim.

Bu arada tebrik ederim Mundoo, memnun musun tıptan şimdilik? Forumda son günlerde bir sürü konu açıldı vs. tıp beklediğimiz gibi değil diyor herkes. Sizde durumlar nasıl?
  • up
  • HacettepeTıp2019 kullanıcısına yanıt
    Sağolasın aslında bunun sebebi 9-10 da çok salmam hocam

• hocam tytde hangi mat soru bankalarını çözdünüz?
  • Hocam bende bu sene 90k yaptım ama 5kya çekmem gerekiyor. Taktik verebilir misin?

• Hangi bölümü seçtin mundo

Darısı başımıza

• quote:

Orijinalden alıntı: Louie-Andy Anderson

hocam tytde hangi mat soru bankalarını çözdünüz?

+1

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 11 de matematikten ne çözdünüz ve tyt adına ne yaptınız?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Evdeki Sinek kullanıcısına yanıt
    Sen bensin ben sineğim. Hocam ben de 92k yaptım 5k yapmam lazım Uludağ Tıp hedef

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HacettepeTıp2019

Bu kendinizi sürekli olduğunuz veya olabileceğiniz yerin gerisinde görmekle ilgili boş zamanınızda Dunning-Kruger Etkisi'ne bakabilirsiniz. Sohbetiniz bu kavram üzerine dönüyor da onun için dedim.

Bu arada tebrik ederim Mundoo, memnun musun tıptan şimdilik? Forumda son günlerde bir sürü konu açıldı vs. tıp beklediğimiz gibi değil diyor herkes. Sizde durumlar nasıl?
    Memnum çok şükür seviyorsanız tavsiye ederim :)

• quote:

Karekök, Endemik (Kesinlikle tavsiye etmiyorum), Bilgi Sarmalı bunların dışında 5-6 tane matematik bölüm denemesi çözdüm isterseniz onları da yazarım fakat anlaşılan detaylı bir konu açmam gerekecek :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Evdeki Sinek

Hocam bende bu sene 90k yaptım ama 5kya çekmem gerekiyor. Taktik verebilir misin?
    Verebileceğim en iyi tavsiye çok çalış. Pes etme ve benim gibi bahar ayında salma. Bol bol AYT mat denemesi çöz. TYT de önemli fakat AYT matematikle çok iyi sıralama yapabilirsin. 90k dan kaldım diye aklında yapamayacağım diye bir düşünce oluşmasın insan aklına koyduğu her şeyi başarabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: hanıncipsi

Hangi bölümü seçtin mundo

Darısı başımıza
    Tıp seçtim dostum

• Merhaba kaynak onerisi verebilir misin?

• quote:

Orijinalden alıntı: an agony

quote:

+1

Alıntıları Göster
    11 de bol bol yattım :) ama kesinlikle tavsiye etmiyorum çünkü mezuna kaldım. Matematik adına da pek bir şey yaptığım söylenemez maalesef. Sadece TYT adına öğrendiğim Türkçe de ses bilgisi oldu. 11 i sıkı tutarsan sanki bu sene sınava girecekmiş gibi ilk senende derece dahi yaparsın

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.