Şimdi Ara

2018 Yeni Duster 2 (Ana Konu) (43. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.030
Cevap
17
Favori
140.794
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhabalar Prestige Plus modeli ile aranıza katılmış bulunuyorum umarım doğru bir seçim yapmışızdır 120 bin gibi bir rakama aldık ama ister istemez bu parayı veren 150 bini de zorlar seçenekler de artar diye düşünmeden edemiyor insan ama verilmiyor malesef...Araç fiyatları öyle uçmuş ki 100-150 bin bandında mercedes leri konuşurken şimdi suv sınıf araçlar 250-300 binleri görmüş çok acayip...Neyse allah utandırmasın umarım pişman olmayız saygılar herkese
    2018 Yeni Duster 2 (Ana Konu)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk gözüme çarpan iki eksik Direksiyon kontrollerinin aydınlatması olmayışı , vites kolunda da yok ( otomatik vites ) diğer eksik ise yüksekliği ayarlanabilir kemer tokası olmayışı , yane şu donanıma cidden hiç yakışmamış renault toros gibi ayıp

• Benzinli otomatik gelene kadar SABIRLA bekleyeceğim 👍

• ozgurpala kullanıcısına yanıt
    Hayirli olsun bu resimdeki arac Pirestige.
    Prestige Plusta jantlar 17" cift renkli.

• Merhabalar,
    Direksiyon üzerindeki ok tuşları ile tarih, saat, hafıza hata mesajı ve lastik basınç set değerlerini görüntüleyebiliyorum. Anlık yakıt, tahmini km bilgilerini göremiyorum. Sinyal kollarında da ekstra bir buton yok gördüğüm kadarıyla. Konu hakkında bilgisi olan var mıdır?
    Teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: devilcry

merhaba arkadaşlar ,

Herkese kazasız keyifli sürüşler.

Ben de 2. el 2018 1.5 prestige edc alarak aranıza katıldım.

3-4 bin km yok yaptım ve araçtan çok memnunum.

siz forumdaşlara 2 şey sormak istiyorum.

1- aracın ön koruma barı yamulmuş - ankara da yetkili servis dışında düzelttirebileceğim bir yer bilen var mı.
    2- araç kapı ve çanurluklara dodik ekletmek istiyorum. Yine yetkili servisler dışında bu işlem için Ankara da tavsiye edebileceğiniz yer var mı. internet üzerinden alanlar link atabilirseler de gayet makbule geçer.

Teşekkürler.
    Orijinali kavisli. Düz olursa cam çerçevesi etrafındaki siyahliklar gözükmesin diye saklamaya çalışmışlar.sofor koltuğuna oturup sürücü tarafındaki cama doğru bakan dikkatli gözlerden kaçmaz bu siyahliklar.

• quote:

Orijinalden alıntı: ozgurpala

İlk gözüme çarpan iki eksik Direksiyon kontrollerinin aydınlatması olmayışı , vites kolunda da yok ( otomatik vites ) diğer eksik ise yüksekliği ayarlanabilir kemer tokası olmayışı , yane şu donanıma cidden hiç yakışmamış renault toros gibi ayıp

Yükseklik ayarlı emniyet kemeri olmaması büyük eksiklik

• 2018 Yeni Duster 2 (Ana Konu)
    Techroad donanım gelmiş, ilk defa kırmızı renk duster geliyor, ben beğendim.

• quote:

Orijinalden alıntı: ecrasniann

Techroad donanım gelmiş, ilk defa kırmızı renk duster geliyor, ben beğendim.
    Fiyati da cok uygun; 170bin TL

• Carsever kullanıcısına yanıt
    Malesef öyle ama tr de yaşıyoruz, qasqai de, kadjar da 4 çeker ve sıfır şuan yok, bu fiyata ucuz değil ama 4 çeker dizel en ucuz ve yakışıklı şuan bu. 5 yıl önce 2014 dizel laurette look double ekran vs vs. 4 çekerini 67bin tl ye aldık, şuan muadili 175bin malesef bu kadar zamı haketmiyoruz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Dacia 170 bin deli para! Kusura bakmasın Dacia o paralara millet sınıf değiştirir, marka değiştirir gözü görmez vesselam.

• quote:

Orijinalden alıntı: ecrasniann

Malesef öyle ama tr de yaşıyoruz, qasqai de, kadjar da 4 çeker ve sıfır şuan yok, bu fiyata ucuz değil ama 4 çeker dizel en ucuz ve yakışıklı şuan bu. 5 yıl önce 2014 dizel laurette look double ekran vs vs. 4 çekerini 67bin tl ye aldık, şuan muadili 175bin malesef bu kadar zamı haketmiyoruz.
    Dağ bayır gezmiyorsanız 4 çeker çokta mantıklı değil. 180 seviyesinde dizel otomatik grandland x ve sportage bulanabilir. Bu fiyatla duster çok cazip değil ne yazık ki.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 170bin olan zaten 4 ceker degil!
    1.3 benzinli 4x2 manuel vites özel seri

• auto_man A kullanıcısına yanıt
    Araba kar yağışı olan dağ köyündr kalıyor, sahibi haftada 3 gün diyalize arabayla gidiyor, 4 çeker 1. Öncelik. Ve sıfır tercih ediyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ecrasniann -- 13 Temmuz 2019; 11:30:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: D1ckMast3r

Merhabalar,
    Direksiyon üzerindeki ok tuşları ile tarih, saat, hafıza hata mesajı ve lastik basınç set değerlerini görüntüleyebiliyorum. Anlık yakıt, tahmini km bilgilerini göremiyorum. Sinyal kollarında da ekstra bir buton yok gördüğüm kadarıyla. Konu hakkında bilgisi olan var mıdır?
    Teşekkürler.
    Selamlar,

bende aynı soru nun peşindeyim hatta müşter hizmetlerini arayıp durumu ilettim halen dönüş bekliyorum olmadı servise uğrayıp konuyu aydınlatmaya çalışacağım aracı teslim almadan bir kaç gün önce eğitim diye bayide anlattılar yol bilgisayarında anlık yakıt, ortalama yakıt, kalan km, anlık hız vs görebilirsiniz diye söylemişti servis elemanı bir kaç gün sonra aracı teslim aldım ama sizin de dediğiniz gibi sadece saat, toplam km, mesaj uyarısı ve lastik basıncı harici bir bilgi yok.
    benim aracım 1.6 115hb eco-c lpg modeli lpg li araçta yol bilgisayrı kapatılmış olabilir diye düşünüyorum ancak benzine aldığım da da ortalama yakıt bilgisi görüntülenenmiyor.
  • Temmuz başında teslim aldığım 1.6 115hb eco-g lpg li aracımın yol bilgisayarının, tanımda anlatıldığından farklı olduğunu gördüm. Yol bilgisayarında sadece saat, mesaj uyarısı, toplam km, lastik basıncı bilgileri görülebiliyor.
    Tanıtımda bunlara ek olarak anlık yakıt, ortalama yakıt, anlık hız göstergesi olduğu ifade edilmişti.
    Bu durum üzerine müşteri hizmetlerini arayarak bilgi talebinde bulundum maalesef müşteri hizmetleri bu araç konusunda 0 bilgiye sahip teknik bilgi edinip dönüş yapacaklarını söyleyeli tam 10 gün oldu.
    Dün aracı satın aldığım bayi ile görüştüm onlarda araca vakıf değil ama yine de şu bilgiyi verdiler "araç lpg li olduğu için yakıt bilgisi benzini gösterir lpg bilgisi olduğu düşünülerek son kullanıcı yanılabilir o yüzden bu özellik aktif değil" bu yoruma benim savunum şudur; sonuçta bu araç benzinli motora sahip ve lpg kullanmak tamamen bir tercih meselesi yani aracın lpg kullanımı tercihen iptal edilebilir isteyen benzin ile kullanabilir bu durum da benzin sarfiyatı görüntülenemeyecek bence bu senaryoda son kullanıcı mağdur oluyor.
    Yarın servise gidip bilgisayara bağlanacak araç aktif edilip edilemeyeceğine bakılacak son durumu yine ileteceğim sizlere.

• Evettt. Bayadır bu sayfayı arıyordum. Şimdi bilen arkadaşlardan rica etsem yardımcı olabilirler mi?
    Duster alma niyetindeyim. Uzun zamandır yüksek paket diye lauret bakıyorum. Lakin ambiance ile lauret arasındaki farklar ne? Değer mi aradaki farka?

Bütçem 65...zorlarsam 70...
    2014 dizel lauret mi?
    2016-2017 dizel ambince mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mirza-7 -- 17 Temmuz 2019; 21:28:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mirza-7

Evettt. Bayadır bu sayfayı arıyordum. Şimdi bilen arkadaşlardan rica etsem yardımcı olabilirler mi?
    Duster alma niyetindeyim. Uzun zamandır yüksek paket diye lauret bakıyorum. Lakin ambiance ile lauret arasındaki farklar ne? Değer mi aradaki farka?

Bütçem 65...zorlarsam 70...
    2014 dizel lauret mi?
    2016-2017 dizel ambince mi?
    Yanlis yere yazmissiniz, burası Yeni Duster(2018 ve üzeri) sayfasi. Siz Duster Kullananlar topicine yazmalisiniz.

• orkun_insomnia O kullanıcısına yanıt
    Aynen bana da aracı teslim aldığım yer lpg çıkışlı olmasından dolayı inaktif edilmiş olabilir dedi. İnternette aktif edilmesi ile ilgili videolara rastladım. Eğer servis aktif hale getirme konusunda yardımcı olur ise bende bir uğrarım.

• D1ckMast3r D kullanıcısına yanıt
    Önğmüz de ki hafta içi servise gitmeye çalışıcam durumu bildiririm size.

• 
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.