Şimdi Ara

2018 Samsung TV Modelleri ( Türkiyede ) (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
509
Cevap
18
Favori
57.558
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: baris007

2017si var 7bine
    2017, 11000 den giriş yapmıştı piyasaya. 2018 bence makul fiyatla giriş yaptı.
  • taydin66 T kullanıcısına yanıt
    Bu konuda kimsede bilgi yokmu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 40veya 43 nezaman gelir bilgi yok sanırım ellerindeki mevcutları satmaya çalışıyorlar bende bekliyorum

• Q7 inceledim Trt 4K açıktı renk kontrast gayet güzel ancak biraz yaklaştınız mı anlıyorsunuz sorunu inanılmaz derecede detaysız bir görüntü var keskinlik/detay yerlerde sürünüyor abartmıyorum fulhd den daha da kötü bir çözünürlük... Ne yazık ki cikcikli renkler ve çeşitli resim algoritmaları yüzünden keskinlik feda edilmiş 2015 sonrası hep kötüye gitti durum sizde karşılaştırın kesin olarak gözlemleyeceksiniz.

• mentalform M kullanıcısına yanıt
    Trt se gercek 4k degil ondandir

• quote:

Orijinalden alıntı: baris007

Trt se gercek 4k degil ondandir
    Aynı kanalı başta kendi cihazım olmak üzere farklı tv lerde izleyerek paylaştım görüşümü Trt 4K kalitesi ayrı bir konu.
  • mentalform M kullanıcısına yanıt
    Dun q7f ile q7fn yanyana gordum.gercekten arada acayip bir panel farkivar q7fn yi goren keske q7 yi almasaydim der yani o derece

• Qled samsung 10 yıl panel garantisi veriyormuş.Bu saaten sonra oled qled alırsam samsung dan başka tercih yapmam.

• 43 inch de tavsiye model önerecek var mi

• @uiKSilveR @ kullanıcısına yanıt
    Zaten normal led panellerde(qled'de normalde led paneldir, qled sadece pazaralama ismi) piksel yanması diye birşey fiziksel olarak mümkün değil.

İsterse led panele logo yanmasına karşı 100 yıl garanti verebilir zaten led panelde piksel yanması olmaz.

Bu reklamı sasmung mağazalarında filan bende görüyordum ve içimden led tvde 10 yıl panel garantisi işine kanıp tv alan var mıdır diyorum demek ki varmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi No Way Out -- 18 Haziran 2018; 20:8:3 >
  • baris007 B kullanıcısına yanıt
    Benim görme fırsatım olmadı ama daha iyi olduğu kesindir,Fakat forum da qled serisine karşı bir önyargı var anlamadım gitti.yok keskinlik kaybı varmış,yok renkmiş,yok bilmem ne imiş.şu anda yine alacak olsam qled serisi alırım yani.ama bir lg oled ile,bir sony 9005 serisi ile qled serisini yan yana izleyip öyle karar vermekte isterdim yani.Neredeyse üçü de aynı fiyat.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar Samsung 49KS8500 tvmi satıyorum.Fiyatı 2500tl.Açıklamada herşey mevcut.

124 ekran.Üst seri bir paneldir.HDR1000 destekler.SUHD-Quantum dot ekrandır.Şu anki Qled tvlerin dengidir.Gerçek 120hz paneldir.Renkler ve parlaklık muazzamdır.Giriş seviyesi basit modellerle karıştırmayın.Ekranda izlemeye etki etmeyen çok ince kılcal bir çizgi vardır.Ekranın dışında değil içindedir.Fiyatı bu yüzden uygundur.Çizgi fotolarda belli olmuyor çünkü çıplak gözle bile farketmek zor .İkinci el temiz olanını 3500tlden aşağı görmedim.Çizgi çok ince olmasına hatta belli bile olmamasına rağmen 1000tl altına veriyorum.Pazarlık ve indirim teklif etmeyinn.Birbirimizi kırmayalım.Alıyorum diyene , panelin kıymetini bilene hayırlı olsun. Kutusu mevcut.İstanbul içi deneyerek alabilirsiniz.

Fiyat : 2500tl pazarlıksız.

• arkadaşlar qled tv aldım q7fn .icersinde ve uygulamalarda smartiptv veya ssiptv yok .ip tv izlemek icin nasıl yükleme yapacaz bu tvlere .aldıgıma pişman oldum
  • achillus79 A kullanıcısına yanıt
    Ben de aynı durumdan muzdaribim, uygulamalar Tizen 4.0 için yeniden yayınlanana kadar ancak Android Box ile IPTV izleyebiliyorum.
  • achillus79 A kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun tv niz.Sanırım ip tv olayını harici android box veya uydu alıcısı ile halletmenşz gerekecek.Tvniz 2018 yeni model sanırım.nereden ve kaça aldınız acaba.Bir de memnunmusunuz görüntü kalitesinden.
  • 55nu8000 nasıl bir cihaz

• quote:

Orijinalden alıntı: cmshn

Ben de aynı durumdan muzdaribim, uygulamalar Tizen 4.0 için yeniden yayınlanana kadar ancak Android Box ile IPTV izleyebiliyorum.
    Ne zaman gekir acaba tahmini

• Diveman kullanıcısına yanıt
    60ks8000 mahkeme karari ile degisime gitti 1200 tl fsrkla 65q7fna verdiler yerine.tvden cok memnunum 60ks8000 dende dahs iyi goruntu kalitesi ama ip tv olayi moralimi bozdu. Ip tv isinden cok anlamam tvde sadece iptvportal diye bi uygulama var oda sonuc vermedi malesef

• quote:

Orijinalden alıntı: achillus79

Ne zaman gekir acaba tahmini

Alıntıları Göster
    Simdi samsungu ararim 2018 tvlerde destek kaldirildi iptvye birdaha gelmicek dedi sorsan adini biomicek nitelikteki bi bayan .varmi boyle bisi :)

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.