Şimdi Ara

2018 F/P Tatil Fırsatları (Ana Konu) (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.849
Cevap
127
Favori
207.995
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Teşekkür ederim benim için çok aydınlatıcı oldunuz sağolun. Büyük ihtimalle tercihimi bu otelden yana kullanacağım.
  • ozgurin O kullanıcısına yanıt
    World kısmını pek tavsiye etmem ama maddi olarak zaten 250-300 tle fark var benim girişim Ağustos 21-28 arası resort kısmına alkolsüz world kısmı 2700 resort kısmında 3070 çıkıyor tercih sizin ama resort odaları yeni mini bar her gün dolar su kahve içecek ne varsa konur

Yemek olayı çok farklı bir dünya world kısmı resortun yemekhanesinde kullanamaz ama aynı yemekler çıkar mesala sushi resort kısmında vardır bunun gibi İtalyan Meksika japon mutfağı yemekleri resort kısmında bulunur alacart her kese açık balıkm üzerine kurulu diğer yemek ler size kalmış

Onun dışında ac kalma şansını yok gözleme cinler pasta tatlı meyve reyonları her yerde kurulur 2-6arasi çocuklar için sürekli çocuk menü su hamburger patates pizza bulabilirsin zaten otelin kendi içinde manavi ve dondurma pasta ve tatlıların olduğu yerler var işin en güzel yanı her havuzun yanına koymuşlar

Alkol pek içmem o yüzden yorum yapamam ama gördüğüm kadarıyla Efes fıçı birası olması lazım diğer içecekler zaten siselerinde 300farka yan bakkaldan teneke bira alırım içerim daha iyi 😀😀😀😀

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Çek teşekkür ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: irfan0326

grand yazıcı club turban marmarisin en iyi oteli bu sene fiyatlar geçen seneye göre %50 artmış ama

15 temmuzda bombalanan otel değil mi orası?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozgurin

Hilton kemerde bir otel devir almış sanırım Haziran 18 girişli 5 gece için 2.400 TL fiyat çıkıyor ets'de acaba nasıldır.

Hocam senden Allah razı olsun senden. hiltonu 2400 e aldim 1-6 temmuz senin mesajla farkederek simdi 4200 lira olmus dolar bile böyle hızlı çıkamaz

• Sen aldın ama ben alamadım

Beraber gideceklerimden haber gelene kadar otel uçtu

İyi bari sana kısmet olmuş iyi tatiller

• ssmm kullanıcısına yanıt
    evet çatışmanın olduğu iki polisimizin şehit olduğu otel bilmiyorum ama çatışma ana binaya yakın değilde vip vilların olduğu tarafta olmuş galiba
  • Eylül ayı balayı için aylardır otel araştırdım bugün Voyage Sorgun otelden 4 gece satın aldım. Maalesef nişanlım çok istediği için orayı tuttum. Otel mükemmel parasını hakediyor kesinlikle. Buna alternatif bakmak isteyenler için Alanya Rubi Platinium otelide öneririm. Bence bakın başarılı bir otel

• antalya lara 7 mayıs giriş - 11 mayıs çıkış ultralüx önerileriniz nelerdir .(balayı oteli)
  • ok5800 O kullanıcısına yanıt

Bunlarda geçen seneki fiyatları buradan karşılaştırma yaparsin
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• samsunmel55 S kullanıcısına yanıt
    Bu çok iyi oldu hocam. Teşekkür ederim emeğine sağlık.
  • ok5800 O kullanıcısına yanıt
    Ne demek 😀

• Arkadaşlar sürekli aynı şeyi soruyorum ama cevap alamadığım için ne yazık ki ?
    Ben tatil için hoteli belirledim ancak uçak biletini ne yapacağımı bilemiyorum, şuan için biletler gerçekten çok pahalı. sizce bu fiyatlar düşer mi ?
  • Yeni hat felan açılırsa ucuz olabilir yoksa artar sürekli 3 senedir bu tarihlerde aldım hiç ucuzlafigini görmedim bence alin

• quote:

Orijinalden alıntı: melo1903

antalya lara 7 mayıs giriş - 11 mayıs çıkış ultralüx önerileriniz nelerdir .(balayı oteli)

Titanic beach lara balayı için çok iyi olduğunu duymuştum.Araştırıp tercih edilebilir.
  • van_hoijdonk kullanıcısına yanıt
    tatil sepetinde fiyatlar var zaten.liste fiyatından yuzde 30 indirim düş.fiyat odur.
    sabah joly de fiyatlar belliydi sonradan kaldırmışlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi t3ksas -- 20 Kasım 2017; 18:29:53 >
  • extraordinaryman45 E kullanıcısına yanıt
    Hocam nasil olsa delux un tum imkanlarindan yararlanabiliyorsunuz eger butcenize uyuyorsa tavsiye ederim
  • van_hoijdonk kullanıcısına yanıt
    Hocam tatilsepetinde var fiyatlar. Ekim basi gibi daha mantikli gibi duruyor onumuzdeki sene icin. Ancak indirim orani dusuk gibi geldi.

• lazmuhendis61 L kullanıcısına yanıt
    Hocam et yemekleri nasıl çocuklar için aktiviteler mevcutmu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ixirseviyo -- 20 Kasım 2017; 19:27:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cem_uA

arkadaşlar samara hotel bodrum hakkında fikri olan var mı yada bodrum tarafında otel tavsiye edecek olan?

Geçen sene ramazan bayramı öncesi ailecek iki gün kalmıştık, iki günde temizlik konusunda gayet başarılardı. Havuz küçüktü. Denizin bitarafı kum bi tarafı taşlıktı. Taşlık olan taraf hemen derinleşiyor. Yemekler gayet başarılı. Gündüz sadece su topu aktvitesi vardı, gecede dans grubu vardı birde dansöz vardı aktiviteler okadar ahım şahım değildi. Yemekler başarılıydı fakat fiyat bana o paralara yüksek gibi geldi. Geçen sene 5 gece Kıbrıs Nuhun Gemisine gittim 2500e falan almıştım sanırım o samaradan daha başarılıydı.

• 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.