Şimdi Ara

2018'e Girerken PS3 Almak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
3
Favori
2.872
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Türkiye'ye daha gelmemişken PS3'ü yurtdışından alanlardan biriyim. Çok severdim PS3'ü. Move falan da aldım hatta. Sonra oyunlara olan ilgim azaldı. Hepsi boşta dururken bir yaz günü RDR oynuyordum ve sarı ışık gördü.

Laptopta çok oyun oynamıyorum, yeni oyunları kaldırmıyor zaten. PS4 düşünüyorum ama oyunlarını falan alayım derken pahalıya patlayacak gibi. Elimde hazır PS3 oyunları varken ikinci el PS3 almak mantıklı olur mu? 2. el oyunları da ucuz. Kolay buluruz diye düşünüyorum. GTA 5, Last of Us gibi oynayamadığım oyunlar da var.

2 yıl kullanır sonra PS4'e geçerim gibi. Yoksa biraz daha bekleyip PS4 almalı mı?

• PS4 de olsa, PS3 de olsa; PSN indirimlerinden oyunları uygun fiyatla alabilirsin.

PS3 alacaksan eğer, PS3 dönemindeki kaliteli AAA oyunları bitirebilirsin. Kutulu oyun almana gerek yok, PSN'den dijital olarak indirimlerden oyunları alabilirsin.
  • İikinci el ps3 önermem
    Alacaksınız sıfır alın o da ps4 parasına denk geliyor ps3

Bulabilirsem uygun fiyata sıfır bende alıcam ps3 ps4 pro nun yanına
    Elimdeki ps3 bozulmadan yeni ps3 almayı düşünüyorum. Ps3 ün yeri ayrı
  • Ps4 ikisi 90₺ den exc oyun alabilirsiniz kardeşlik yaparsanız çok daha ucuza gelir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni nesil konsol kullan gec hevesini aldiysan

Benim gibi icinde ukte kalmis eski oyunlar varsa ps3 al

Ben multimanli aldim temiz uygun fiyata n silent hill dowpour tukce yama ile basladim sardi da baya

Gow. Var ninokun indirdim. Bititmedigim oyunlar var

Ps4 ve swicht de var :)

• Enes Eyibil E kullanıcısına yanıt
    Hocam oynamadığım oyunlar ps4'e de remastered olarak geldi ama dediğim gibi şuan alamıyorum. 3-4 ay daha beklemem lazım. Malum öğrencilik

Ps3'ün de yukarıda yazıldığı gibi sıfır fiyatları neredeyse ps4 kadar. Ölü yatırım mı olur acaba?

• olu yatirim seneye cikacak oyunlara inek sabanin cama ekmek bandigi duruma gelebilirsin bekle ps4 al

• quote:

Orijinalden alıntı: Wernher von Braun

Hocam oynamadığım oyunlar ps4'e de remastered olarak geldi ama dediğim gibi şuan alamıyorum. 3-4 ay daha beklemem lazım. Malum öğrencilik

Ps3'ün de yukarıda yazıldığı gibi sıfır fiyatları neredeyse ps4 kadar. Ölü yatırım mı olur acaba?

Ps3 alıp 2 yıl sonra ps4 alırsan, muhtemelen millet ps5'e geçmiş olacak :) Bence 3 4 ay dişini sık ps4 al, hem söylediğin oyunların remastered versiyonlarını bitirmiş olursun hem yeni gelecek exc. yapımları oynamış olursun...

2 3 yıl sonra imkanın olursa gider ps5 alırsın,

ps3 şuan için pekte mantıklı değil...
  • Ps3 bundan 10 yıl sonra bile alınır oynanacak birsürü güzel oyunu var.

• Ps3 sifiri 1OOOtl ikinci el tavsiye etmem en az 3 yilliktir muhtemelen fan problemi o bu su bozulma riski var bir de kullanici yanlis bsy yaptiysa ban riski de var oyuzden artik ps4 almak daha mantikli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eaglefire -- 11 Aralık 2017; 11:28:56 >
  • biraz daha bekle paran olunca ps4 al
  • Ps3 den Ps5 e geçiş yaparsın
    Zaten en geç 2019 a kadar Ps5 çıkmış olur
    Öğrenci olduğun için en doğru karar bu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi stepspeeddd -- 11 Aralık 2017; 15:34:59 >
  • O yeni oyunları kaldırmayan laptopun bile ps3 ten güçlüdür.Alma

• İkinci elde uygun fiyata temiz PS4 ler bulabilirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Erwin-Rommel

İkinci elde uygun fiyata temiz PS4 ler bulabilirsin.

PS4 alırsam uzun yıllar oynarım. Bu yüzden almışken sıfır alayım diyorum. Bozulursa elimde kalma riski var çünkü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: maxneto

O yeni oyunları kaldırmayan laptopun bile ps3 ten güçlüdür.Alma

i7 4510u işlemci, 840m ekran kartı mevcut. Performansı fena değil ama konsol gibi de olmuyor. 11 yıllık konsolun GTA 5'i kaldırması nedir ya
  • Senin yerinde olsam laptoba oyunlari yukler ps3 gamepadi veya ps4 gamepadi alirdim bu sana kalmis.Onu da televizyona baglar ekrani sadece tv ye verirdim(laptop sadece kasa gibi calisacak)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mesaopp -- 11 Aralık 2017; 21:18:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lTitaniuml

Senin yerinde olsam laptoba oyunlari yukler ps3 gamepadi veya ps4 gamepadi alirdim bu sana kalmis.Onu da televizyona baglar ekrani sadece tv ye verirdim(laptop sadece kasa gibi calisacak)

Evde iyi bir televizyon var da 840M, 1080p oyunların üstesinden gelemiyor. Ben de HoI4, AoE2 gibi strateji ve çok güç gerektirmeyen oyunları oynuyorum. Bu yüzden konsol düşüncem yoksa iki tane ps3 kolu var.
  • ah ah ps3'ümü geçtiğimiz yaz değil ondan önceki yaz sattım hala özlemini çekiyorum.

Çokta oynamadığım exc. vardı ama satmak zorunda kaldım.

Ama almışken ps4 alırım.Yılbaşı indirimlerine bakarsın belki bütçene göre ps4 bulursun send

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 11 Aralık 2017; 23:20:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

ah ah ps3'ümü geçtiğimiz yaz değil ondan önceki yaz sattım hala özlemini çekiyorum.

Çokta oynamadığım exc. vardı ama satmak zorunda kaldım.

Ama almışken ps4 alırım.Yılbaşı indirimlerine bakarsın belki bütçene göre ps4 bulursun send

Keşke benimki de sarı ışık görmeseydi. Fat kasaların en büyük sorunuydu. PS5 çıkana kadar onunla idare ederdim bu jenerasyonu

PS4-PS3 ortak oyun videolarını izledim de ciddi farklar var. Tahminen 2019 gibi yeni konsol gelir diye de düşünürsek PS4 alıp 4 sene daha kullanmak var. O zamana da ben mezun olurum zaten kendime PS5 alırım

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.