Şimdi Ara

2018 Dünya Kupası | Şampiyon FRANSA (406. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.806
Cevap
11
Favori
44.421
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 404405406407408
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kolombiyali oyuncular hakli gol olsa verecek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 13 numaranın boyu kaç la Colombia 13 numarasının??

• Şu anda bu Dünya kupasının en sert maçı oluyor. Epey gerildi ortam. Kırmızı kart an meselesi.
  • Haydi Kolombiya
  • Yakındır 10 kişi kalır Kolombiya

• Bu arada İngilizler Michael Owen'dan sonra forvet çıkaramadı Harry Kane demeyin bildiğin leblebici ve penaltı golcüsü Michael Owen komple bir forvetti
  • 6 golun 3 penalti

• İngilizi Amerikası bir işte hakemin yaptığı şerefsizliklere bak.
  • Hakem kontrolü kaybetti bir favorinin daha elenmesine göz yumamıcaklar galiba adam falco nun yüzüne bilerek vurdu oralı bile olmadı sonra ceza sahasında kendini yere attı itiraz edince falcaonsarı gördü zaten maç ingilterenin hakem amerikan

• Yok mu bir yiğit Kolombiyali dagitsin ortaligi su macta. Carlos sanchez zaten öldürülecek gitmeden bi tarasa su ingilizleri

• Tarihin en vasat, kalitesiz dünya kupası organizasyonu. Benim gibi Dünya Kupası aşığı birisini bile nefret ettirdiler. Nerde o eski topçular. Şimdi varsa yoksa gol yemeyeyim, dengeli oynayayım 1 gol atıp öyle tamamlayayım maçı.
  • Kırmızı kart eli kulağında. Young maguire atlayıp zıplıyor, hakem sıçtı sıvadı. Kolombiya gol bulamazsa -ki öyle görünüyor- biri kırmızı yer.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Türkçü Kayı

Bu arada İngilizler Michael Owen'dan sonra forvet çıkaramadı Harry Kane demeyin bildiğin leblebici ve penaltı golcüsü Michael Owen komple bir forvetti
    Owen EPL de 327 maç 150 gol atmış, Harry Kane 153 maç 108 golde ve adam daha 24 yaşında. Eleştirelim ama gerçekçi olalım. Adam penaltıdan gol atar kızarlar, boş kaleye gol atar kızarlar.
  • Maguire midir ne hanzodur sinir oldum elemana, ağır dayak istiyor

• Yalnız ortada garip bir durum var İngiltere milli takımının çoğu eski sömürgelerinden gelen futbolculardan oluşuyor hakem de İngiltere'nin eski sömürgesi ABD'den
  • hirvatistan futbolcularla gidiyor biz hakemlerle gidiyoruz

gareth southgate

• quote:

Orijinalden alıntı: Jager Falcon

Tarihin en vasat, kalitesiz dünya kupası organizasyonu. Benim gibi Dünya Kupası aşığı birisini bile nefret ettirdiler. Nerde o eski topçular. Şimdi varsa yoksa gol yemeyeyim, dengeli oynayayım 1 gol atıp öyle tamamlayayım maçı.
    Bu maçtan önce 98 Dünya kupasında atılan gollerin olduğu 53 dk lık bir video izledim yemin ediyorum doydum futbola. Batistuta, Berkamp, Ronaldo, Laudrup, Suker, Henry, Zidane, Rivaldo say say bitmiyor. Meksikalı Hernandez, Salas, Zamorano, Baggio, Vieri.. vay arkadaş..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Roberto Baggio -- 3 Temmuz 2018; 22:36:12 >
  • Böyle dünya kupası mı olur lan bu ne böyle devamlı geriye kaleciye pas, nerede bunun şovu? Şov olmadan dünya kupası olur mu? Futbol bitmiş haberimiz yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Roberto Baggio

Owen EPL de 327 maç 150 gol atmış, Harry Kane 153 maç 108 golde ve adam daha 24 yaşında. Eleştirelim ama gerçekçi olalım. Adam penaltıdan gol atar kızarlar, boş kaleye gol atar kızarlar.

Alıntıları Göster
    Owen daha kaliteli forvet Kane daha iyi bitirici Kane ceza sahası golcüsü ve iyi bir penaltıcı
  • 
Sayfa: önceki 404405406407408
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.