Şimdi Ara

2018 Dünya Kupası | Şampiyon FRANSA (407. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.807
Cevap
11
Favori
44.421
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 405406407408409
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Emperor Karl Franz

Turnuva başladığından beri her maç izlediğimde ahh keşke Türkiye'de olsaydı diyorum her seferinde.

Ahh keşke Türkiye'de olsaydı şu turnuvada.
    Valla türkiye de bu kalitesizlik içinde bulurdu yolunu tam bize göre.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kupanın Rusya' da olması ayrı bir saçmalık. Dünya Kupasının atmosferi en iyi Güney Amerika da olur.
  • Kolombiya nin kaleye şutu var mi

• quote:

Orijinalden alıntı: Jager Falcon

Tarihin en vasat, kalitesiz dünya kupası organizasyonu. Benim gibi Dünya Kupası aşığı birisini bile nefret ettirdiler. Nerde o eski topçular. Şimdi varsa yoksa gol yemeyeyim, dengeli oynayayım 1 gol atıp öyle tamamlayayım maçı.
    Aman hocam eskileri açmayın. Ben açtım ağzımın payını aldım. En son yeniliğe açık olmadığım, sosyolojik açıdan araştırılmamız gerektiği, dar kafalı olduğumuz belirtiliyordu. 6 adet dünya kupası izlememe rağmen en rezil dünya kupası bu sene oldu. Gerçekten şampiyonlar ligi filan daha heyecanlı artık.
  • İstatistik mini etek gibidir.

Çopu şeyi gösterir ama asıl şeyi göremezsiniz.

Messi'nin klüp istatistiklerinde süper ama dünya kupası istatistikleri yerlerde sürünüyor.

• Escobarın çocuklarına haksızlık yapılıyor

• Jager Falcon kullanıcısına yanıt
    Aynisini yazacaktim benden once davranmişsin hocam. Orta sahada iki pas yap sonra ceza sahasina ara pas yerine geriye at. Bu dunya kupasinda bir kaç gol haric adam gibi organize gol olmadi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ingilterenin mac satmasi elestirilmis de, adamlarin yakın tarihte birak finali sampiyonlugu yari finali bile yok. bu islere girmeseler gene 2. turda gideceklerdi. kendileri de biliyor ne mal olduklarini ona gore iş yapmaya calisiyorlar. ben esas bu kamillerin sampiyon olacagini dusunenlere üzülüyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Roberto Baggio

Owen EPL de 327 maç 150 gol atmış, Harry Kane 153 maç 108 golde ve adam daha 24 yaşında. Eleştirelim ama gerçekçi olalım. Adam penaltıdan gol atar kızarlar, boş kaleye gol atar kızarlar.

Alıntıları Göster
    yedekte de vardy gibi bir canavar var

• Çok temiz müdahale

• quote:

Orijinalden alıntı: ImPerspektif

Aman hocam eskileri açmayın. Ben açtım ağzımın payını aldım. En son yeniliğe açık olmadığım, sosyolojik açıdan araştırılmamız gerektiği, dar kafalı olduğumuz belirtiliyordu. 6 adet dünya kupası izlememe rağmen en rezil dünya kupası bu sene oldu. Gerçekten şampiyonlar ligi filan daha heyecanlı artık.

Alıntıları Göster
    2002'yi unutamayan ben bile 2002 yilinda ki maclari daha cok ozledim

Gerek bizim maclar gerekse baska maclar efsaneydi. Su an berbatlar. Resmen insanin uykusu geliyor. Zevksiz siradan zorla oynanan turnuva gibi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Turnuvanın balonlarından Dele Alli çıkıyor bu çocuk fazla abartıldı zaten
  • Kolombiya sessiz sedasız 16 ya çıkmış lan

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Jupitere vursaydin ?? Hahahahah

• Vuracagin topaa

• Cuadrado takimin agzina ettin turnuvada

• İçine etti

• quote:

Orijinalden alıntı: ImPerspektif

Alıntıları Göster
    2 turnuva oncesi sanırım 2009 yılıydı yine bir dünya kupası vardı ama maçlar genelde ögleden sonra oynanıyordu ve ben okulda olurdum okulun son zamanlarıydı maçları izleyebilmek için okuldan kaçardım tam devamsızlıgım olmasına ragmen :) O derece seviyordum şampiyonlar ligi falan böyle zevk vermiyordu bana ama bu son turnuva o kadar leş ki izlenmiyor........

• Cuadrado napıyorsun nasıl kaçar o ??????
  • quote:

Orijinalden alıntı: Türkçü Kayı

Turnuvanın balonlarından Dele Alli çıkıyor bu çocuk fazla abartıldı zaten
    İyi Fortnite oynuyor.
  • 
Sayfa: önceki 405406407408409
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.