Şimdi Ara

2018 clio 1.2 75bg joy paket alacağım, mantıklı mı? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
1
Favori
2.036
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Hız yapınca havalı olduğunu sanan liseli ergenlere bakmayın hocam. Aileymişsiniz ve fiyat gayet iyi alın derim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hurda tesvikiyle o fiyatlara aliniyordu bayiden yaninda ekstrasi var galiba 2000 tl gibi sende. Ama internette 60 bine kadar var 10bin km ve altinda ayni arac. Pazarlik vs uyguna alabilirsin.Birde eski kasaya dusecek bu arac belki 2-3 bin daha ucuzlar.

3-5 ustune koyulunca 2. El sifir gibi araclar alinabilir surekli araba al sat yapmayacaksan 1 kere alacaksan daha iyi bir secenek icin sabretmen veya biraz daha para biriktirmen bence daha hayirli olur.

İlla Clio alacaksan ve manuel olacaksa 1.5 dizel bu fiyatlara 2. El temiz bulunabilir

• 1.2 olmasa 65 olmazdi bence al gitsin

• Yatırımlık araba alınmaz, araba lüx tür öncelikle. Alınır mı ayağı yerden kesmek için alınır. Çok beklenti yoksa üzmez.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • illa sıfır alınacaksa mantıklı, sıfır şart değilse düşük kilometre 90 lık icon düşünülebilir aynı paraya..
  • 1.2 araba sahibi oldum 2 sene ben olsam egea alırdım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Nerede kaza yapmış bir clio görsem diğer aracın iki üç katı parçalanmış vaziyette oluyor.
    Aile için bakıyorsanız o paraya hiç değilse 2015-16 model Fiat 500L alın bana teşekkür edersiniz.
    Diğer Fiat'lara nazaran çok çok daha konforlu ve daha güvenli bir araç 500L.
    Clio rezil bir araç resmen topraktan yapmışlar tavsiye etmem.
  • Turbo olsa,dizel olsa al derdim ama 1.2atmosferik alınmaz.O araç gitmiyor.İnanılmazda yakıt tüketiyor.Her tarafı sert plastik.Arka camlar çevirmeli.65k bu araca verilmez.65kya bir sürü güzel 2.el bulursun.Nerden biliyorum dersen bende icon donanım turbo benzinli vardı.Kayınbiraderimde joy paket vardı.O yüzden tavsiye etmem.

• Başka bir markaya ait 1.2 araç sahibiyiz. Performans verileri bizde Clio'ya göre bir tık daha iyi olsada aşağı yukarı şartlar benzer. Şimdi derseniz ki yılda 1-2 kere uzun yol yaparım, fazla performans beklentim yok ve şehir içinde trafikte az yaksın istiyorum o zaman alınabilir. Fakat beklentileriniz fazlaysa üzebilir; sürüş imkanınız olup bir deneyimleyebilseniz keşke.

• İkinci el alma. Ne idüğü belirsiz araca 60 70 verecegine sıfır al. En azından kontağı çevirince icin rahat olur. Öteki türlü ikinci el şans işi. Belki sanayiden çıkmazsin belki az girersin. Kumar oynama sıfır araç iyidir candır.
    Şimdi gelelim asıl soruya. 2012 symbol 1.2 kullanıyorum. 60binde. Bal gibi de gidiyor. 130km hizla gidiyor yetiyor bana. Ailem de gayet sigiyor. Yok yokuş çıkmaz yok arac gitmez. Hikaye. Evet 1.6 dizel araç gibi uçmaz. Uçmaya da gerek yok.

• Ben 1.2 joy sporttourer 2013 modelini kullanıyorum.
    Aracın gitmediği falan söylüyorlar ama sonuçta istediğin yere götürüyor.
    Aracın yokuşlarda baydığı doğru. Belli bir süre kullanımdan sonra bu can sıkıyor ama kullanımı güzel bir araçtır clio.
    Fiyat gayet güzel
    Aracın arka kısmı biraz dar. Ben uzun boylu olduğumdan arkamdaki koltuğa oturan bayağı zorlanıyor diyebilirim.
    Ancak bakmayın siz kağıt falan demelerine. Euro Ncap 5 yıldız güvenlik testi var ve sağlam araçtır. Dıştan görüntüsüde gayet güzel duran bir araç
  • Ben aynı motora sahip 1.2 motorlu symbol kullandım 3 sene. Sıfırdan alıp LPG taktırdım. Performansı çok süper değil öyle ama şehir içinde gayet ideal onu söyleyeyim. Ayrıca çok ekonomik. Vergisi düşük, LPG takınca motorsiklet gibi yakıyor. Kışın çok kolay ısınıyor sıcacık biniyorsun. Bir de clio da hız sabitleyici de standart mis gibi.
    Sonra 2018 titanium plus courier aldım. Yakıtta litre bazında symbol ile aynı yakıyordu Ve performansı zayıftı. Hayatımda bindiğim en kötü dizel motora sahip. Kışın 8 km ısınmıyor kışın montla bereyle seyahat ediyordum. Trafik sigortası ticari olduğu için çok yüksek, vergisi fazla hiç uğraşmayın.
    1.2 clio 65 bine şu şartlarda bedava alın geçin. Almazsanız ben talibim o fiyattan geleyim alayım kendime 😂

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vetenes -- 15 Mart 2019; 12:8:27 >
  • git dizeli al keyfine bak o 1.2 motor 2003 clio'dan beri aynı verimsiz çok yakan bir motor ağır kasada başa bela,dizel 2 yaşında 70000km'de araç temz diyorsun onu al sıfır diye kanma o arava boşver dizel olsa 10 dah ver al ama benzinli verimsiz motor
  • Clio'nun motoru çok zayıf kalıyor, 4 kişi rampa çıkarken terletir sizi.

Ayrıca vazgeçmek için bahane arıyorsanız elinizi torpido gözüne sokun, çıkarırken üstteki jilet gibi plastiğin elinizi nasıl kestiğine bir bakın.

Almak istiyorsanız bunlara hiç bakmayın.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.