Şimdi Ara

2018 BMW X7 İLK DEFA GÖRÜNTÜLENDİ! (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
151
Cevap
0
Favori
12.132
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gemi gibi olmus. Ve saglam kamuflaj atmislar ilk defa kamuflajli arabadan bi b.k anlayamadim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fotoğraflar kalitesiz de olsa X7 yine casuslar tarafından görüntülendi. Aydınlatmalardaki mavi detaylar lazer farları haber veriyor.

2018 BMW X7 İLK DEFA GÖRÜNTÜLENDİ!

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Lazer patlamadi mi ya Karbon gibi ondan da vazgecerler.

• Ayrica niye hala kamuflaj var anlamadim. Fabrika fotolarinda herseyini gosterdiler

• Senelerdir cikmamasi hataydi. Mercedes GL ile ciddi satis rakamlari yakaladi senelerdir.

Toyota Sequoia, Chevrolet Suburban, GMC Yukon XL, Cadillac Escalade kac senedir piyasayi domine ettiler. BMW de umarim iyi bir ivme ile basarili olur. X5 maalesef cok ufak kaliyordu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  •  2018 BMW X7 İLK DEFA GÖRÜNTÜLENDİ!

• McLaren64 kullanıcısına yanıt
    Böbrekler şu an çok itici duruyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bobreklere bak balina agzi gibi

• ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi musetea -- 18 Nisan 2021; 18:30:2 >
  • Araba satisa 2019 da cikacak ama tanitim kampanyasi sanki 1 ay sora cikacakmis gibi yapiliyor. Alti ustu uzun X5

• İlti isti izitilmiş iks biş.

GLE ve GLS ney? BMW defalarca bu aracın X5'in uzatılmış bir versiyonu olmayacağını söyledi. Aracın casus fotoğraflarına bakarsan bile tasarım detaylarının bambaşka olduğunu görürsün. Boş yapma. Seni forumda ciddiye alan bile yok artık. Herkes BMW nefretiyle gözünün döndüğünü, objektiflikten zerre nasibini almadığını biliyor.
  • Arkadaş akli melekelerini yitirme noktasına gelmiş ben de ciddiye almıyorum artık

Araç güzel olacak gibi bu arada

• quote:

Orijinalden alıntı: McLaren64

İlti isti izitilmiş iks biş.

GLE ve GLS ney? BMW defalarca bu aracın X5'in uzatılmış bir versiyonu olmayacağını söyledi. Aracın casus fotoğraflarına bakarsan bile tasarım detaylarının bambaşka olduğunu görürsün. Boş yapma. Seni forumda ciddiye alan bile yok artık. Herkes BMW nefretiyle gözünün döndüğünü, objektiflikten zerre nasibini almadığını biliyor.

Zamana bıraktım ve izle diyorum
  • İç mekanda ilk defa görüntülendi. Yeni gösterge paneli ve yeni kontrol üniteleri net şekilde görünüyor.

Kokpite bak gozlerim kanadi bu ne Midem bulaniyor artik su tasarimdan havalandirmalar les gibi olmus yeni GLS bunu fena bukecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haberelectro -- 9 Nisan 2018; 22:11:53 >
  • Ne kadar bos anlamsiz yorumlar

Malzeme kalitesizmis

Koskoca bmw bunun ne oldugunu bilmiyo iyi ki soylediniz orasi burasi soyle diye

Her firmanin profili vardir

Malzemelere dokunun anlarsiniz o kaliteyi

Gorunuse gore yorum cok sacma

Boyle gereksiz yorumlar yapilir arabayi goren icine binen kullananin o fikri aninda degisir daha da o marka modelden vazgecemez

Arabayi kullanin hissettirdiklerine bakin

Diger gorunus isteyen mercedes alsin baska marka alsin

Bu BMW dir. benzeri varsa biri gostersin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi canbeyt -- 9 Nisan 2018; 22:45:8 >
  • Sallamayın şunu ya. Bir halt bilse gam yemeyeceğim. Forumun en cahil üyelerinden birisi. Mevcut araç bir prototip ve hala tam olarak bitmemiş geçici parçalara sahip. Bıktık artık şu kokpitten demişsin de millette Mercedes'in o duvar gibi dümdüz kokpilerinden bıktı. Her araçta aynı tasarım. GLS fena bükecekmiş. X5 nasıl ucube GLE'yi büküyorsa, X7'de GLS'in içinden geçip atacak bir köşeye. Çünkü GLS, GLE'nin yine uzatılmış bir versiyonu olacak.
    SS alindi bakalim kim kimi bukecek. Altigeni koymuslar yine konsol yaptik diye komedi Kabin X5 le ayni olacak %99 Bak sana ne demistim bildiklerini iki ile carp bana belki ulasirsin 3 serisi iki kere makyaj yedi demen, 8 serisi olacak arabaya 6 serisi demen daha yazayim mi Git uyu belki ruyanda aralikta bir daha gectiginizi gorup sevinirsin

Isine gelmedi mi teoriler uydur laf at aynen devam 3 serisine 5 serisine karbon gelecek lazer far geliyor lazer sonuc GELMEDI 8 series gelecek dertler bitecek..BITMEDI G20 150 hp olacakmis Mercedes bitecekmis (merso 184 hp cikardi)

• O degilde i3, i8 nasil bosa para harcatti adamlara Yeni nesilleri gelmeyecek tarihe bir fiyasko daha yazdi bmw i8 in 2 yillik siparisi alindi yetistiremiyorlar yeaaa Kendi ulkesinde bile yuzune bakan yok artik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haberelectro -- 10 Nisan 2018; 0:9:36 >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.